TRANSFORMERS Forged to Fight MOD HİLE v 9.0.1 APK İNDİR
TRANSFORMERS Forged to Fight MOD HİLE v 9.0.1 APK İNDİR

TRANSFORMERS Forged to Fight MOD HİLE v 9.0.1 APK İNDİR

Download – İndir TRANSFORMERS Forged to Fight Açıklama: Transformers: Forge to Fight – Kült Transformers evreninde geçen...
TRANSFORMERS Forged to Fight

Açıklama:

Transformers: Forge to Fight – Kült Transformers evreninde geçen Kabam aksiyon oyunu. Autobotlar ve Decepticon’lar arasında destansı bir düelloya katılın, çok sayıda birim toplayın, savaşlara katılın, yeni karakter becerilerinin kilidini açın, birçok görevi tamamlayın ve hiçbir durumda asla pes etmeyin. Güzel grafikler ve aksiyon dolu oyun, dinamik aksiyonun tüm hayranlarını memnun edecek.

Yenilikçi oyun ve savaş mekaniği

Forged to Fight, tamamen bilinen adaptör yapılarına veya çeşitli serilerden ve franchise’lardan ithal edilen çalışmalara dayanmaktadır. Bu nedenle, enerjileri ve becerileri çeşitli ve akıcıdır, bu da dövüşün hızını ve atmosferini heyecanlı ve heyecanlı hale getirir. En iyi yanı, kontrol sisteminin tek taraflı olması ve oyunculara bol miktarda aksiyon veya kombinasyon fikri vermesidir.

Savaş sisteminin en güzel yanı, düşmanın menziline bağlı olarak farklı saldırılar gibi birçok otomatik ve manuel öğeye sahip olmasıdır. Ek olarak, hızlı bir yumruk atmak için hafif dokunma, orta saldırıya dokunma ve güçlü bir saldırıyı sürdürme gibi dokunmatik düğmelerin gücüne bağlı olarak. Bu üç temel mekanik ile oyuncular, her bir transformatörün özelliklerine göre daha etkileyici ve esnek kombinasyonlar oluşturmalıdır.

Çarpıcı 3D grafikler ve ses sistemi

Oyunun grafikleri de birinci sınıf, her şey ince, canlı ve dinamik bir tasarıma sahip. Oyuncuların çeşitli düşmanlar karşısında profesyonel bir unsur sergilerken kaçmalarına veya kombolar ve darbeler yapmalarına izin vererek 3B alanda savaşmalarını sağlar. Ayrıca, Transformers’ın savaşlarının acımasızlığını yeniden yaratan savaş etkinliği mükemmeldir. Onların değişimi de anında gerçekleşir.

Meydanın manzarasına ek olarak, dünya ayrıca her gezegenin derinliğini yansıtan çarpıcı ve harika bir güzelliğe sahiptir. Bazı yerlerde, herkesin deneyimini geliştirmek için her biri benzersiz grafiklere, tasarımlara veya yabancı karakterlere sahip birkaç mini oyun da oynanır. Grafiklerin birçok karmaşıklığına rağmen, en iyi sonuçları elde etmek için her şey tamamen optimize edilmiştir.

Mükemmel parametrelere sahip birden fazla dövüşçü

Herhangi bir kampanya veya oyunda, oyuncular aynı anda takım başına en fazla üç savaş birimi toplayabilir. Bu nedenle Forge to Fight, oyunculara her kampanya veya görev için en uygun oluşumu seçmeleri veya oluşturmaları için farklı dövüşçü türleri sunacaktır. Şu anda oyunda birbirine meydan okuyan veya baskın olan, güç veya beceri dengesi yaratan altı farklı karakter sınıfı var.

Her bağdaştırıcının sınıfına veya sistemine bağlı olarak, savaş kabiliyeti veya manevra kabiliyeti değişecektir. Bu, oyuncuları belirli türdeki düşmanlarla baş etmede daha iyi hale getirir ve oyundaki savaş moduna müdahale ederken de kullanışlı olur. Ayrıca oyuncular, yeni becerilerin kilidini açarak ve onlara daha fazla savaş formu uygulayarak Transformers’ı yükseltebilir.

Cybertron’un Lisansüstü Tarihi Evrimi

Tarih, oyuncuları galaksilere yayılmış birçok zorlu mücadele veya savaşta yönlendirecek tek itici güç olacak. Hikayelere ve bölümlere dayanarak, her şey intikam ve değerli enerji, herhangi bir Transformatöre uyum sağlayan veya onun yeni bir savaş sistemine dönüşmesine izin veren bir tür enerji ile ilgilidir. Bu nedenle, hikayenin her bölümü, herkesin coşkusunu yeni bir seviyeye yükseltmek için, özel koşullar altında rastgele olaylar da dahil olmak üzere, herkes için birçok sürpriz içerir.

Oyuncular, diğer karakterlerin yan hikayeleri ve daha fazlası gibi ana hikayenin ötesinde ek içeriği görüntüleyebilir. Tabii ki, ödülleri her zaman cömert, her hikayede Transformers uyumlu yeni yetenekler geliştirmeye veya iyileştirmeye yetecek kadar. Hikayelere ek olarak, onlar için içerik, ders dışı etkinlikleri veya günlük zorlukları da teşvik eder.

Çalışan silahlar elde etmek için savaşçılarınızı güçlendirin

Oyuncular için, yeni kristal harikalar yaratan Forge sistemi tarafından yeni Transformers oluşturulmalıdır. Başka bir deyişle, sistem rastgeledir, ancak ödüllerin değeri, oyuncunun Forge to Fight görevlerinde veya etkinliklerinde kazandığı kristallerin kalitesine bağlı olarak kademeli olarak artar.

Özellikler:

* Transformers dünyasından ünlü robotları toplayın
* Yıkıcı özel saldırılar, menzilli saldırılar, yok edilebilir arazi ve geniş 360 derecelik arenalarla diğer oyuncularla savaşın
* Arkadaşlarınızla işbirliği yapın, ittifaklar kurun ve küresel etkinliklerde rekabet edin
* Üssünüzü savunmak ve düşman pozisyonlarına ve karşı saldırganlara saldırmak için komuta botları ve savunma eldivenleri
* Destansı ganimet kazanmak için takımları büyütün
* Heyecan verici dövüşün hızlı aksiyon faktörlerine sahip egzotik dövüş oyunu.
* Sibertronlar veya dönüştürücüler hakkında korkutucu ama üzücü hikayeler keşfedin.
* Yeni savaşçıları giydirin ve zorlu bir yolculuğa hazırlanın.
* Duyguları uyandırmak için harika efektlere sahip canlı grafikler.
* Gelecek vaat eden ödüller veya kötü şöhretli Transformers serisinden yeni dövüşçüler içeren harika ders dışı etkinlikler.

 

TRANSFORMERS Forged to Fight MOD HİLE v
9.0.1 APK İNDİR


TRANSFORMERS Forged to Fight MOD HİLE v
9.0.1 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


TRANSFORMERS Forged to Fight MOD HİLE v
9.0.1 APK İNDİR
 

KURULUMU:
TRANSFORMERS Forged to Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *