Trash Tycoon idle clicker MOD HİLE v APK İNDİR
Trash Tycoon idle clicker MOD HİLE v APK İNDİR

Trash Tycoon idle clicker MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Trash Tycoon idle clicker Açıklama: Gezegenimizde her gün çevreye ne kadar atık bırakıldığını biliyor...
Trash Tycoon idle clicker

Açıklama:

Gezegenimizde her gün çevreye ne kadar atık bırakıldığını biliyor musunuz? Çok büyük bir sayı ve bunu hayal bile edemezsiniz. Bunların arasında, çevreyi korumak için belirli miktarda atığı geri dönüştürebilir ve yeniden kullanabiliriz. Atıkların geri dönüştürülmesinden ilham alan bir oyun tasarlayın ve insan değeri ve herkes için eğlence değeri ile iş dünyasında başarılı olun. Sizi Trash Tycoon: Idle Clicker & Simulator ve The Business Game ile tanıştırmak istiyorum. Heyecan verici bir çöplükte telefonunuzdaki zenginleştirme sürecini simüle eden bir oyun. Bu oyunun neden bu kadar çok insan arasında bu kadar popüler olduğunu öğrenelim.

Geçmiş

Trash Tycoon dünyasına girin ve büyükbabanızın terk edilmiş çöpünü alın. Bu depolama sahası, anavatanınızın eteklerinde bir yerde bulunuyor. Miras kalan çöplüğe vardığınızda bir çöp toplayıcıyla karşılaşacaksınız. Bu kişi aslında yıllardır burada geri dönüşüm yapan dedenizin asistanı. Şimdi eski manuel kompresörünüzde ilk paranızı kazanmaya başlayacaksınız. Bir iş başarı hikayesi yazabilir misiniz? Kendinizi tanımak için bu oyuna abone olun.

Her tür atığın işlenmesi ve sınıflandırılması için model oluşturma
Trash Tycoon sayesinde oyuncular, atıkları geri dönüştürebilen ve birçok insanın ihtiyaçlarını karşılayabilen büyük fabrikalar kurup geliştirebilecekler. Oyun, geri dönüştürülebilir atıkları işleyebilen ve geri dönüştürebilen birçok benzersiz işleve sahip modern ekipman sunar. Her tür atığı ayrı ayrı toplayıp ayıracak ve ardından gerçek çevresel atık haline getireceksiniz. Makineleri sorunsuz bir şekilde sürmeyi ve yönlendirmeyi keşfedin ve öğrenin.

Şehirdeki tüm harap yerleri temizleyin
Trash Tycoon, dünyanın en kirli yerlerini temizlemenizi sağlayan bir oyundur. Tüm kıyı atıklarını ve turistlerin günlük ihtiyaçlarını topluyor, deniz suyunu daha temiz, daha az kirli ve daha az kokulu hale getirmek için çalışıyoruz. Ayrıca Boş Çeyrek Çölü, Mendenhall Buzulu, Amazon Ormanı ve daha birçok yer, tazeliğini ve doğal güzelliğini geri kazandırmak için temizlenip temizleniyor. Bunlar sadece çöp toplama ve geri dönüşüm işleri olsa da bu şekilde zengin olabilirsiniz. Ünlü çöp fabrikası kralı olun.

Herkes için çok kolay bir oyun
Belki bu sadece bir simülasyon oyunudur, bu yüzden arzu ve tutkusu olan varsa lütfen paylaşsın. Sadece birkaç vuruşla bir çöp yığınını işleyebilir ve büyük parçalara dönüştürebilirsiniz. Organik atık durumunda, bitkilere besin ve katkı maddeleri sağlayan kompost haline getirilebilir. Veya inorganik atık durumunda, çevreyi korumak için hala kullanılanları geri dönüştürmeyi düşünün. Bunun dışında güzel paralar kazanabileceğiniz borsalarda da satabilirsiniz.

Harika haberler ve yüksek kaliteli grafikler
Yaratıcı, oyuncuya kasıtlı olarak doğrusal bir grafik ekran verdi, ancak birçok oyuncunun dikkatini çeken tüm görüntüleri yaratıcı bir şekilde toplar ve örer. Ayrıca arayüz ekranındaki renk tonu uyumlu bir şekilde ayarlanmıştır. Bu açıkça görülebilir ve oynarken neşe ve rahatlık hissi verir. Aynı zamanda, her resim, her insanın kalbinde unutulmaz bir izlenim bırakan hassasiyet ve dürüstlükle boyanmıştır.

Ekibim için çöp topla
Atıkların işleme sahasına taşınması ve taşınması için kamyonların varlığı esastır. İhtiyaçlarınıza göre atıkları bir yerden bir yere taşıyabilen bir cihazdır. Sizinle kalacak ve ekibinizde üretken olmanıza yardımcı olacak danışmanları bulun ve seçin.

Özellikler:

* Trash Tycoon madencilik simülatörü, kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirmez.
* Bu boş inşaat oyununu tek elinizle oynayabilirsiniz, bu nedenle metroda, otobüste ve hatta tuvalette oynamak zor değildir.
* Hayat simülasyonu oyununu oynamadığınızda bazı çevrimdışı spam toplanacaktır.
* Trash Tycoon Idle Clicker’ın can sıkıcı reklamları yok (tahminleri olan bir oyunda agresif reklamlar olmamalı, değil mi?
* Bu kalitede grafikler için boşta kalma simülasyon oyunumuz çok az yer kaplar, böylece Wi-Fi olmadan bile indirebilirsiniz!

 

Trash Tycoon idle clicker MOD HİLE v APK İNDİR


Trash Tycoon idle clicker MOD HİLE v APK İNDİR


Trash Tycoon idle clicker MOD HİLE v APK İNDİR


Trash Tycoon idle clicker MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Trash Tycoon idle clicker MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Trash Tycoon idle Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *