Shadows of Valdora MOD HİLE v APK İNDİR
Shadows of Valdora MOD HİLE v APK İNDİR

Shadows of Valdora MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Shadows of Valdora Açıklama: Shadow of Valdora MOD: RPG unsurları ile güzel bir grafik...
Shadows of Valdora

Açıklama:

Shadow of Valdora MOD: RPG unsurları ile güzel bir grafik aksiyon oyunu, yerleşimi geri yükleme hakkında ilginç bir hikaye, ayrıca maceralar, savaşlar ve oyuncuların bu süreçten kesinlikle kaçmasına izin vermeyecek her şey. Olaylar ünlü ve bir zamanlar zengin şehirde gerçekleşir. Sakinleri karanlık güçler tarafından taşlanarak öldürüldü ve kısa süre sonra lanetin yayılması korkusuyla çevresindeki topraklar boşaltıldı. Ama artık burayı eski haline döndürmenin zamanı geldi. Bir grup umutsuz gözüpek hırslı bir plan yapar. Ancak kötü insanların ortadan kaybolmadığını da unutmamalıyız.

Daha büyük bir dünyayı keşfedin ve katılın

Oyuncular Shadow of Valdora’ya ilk ulaştıklarında, birçok kıtaya yayılmış, farklı biyomlarda ve seviyelerde birbirine bağlı devasa bir dünyadır. Ana göreviniz de bu seviyelerde ilerleyecek ve siz ilerledikçe birçok yeni düşman veya tehlikeli beceri olacak. Savaşlar veya olaylarla ilgili duygular, yol boyunca tüm dövüşçülerin deneyimini geliştirmek için kademeli olarak artacaktır.

Farklı yeteneklere sahip birçok ünlüyü ve diğerlerini kutlayın

Oyuncular yol boyunca zorlukların veya engellerin üstesinden gelmek istiyorsa, bir maceracı ekip çok önemlidir. Takım öğesiyle, becerilerin çeşitliliği yeni fırsatlar açacak ve herkesin büyük tanıdıklar için her karakteri derinlemesine aramasına izin verecek. Gelecekte kademeli olarak birçok yeni karakter ortaya çıkacak ve oyuncuların her takımı benzersiz bir dövüş stiliyle mümkün kılarken daha yaratıcı olmalarını sağlayacak.

Daha da güçlü karakter kombinasyonları oluşturmak için yeni becerileri birleştirin

Shadow of Valdora’daki karakter çeşitliliğiyle, beceri seti oyuncuları daha da heyecanlı hale getirecek. Bu, ana karakterlerin belirli özelliklerini değiştirmelerine ve becerileri birleştirirken gerekli dengeyi sağlamak için bir dizi fedakarlık yapmalarına izin verir. Üstelik kombinasyonlar neredeyse sonsuzdur, bu nedenle her beceri için sonsuz kötü efektler oluşturabilir ve yeni düşman türleri veya stratejilerine dayalı birçok varsayılan ayar oluşturabilirsiniz.

Keşfedilecek ve keşfedilecek çeşitli ilginç yerler

Haritaya dağılmış çeşitli konumlar, oyuncuların gizli ödülleri keşfetmesi veya keşfetmesi için sırlar barındırıyor. Bonuslar genellikle çok az değerlidir ve yalnızca karakterinizi yükseltmek için iyidir, ancak insanlar seviye atlamak için bonuslar ekleyebilir. Ek olarak, bu yerlerde patronların veya elit canavarların ortaya çıkması her zaman tahmin edilemez ve orada güvende olup olmayacağı sadece oyuncunun şansına bağlıdır.

Gücünüz ve bilgeliğinizle güçlü bir krallık inşa edin

Valdora’nın gölgesinde yeni bir şehir inşa etmek benzersizdir çünkü insanlar maceradan yoruldukça plan yapıp büyümek üzere tasarlanmıştır. Bir şehir inşa etmek, seyahatinizi yapmak veya her şeyi güzelleştirmek için gereken birçok kaynak veya öğeyi de sağlayacaktır. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak birçok yeni binanın kilidi kademeli olarak açılacak ve bu da ona yeni özellikler veya olanaklarla krallığı geliştirmesi için daha fazla fırsat verecek.

Cömert ödüller için diğer oyuncularla yarışın

Gerçek zamanlı PvP savaşlarında diğer oyuncularla savaşmak, eğlencede son noktadır ve daha da canlandırıcı bir deneyimdir. PvP savaşları, PvE’den daha yoğun ve karmaşıktır ve her üyenin kontrolü, başarısız olabilecek veya kötü sonuçlara yol açabilecek küçük beceriler içerir. Ayrıca, bu partideki ödüller veya personel terfisi, mükemmel atmosferi ve atmosferi yaratmak için ücretsizdir.

Shadow of Valdora, aksiyon macera türüne yeni kavramlar getiriyor, ancak onunla birlikte oynanışta bir dizi önemli değişiklik getiriyor. Savaşta daha iyi sonuçlar elde etmek için bir şeyler tasarlarken veya özel ödüller için diğer oyuncuları öldürecek kadar özgüvenliyken insanları daha yaratıcı kılar.

Özellikler:

* Her yolculuğu benzersiz konseptler ve hikaye ile büyülemek için harika olanaklarla dolu heyecan verici bir macera oyunu.
* Heyecan verici özellikler, oyuncuların çeşitli canavarlarla savaşlarda güçlü savaş becerileri kazanmak için kadrolarını veya kahramanlarını oluşturmalarına ve özelleştirmelerine olanak tanır.
Nihai sonuçlar için farklı becerileri eşleştirin veya birleştirin, ancak derin büyülü yetenekte nihai sonuç için iyi malzemeleri veya kahramanları feda edin.
* Yükseltmeler veya uzun vadeli karakter gelişimi için gereken tüm öğeleri veya malzemeleri sağlamak için sonsuz genişleme ile yeni bir imparatorluk kurun.
* Özel ödüller kazanmak veya onurlu lider panosuna tırmanmak için çılgın ve heyecan verici gerçek zamanlı PvP savaşlarında diğer oyunculara karşı yarışın.

Shadow of Valdora MOD Özellikleri:

Liste modu
Tanrı’nın Değişikliği

 

Shadows of Valdora MOD HİLE v APK İNDİR


Shadows of Valdora MOD HİLE v APK İNDİR


Shadows of Valdora MOD HİLE v APK İNDİR


Shadows of Valdora MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Shadows of Valdora MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Shadows of Valdora Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *