Zombario MOD HİLE v0.3.0 APK İNDİR
Zombario MOD HİLE v0.3.0 APK İNDİR

Zombario MOD HİLE v0.3.0 APK İNDİR

Zombario Açıklama: Zombario , oyuncunun bir dizi zombiyle savaştığı yüksek tempolu bir aksiyon platform oyunudur. Hikayede, küresel...Zombario

Açıklama: Zombario , oyuncunun bir dizi zombiyle savaştığı yüksek tempolu bir aksiyon platform oyunudur. Hikayede, küresel bir şirket, uğursuz ölülerden oluşan bir ordu kurarak dünya çapında iktidarı ele geçirecek. Sadece ana karakter onlarla savaşabilir çünkü biyolojik silahların yayılmasını durdurma cesareti yalnızca o olacaktır. Güçlü bir cephaneliğin yardımıyla, karakter birçok alanda yüzlerce düşmanı yok edecek ve sayısız iyileştirme de ona sunulacak. Sonuç olarak, dünyadaki en tehlikeli düşmanların karaya çıkacağı düşmanın ana kalesine ulaşabilecektir. Özellikler: * Basit ve duyarlı kontroller. * Parkour – duvarlarda kayma ve atlama. * Rastgele becerilerin güçlü kombinasyonları. * Gerçekçi fizik. Zombiler düşüyor ve destansı uçuyor. * Etkileşimli ortam – atlama platformları ve zombi tuzakları. * Farklı oyun tarzlarına sahip 3 tür silah.

 

Zombario MOD HİLE v0.3.0 APK İNDİR
 

HİLELER:

Sınırsız Kaynak Hilesi

Sınırsız Altin Hilesi

Sınırsız Can Hilesi

Sınırsız Enerji Hilesi

 

Zombario MOD HİLE v0.3.0 APK İNDİR

Zombario Direct – MODLU APK İNDİR


Zombario -2 ALTERNATİF MOD APK İNDİR 

KURULUMU:
Zombario Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..
Zombario Para Hileli MODLU APK : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..