TerraGenesis Space Settlers MOD HİLE v 6.20 APK İNDİR
TerraGenesis Space Settlers MOD HİLE v 6.20 APK İNDİR

TerraGenesis Space Settlers MOD HİLE v 6.20 APK İNDİR

Download – İndir TerraGenesis Space Settlers Açıklama: Terragenesis – Space Settlers (MOD, Unlimited Money) – Göz önünde...
TerraGenesis Space Settlers

Açıklama:

Terragenesis – Space Settlers (MOD, Unlimited Money) – Göz önünde bulundurulması gereken bir dizi özelliği gerçekleştirirken keşfedilmemiş gezegenlerin kolonizasyonu ile uğraşmanız gereken küresel bir gezegen stratejisi. Bu nedenle, bu oyun gerçek NASA araştırma ve geliştirmeye dayanmaktadır, bu nedenle gezegenlerin ve uzay modellerinin gerçekliğinin yanı sıra uzayda bilgi geliştirme, çalışma ve toplama için ayrıntılı teknikleri bekleyebilirsiniz. Mükemmel grafikler ve hedefe ulaşmak için çok sayıda farklı seçenek, Terragenesis Mod Apk’ye oyunun özgünlüğünü verir.

Bir astronot olarak oynuyorsunuz ve diğer yeni gezegenleri keşfetmek için uzayda seyahat ediyorsunuz. Yeni bir yaşam ortamı yaratma misyonunu sürdürmelisiniz – gezegeni insanlık için modern bir medeniyete dönüştürme. Zor ve zaman alıcı bir iş olacak. Ama pes etmeyin, tüm medeniyet adına, insanlığın geleceği için yeni bir vatan bulalım.

Nasıl oynanır

Oyuna girerken öncelikle çalışacağınız kıyafeti seçmelisiniz. Oyun, Daughters of Gaia, Sons of Hephaestus, Birleşmiş Milletler uzay ajansı ve son olarak Horizon Corporation dahil olmak üzere dünyadaki dört büyük uzay araştırma organizasyonunu kapsıyor. Her organizasyonun farklı bir bölgesi olacak ve oyuncuları birçok farklı şeyle destekleyecek. Hizmet vereceğiniz organizasyonu seçtiğinizde, yeni bir gezegende bir kültür inşa edebilmeniz için finansal destek alacaksınız. O şehirde bir inşaat sahası seçmeniz ve gelecekteki gelişimi desteklemek için kaynaklar bulmanız gerekiyor.

özellikler

Yaratıcı kültür

Diğer oyunların aksine, yalnızca bir ülke veya şehir oluşturabilirsiniz. Bu oyunda, oyuncular ekosistemlerle dolu tüm gezegenleri inşa edebilirler. Belirli bir gezegende bir bina inşa ederseniz, sakinleri hemen orada yaşayacaktır. Oyuncular, insanların bu gezegende yaşayabilmesi için çevreyi değiştirmelidir. Kültürünüz tüm gezegeni etkileyecek kadar gelişecek. Aktive edildiğinde, gezegen zamanla hem dahili hem de harici olarak değişecektir. Oyuncular doğru görüntü değişikliğini görebilir. Oyuncular ayrıca gezegenin ekosistemini renklendirmek için bitkiler ve hayvanlar da yaratabilirler. Gezegenimizdeki canlıları keşfetmek ve üremek için Dünya’daki 26 farklı ekosistemi ve 64 türü kullanın.

Evreni keşfedin

Oyuncular, Venüs, Jüpiter, Merkür, Ateş, Dünya, Plüton ve hatta kendi gezegenimiz dahil güneş sistemindeki tüm gezegenleri keşfedecekler. Ayrıca Bacchus, Ragnarok, Pontus gibi fantastik gezegenler de var ve bunların hepsi oyunda oyuncuların gezegeni keşfetmesi için sunuluyor. Tüm gerçek gezegen parametreleri NASA’dan doğrudur.

çizin

Oyun 3D grafik tarzında tasarlanmıştır ve oyunculara tüm gezegenin gerçekçi bir görünümünü sunar. Oyuncular, evrendeki gezegenler hakkında bir bilim kurgu belgeseli izliyormuş gibi hissediyorlar. Grafiklerden istatistiklere ve gezegenin arazisine kadar oyunun gerçekliği şaşırtıcı. Oyunun ana yapısı, gezegenleri içeren geniş bir evrendir. Gezegenler çevrelerine bağlı olarak farklı özelliklere sahiptir.

i

Oyunun efektleri çok akıcı ve aslına sadık kalınarak geliştirilmiş. Bu nokta oyuncuları hayata döndürmeye yardımcı oldu. Ses de müzikle uyum sağlar ve evreni keşfetme hissi verir. Güneş sisteminin gezegenlerini veya geniş evrendeki diğer gezegenleri bilmek ister misiniz? Çevremizdeki gezegenlerle hemen yeni bir deneyime başlamak için “Terragenesis – Space Settlers”ı indirin.

Özellikler:

* Yeni gezegenleri keşfedin ve şekillendirin
* Her yeni dünyada yeni şehirler ve kültürler inşa etmek için stratejinizi planlayın
* Teragenesis, üzerinde yaşam inşa edilecek bütün bir gezegen dünyası sağlar
* Kayıp dünyaları ve gezegenleri keşfedin, dünya dışı yaşam hakkında bilgi edinin ve barış yapın veya onu fethedin
* Galaksiyi dolaşın ve yeni medeniyetler inşa etmek için fırsatlarla dolu sonsuz bir dünyayı keşfedin

Terragenesis MOD’un Özellikleri:

Bu oyunun MOD özelliği sınırsız paradır. Özellikle para, harcandıkça azalmak yerine artma eğilimindedir.

 

TerraGenesis Space Settlers MOD HİLE v
6.20 APK İNDİR


TerraGenesis Space Settlers MOD HİLE v
6.20 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


TerraGenesis Space Settlers MOD HİLE v
6.20 APK İNDİR
 

KURULUMU:
TerraGenesis Space Settlers Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *