Zombie Tsunami MOD HİLE v APK İNDİR
Zombie Tsunami MOD HİLE v APK İNDİR

Zombie Tsunami MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Zombie Tsunami Açıklama: Zombie Tsunami – Sizi bekleyen birçok macera ile inanılmaz bir oyun....
Zombie Tsunami

Açıklama:
Zombie Tsunami – Sizi bekleyen birçok macera ile inanılmaz bir oyun. Herkese bulaşmak ve onları kendine benzetmek isteyen yeşil adam rolünü üstlenmelisin. Devam edecekler, yollarına çıkan her şeyi yok edecekler ve insanları ısıracaklar. Peşinizden koşarlar ve madeni para ve ödüller toplamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca Zombie Tsunami Mod Apk’ta satın aldığınız parayla gelirinizi artıracak veya toplamanıza yardımcı olacak yükseltmeler satın alabilirsiniz. Sorunsuz çalışma ve renkli grafikler bekleyin.

günlük
Oyunda oyuncular şehre yeni gelen tek bir zombinin rolünü üstleniyorlar. Senin görevin, içindeki tüm insanları tüketip diğer zombilere dönüştürmek olacak. Onları düzinelerce farklı engelin üzerinden itin, engelleri kırmak için benzersiz zombi güçlerini serbest bırakın ve çok daha fazlasını yapın. Takım arkadaşlarınızı kaybetmemek için atlayışlarınızı sayın ve onlardan kaçının. Son zombinizi kaybettiğiniz an oyun biter. Mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışın ve mümkün olan en yüksek puanı almaya çalışın.

Zombie Tsunami yolculuğunuzu daha da heyecanlı hale getirmek için harika hayranlar ve tuhaflıklar toplayın. Zombileri uçan bir ejderhaya, bir grup ninjaya veya generale ve daha fazlasına dönüştürün. İçeridekiler tüketsin diye araçları söküp aracınıza aktarıyorsunuz. Daha önce hiç olmadığı gibi benzersiz bir zombi oyununu deneyimleyin.

Bağımlılık yapan oyun
Diğer zombi oyunlarındaki ortak payda ise kahraman sizsiniz ve zombileri öldürüyorsunuz. Bu oyunda hikayenin diğer tarafını deneyimleyebilirsiniz. Yani bu oyunda kurtarıcı yerine yok edici olacaksınız.

Zombi Tsunami sizi zombiye çevirir ve ardından şehirleri istila eder. Asıl amacınız gördüğünüz her şeyi yok etmek, herkesi zombiye dönüştürmek ve insanlığı ortadan kaldırmaktır.
Bu oyunda ihtiyacınız olan en önemli şey yıkıcı yeteneğiniz çünkü yolunuza çıkan her şeyi yok edeceksiniz. Ayrıca tanıştığınız herkesi yiyeceksiniz.

Harika Özellikler
Oyun zaten çok sayıda kullanıcıyı kendine çektiği için büyük bir başarı elde etti. Zombie Tsunami, her yaş için kolay ve mükemmel bir oyundur. Bu oyunu oynamak için uzman olmanıza gerek yok, zombileri kontrol etmek kolaydır.

Oyun, oyuncuların oynarken sıkılmamasını sağlamak için 100’den fazla zorluk seviyesi içerir. Yorulmayacağınızdan ve oyunun her bölümünden keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Zombie Tsunami, insan figürleriyle sınırlı değildir. Daha fazla insanı zombiye dönüştürmek için zombi kuşları üretebilirsin.

Oyunda ilerledikçe kilidi açılabilen birçok yükseltme var. Daha fazla insanı zombiye dönüştürme beceriniz, oynadığınız her oyun ile becerilerinizi artıracaktır.

Her oyunun verdiği eğlence, özellikle arkadaşlarla oynarken farklı bir seviyede.

Oyunculara daha fazla heyecan katmak için oyuna birçok ödül eklendi. Ödüller arasında ninja, bir düzineden fazla farklı UFO türü ve daha fazlası yer alıyor.

Zombie Tsunami, oynadığınız diğer sıradan oyunlardan farklıdır. Bu özellikler oyunun ne kadar muhteşem olduğunu gösteriyor.

gerçekçi grafikler ve ses
Oyun gerçekçi grafikler ve ses efektleri kullanır. Elbette oyun deneyimi gerçek ve bağımlılık yapıyor. Sadece grafiklere bakmak ve sesi dinlemek uzun süre devam etmenizi sağlayacaktır.

Ücretsiz oynayın
Ve tüm bu harika özelliklere rağmen, oyun Android oyuncuları için hala ücretsiz. Üstelik Google Play Store’dan ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Sizi rahatsız edebilecek tek şey, beklenen reklamlar ve bazı uygulama içi satın almalardır.

Şekillendiricimizle sınırsız altının keyfini çıkarın
Ancak, mobil cihazınızda tam oyunun kilidini açmak istiyorsanız, oyunun değiştirilmiş versiyonuna göz atmalısınız. Üstelik artık Zombie Tsunami Mod Apk ile sınırsız altın reklamlarına erişebilir ve reklamları kaldırabilirsiniz. Şimdi, bu harika özellikler sayesinde, birçok yükseltme ve özelleştirme satın alabileceğiniz için oyun daha ilginç ve eğlenceli hale geliyor. En önemlisi yürürken sizi rahatsız edecek reklamların olmaması.

nitelikler:
* Tüm kalabalığı kontrol etmek için tek dokunuşla oynatma
* 10 çılgın bonus, ninjalar, ejderhalar, uçan daireler ve daha fazlası
* Kilidi açılacak çok sayıda yükseltme
* Zombi kuşları yetiştirin ve güçlerini kullanın
* Tüketmek için 300’den fazla görev
* 11 turist grubu
* Tüm Android modelleri için optimize edilmiştir

 

Zombie Tsunami MOD HİLE v APK İNDİR


Zombie Tsunami MOD HİLE v APK İNDİR


Zombie Tsunami MOD HİLE v APK İNDİR


Zombie Tsunami MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Zombie Tsunami MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Zombie Tsunami Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *