The Catapult MOD HİLE v APK İNDİR
The Catapult MOD HİLE v APK İNDİR

The Catapult MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir The Catapult Catapult – Ana karakterin kaleyi düşmandan korumaktan sorumlu olduğu gerçekçi fiziğe sahip...
The Catapult

Catapult – Ana karakterin kaleyi düşmandan korumaktan sorumlu olduğu gerçekçi fiziğe sahip bir arcade oyunu. Karşı önlem olarak sapan, el bombaları, ok fırlatıcıları, büyük toplar ve diğer silahlarla birlikte kullanılır. Düşman kuvvetlerinin saldırısını durdurmak için, onların kalesine nişan almalı ve isabetli bir şekilde ateş etmelisiniz. Eğer zorlanıyorsanız, farklı türleri kullanabilirsiniz. Tek oyunculu kampanyada altı düzineden fazla seviyenin yanı sıra sonsuz oyun modları tüm kullanıcıları bekliyor.

kayıt
Oyunda Android oyuncuları krallığın son kahramanı olarak The Catapult 2’de olacak. Bir kahraman olmalısın ve düşmanlar yaklaştıkça ve kuleleri ve insanların son umutlarını yok etmeye kararlı olduklarında onlarla yüzleşmelisin. Kuleye tırmanın ve gelen düşmanlara güçlü mancınık füzeleri fırlatmaya başlayın. Oyunda ilerlemek için kuleleri yok etmelerine ve mancınıkları öldürmelerine izin vermeyin.

Kendinizi basit ve bağımlılık yapan aksiyon oyunu Catapult 2’ye kaptırın, çok oyunculu modları ve oyun modlarını keşfedin. Mancınık ve kulelerinizi düşman saldırılarına karşı daha güçlü ve daha dirençli hale getirmek için çeşitli yükseltmeleri ve yükseltmeleri keşfedin. Son kampanyaya katılın ve düşmanlarınızı yenmek için yolculuğunuza katılın. Bu, bu harika aksiyon oyununu mobil oyuncular için çok eğlenceli hale getirecek.

Kingdom Wars, Stick War Legacy ve benzeri oyunları oynamış olanlar, oyunun kule benzeri unsurlar içerdiğini göreceklerdir. Ancak bu oyunda kulenin tek savunucusu sizsiniz ve tüm atışlarınızı elle yapmanız gerekiyor. Bu tür bir oyuna birçok ilginç zorluk ve yeni unsur getirecek.

Bir dizi heyecan verici savaşta oyunun tadını çıkarın
Ayrıca, kendinizi oyuna kaptırdıkça, The Catapult 2’deki Android oyuncuları, onlara sonsuz savaş seviyelerinde ve kule savunmasında rehberlik edecek tam bir destansı maceraya erişebilecekler. Heyecan verici mobil oyunun keyfini çıkarın ve her biri kendi benzersiz ayarlarına ve deneyimlerine sahip 180’den fazla farklı seviyeye kendinizi kaptırın. Yükseltmelerinizle oyunun hızına ayak uydururken hızlı hareket eden düşmanlarla başa çıkmayı öğrenin.

Silahlarda ve kulelerde çok sayıda yükseltme
Bununla birlikte, Android için The Catapult 2 oyuncuları, mevcut silahları, mancınıkları, tatar yaylarını, okları ve daha fazlasını kullanarak her türlü ilginç ve kullanışlı ince ayarı yapma fırsatına sahiptir. Hepsi farklı sınıflarda gelir ve kendi yükseltme yollarına sahiptir, bu da size artan sayıda düşman ordusuyla başa çıkmanız için daha fazla güç verir.

Kulelerinizin düşmanlardan gelen ağır topçu ateşine dayanabilmesi için savunmanızı güçlendirin. Daha hızlı ateş etmek ve savaş alanını daha iyi kaplamak için yeni top yuvasını kullanın. Farklı efektlere sahip benzersiz atışlarla ateş gücünüzü geliştirin. Ayrıca oyunda iç içe geçmiş çeşitli kostümler ve dış görünümler ile karakterleri tamamen özelleştirebilirsiniz.

Farklı ayarlarla farklı oyun modları
Oyun ilerledikçe, The Catapult 2, Android oyuncularının gerçekten keyif alabileceği heyecan verici bir mobil oyun deneyimi sağlayan birçok heyecan verici oyun özelliği sunacak.

* Sefer – Her biri kendi ilginç ayarlarına sahip sonsuz seviyelerde sizi düşmanlarla karşı karşıya getiren heyecan verici bir sefer modu ile yolculuğunuza başlayın. Burada oyunun hikayelerini keşfederken maceraya tamamen dalmış durumdasınız.
* 2 oyuncu – Hızlı çok oyunculu eğlence için The Catapult 2, Android oyuncularının arkadaşlarıyla eğlenceli oyunlara tamamen kapılmalarını sağlayan heyecan verici iki oyunculu bir mod da sunuyor. Tek ihtiyacınız olan bir Android cihaz ve tek ekranda eğlenebilirsiniz.
* Sonsuz – Daha zorlu ve bağımlılık yapan kule savunma oyununa bir alternatif olan Catapult 2, şimdi daha da korkutucu hale gelen sınırsız zorluklar ve düşmanlarla heyecan verici Infinity özelliğine sahip.

İnternet olsun veya olmasın oyunun tadını çıkarın
Öte yandan, mobil cihazlarda çevrimdışı oyunlarla daha çok ilgilenenler için, kendinizi tüm mobil oyun The Catapult 2’ye tamamen kaptırmanız da mümkün. spor tesislerine. Bu, yurtdışında olan ve mobil veri kullanmak istemeyen oyuncular için çok kullanışlıdır.

Ücretsiz oynayın
Ve oyunun tüm heyecan verici özelliklerine rağmen, The Catapult 2 hala Android oyuncularına muhteşem mobil oyuna ücretsiz erişim sağlıyor. Bu sayede artık oyunu Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Son düşünceler
Mobil cihazınız için basit ve eğlenceli bir aksiyon oyunu isteyenler için The Catapult 2, ihtiyacınız olan her şeye ve daha fazlasına sahip. Bağımlılık yapan oyun öğelerini keşfederken kendinizi sonsuz kule savunma seviyelerine bırakın. En önemlisi sitemizdeki oyun tamamen açık ve ücretsiz olduğu için reddetmek için hiçbir nedeniniz yok.

 

The Catapult MOD HİLE v APK İNDİR


The Catapult MOD HİLE v APK İNDİR


The Catapult MOD HİLE v APK İNDİR


The Catapult MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


The Catapult MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
The Catapult Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *