Car Driving Simulator SF MOD HİLE v 4.18.3 APK İNDİR
Car Driving Simulator SF MOD HİLE v 4.18.3 APK İNDİR

Car Driving Simulator SF MOD HİLE v 4.18.3 APK İNDİR

Download – İndir Car Driving Simulator SF Açıklama: Araba Sürme Simülatörü: SF (MOD, Sınırsız Para) – Extreme...
Car Driving Simulator SF

Açıklama:

Araba Sürme Simülatörü: SF (MOD, Sınırsız Para) – Extreme Driving Simulator: San Francisco’daki en iyi ücretsiz mobil yarış oyunu, SF yollarında hızlı araba sürerken hareket ediyor.

Çok zengin bir araba yarışı hazinesi

Araba Sürme Simülatörü ile oyuncular tüm yollarda sürmek için doğru yarış arabasını seçebilirler. Yarışı kazanmada kilit rol oynadığı için doğru arabayı seçmek son derece önemlidir. Oyun, farklı türde araçlarla dolu kapsamlı bir araba tamirhanesine sahiptir. Arabalar modern ve modern motorlarla çok iyi tasarlanmış. Her araba size farklı bir heyecan verici deneyim getirecek ve sizi zafere götürecek.

Denemek istediğim araba

Oyuncular arabalarını uygun gördükleri şekilde yükseltebilir ve yükseltebilirler. Daha lüks ve acımasız görünmesi için yeni renkler giyebilirsiniz. Arabanızı şık ve modaya uygun tutmak için, birkaç aksesuar ekleyerek görünümünü de biraz değiştirebilirsiniz. Oyun, yarışa hazır olmak için yarış arabanızı donatmanızı ve ustalaşmanızı sağlar. Heyecan verici yüksek hızlı yarışın keyfini çıkarmak ve gücünden tam olarak yararlanmak için otomobilin motoru da yükseltilecek.

Çok açık bir rekabet haritası sistemi

Oyuncular, Sürüş Simülatörünü oynarken çok net ve ayrıntılı haritalar elde edebilirler. Konumlar, oyuncuların uzaktan görebilecekleri ve kaçınmak için puan kazanabilecekleri engellerle açıkça işaretlenmiştir. Yeni arazi ve heyecan verici engeller sayesinde oyuncular oldukça çekici ve heyecanlı maç ekranlarına sahip olacaklar. Oyuncular ayrıca yaşamak ve rekabet etmek istedikleri haritaları da seçebilirler. Konumlar, oyun haritası sistemi boyunca görüntülenir. Her kart sizi farklı yolculuklara çıkaracak, birçok yeni şey öğrenecek ve yeni yerler keşfedecek.

Heyecan verici sporlara katılın

Rakiplerinizi hızlı bir şekilde yenebilmek için iyi bir arabaya hazırlanmanız gerekiyor. Arabanızı zorlu yollarda kontrol etme becerilerinize ve gücünüze güvenin. Oyun, savaş alanında oyun becerilerinizi zorlamak için birçok savaş düzenler. Bu nedenle, büyük bir zafer elde etmek için her fırsatı değerlendirmelisiniz. Her zaman heyecanlı ve vahşi yarışları deneyebilirsiniz. Her yarış, rekabet etmek ve kendinize meydan okumak için potansiyelinizi kullanabileceğiniz harika bir oyun alanıdır.

Beceri ve gücünüzle arabanızda ustalaşacak ve yönlendireceksiniz. Oyuncular, Car Driving Simulator’da birçok farklı araba deneyebilir. Orada çok çekici kayalıklar görmekten memnun olacaksınız. Arabalar kanlı bir yarış pistinde çarpıştı. Farklı oyun alanları, oyuncular için farklı engeller yaratır. Onları yenebilir ve kendi gücünüzle yetenekli bir koşucu olabilirsiniz. Oyuncular birçok değerli ödül ve ödül alacak. Ayrıca, popüler skor tablolarında diğer oyuncularla agresif bir şekilde rekabet edin.

Oynanış basit ama çok eğlenceli ve birçok oyuncuyu kendine çekiyor

Oyunun görselleri nefes kesici. Oyuncular güzel kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarabilirler. Ayrıca oyuna ilginç ve canlı bir ses sistemi de ekleniyor. Oyuncular, görevleri kazanmak için birkaç farklı oyun modunu deneyebilir. Ayrıca, yeni ve çok heyecan verici gündüz ve gece döngüsünde de yarışabilirsiniz – hayatınızdaki stresi ve yorgunluğu gidermeye yardımcı olacak eğlenceli bir eğlence yeri.

Özellikler:

* Farklı tarz ve türde çok sayıda yarış arabası ile oyuncular beğendiklerini seçemezler.
* Yarış arabalarının gücünü ve hızını artırmak ve açık bir savaş gibi görünmelerini sağlamak için yeni göller kurarak ve gerekli ekipman veya aksesuarları kurarak arabalarınızı yükseltebilirsiniz.
* Pistte görebildiğiniz her şeyi görüntüleyen ve onlardan kolayca kaçınabilmeniz için önceden oluşturulmuş net ve ayrıntılı haritalarla çeşitli arazilerde benzersiz yarışların keyfini çıkarın.
* Heyecan verici ve vahşi yarış sahnelerinin tadını çıkarın ve değerli oyun içi ödüller kazanmak ve en iyi araba sürücüsü olmak için oyundan size verilen görevleri başarıyla tamamlayın.
* Birçok yeni yarış duygusunu ve heyecan verici zorlukları deneyimleyin ve benzersiz oyununuzla geniş ve canlı eğlence bölgesinin tadını çıkarın.

* En pahalı doğal tahrik motoruyla en gerçekçi sürüş simülasyonunun keyfini çıkarın.

* Bir şehir garajında ​​sıra dışı arabalarınızı boyayın ve özelleştirin.

* Çeşitli yarış yüzeyleri: asfaltı tam hızda yakın veya bir ralli yarışında olduğu gibi arabanızı kirle kaplayın. Sen seç!

* Daha gerçekçi bir HD şehir tatili için birçok farklı spor araba sürün.

* Doğru gündüz / gece döngüsü.

* En komik mücadeleleri üstlenin ve rakiplerinize karşı sıraları yükseltin.

* Yardım: Mükemmel ABS, ESP, TC ve otomatik şanzıman vites değiştirme.

 

Car Driving Simulator SF MOD HİLE v
4.18.3 APK İNDİR


Car Driving Simulator SF MOD HİLE v
4.18.3 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Car Driving Simulator SF MOD HİLE v
4.18.3 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Car Driving Simulator Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *