T20 Cricket Champions 3D MOD HİLE v APK İNDİR
T20 Cricket Champions 3D MOD HİLE v APK İNDİR

T20 Cricket Champions 3D MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir T20 Cricket Champions 3D Açıklama: Dünyada birçok raket ve top oyunu var. Kriket onlardan...
T20 Cricket Champions 3D

Açıklama:

Dünyada birçok raket ve top oyunu var. Kriket onlardan biri. Kriket, bir sahada on birer oyuncudan oluşan iki takım arasında oynanan bir sopa ve top oyunudur. T20 Cricket Champions 3D bir kriket simülasyon oyunudur. Oyunda raketiniz ile topa vuruyor ve sahada hareket ettiriyorsunuz. Şimdi T20 Cricket Champions 3D’ye katılın ve kriket hakkında harika şeyler öğrenin.

Tam 3D grafikler, gerçekçi kriket hareketi
T20 Cricket Champions 3D, Zapak Mobile Games Pvt tarafından geliştirilen bir oyundur. Ltd., 27 Haziran 2006’da Mumbai, Hindistan’da kurulmuş özel bir şirkettir. Zapac Mobil Oyunlar Sp. Sp. z o.o. Aynı zamanda, dijital oyunların tüm değer zincirini kapsayan Hindistan’daki en büyük oyun şirketidir. T20 Cricket Champions 3D yalnızca Google Play’de mevcuttur, bu nedenle oyunu yalnızca Android mobil cihazlara yükleyebilirsiniz. T20 Cricket Champions 3D’yi indirmek ücretsizdir.

Oyun oynayın
Her oyunun kendi oynanışı olacaktır. T20 Cricket Champions 3D’nin kendi oynanışı var. İlk maç başladığında, oyun size nasıl oynanacağını söyleyecektir. Krikette, bir takım topu atar ve diğer takım topu atar. Ancak T20 Cricket Champions 3D ile sadece bir forvet kontrol etmeniz gerekiyor. Rakip takımdaki bir oyuncu topu fırlattığında, topa vuran oyuncuya vurmak için sola veya sağa doğru sallamanız gerekir.

Çekici oyun özellikleri
Bazı oyunların birden fazla oyun modu vardır. T20 Cricket Champions 3D aynı. T20 Cricket Champions 3D, 4 mod içerir. Bu özellikler Santra, Turnuva, Meydan Okuma ve Canlı Etkinlik’tir. Turnuva modunda, oyun içinde takımınızın ülkesini seçebilirsiniz. Ardından ekibinizin bir üyesi olun ve topları vurun. Oyunun sonunda takımınız rakip takımdan daha fazla puan alırsa, bir bonus alırsınız. Bunlar altın paralar. Ancak yeni bir canlı etkinliğe kaydolduğunuzda, gerçek kriket turları oynayacak, karşılaşmanızın kaderini belirleyecek ve harika ödüller kazanacaksınız. Keşfetmenin iki yolu vardır.

dünyaca ünlü olur
Oldukça basit bir oyunla, oyuncunun topa vuran oyuncuyu hareket ettirmesi ve topa vurması yeterlidir. T20 Cricket Champions 3D, çocuklardan yetişkinlere kadar tüm dünyada çok oyunculu oyunlar için uygun olacak. Ek olarak, gerçekçi ve sezgisel 3D grafikler ve gerçek sahnelerden ve oyunlardan canlı ses sunabilirsiniz. İnsanlar tezahürat yapıyor ya da insanlarla dolu bir stadyum. Ayrıca çeşitli oyun modları size kendinizi gösterme şansı verecek. Bazı modlarda farklı oyunculara meydan okuyabilir veya arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabilirsiniz. Uzun bir çalışma gününden sonra size eğlenceli anlar getirecek.

Özellikler:

* Vurma ve bowling oyununun kolay kontrolü
* Heyecan verici oyun ve hızlı turnuvalar
* Canlı ödül töreni
* Popüler Dünya Kupası takımlarına karşı heyecan verici maçlar
* Fantastik güç artışları
* Tam 3D grafikler, gerçekçi animasyonlar ve yarasaların ve topların doğal hareketleri

 

T20 Cricket Champions 3D MOD HİLE v APK İNDİR


T20 Cricket Champions 3D MOD HİLE v APK İNDİR


T20 Cricket Champions 3D MOD HİLE v APK İNDİR


T20 Cricket Champions 3D MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


T20 Cricket Champions 3D MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
T20 Cricket Champions Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..