Standoff 2 MOD HİLE v APK İNDİR
Standoff 2 MOD HİLE v APK İNDİR

Standoff 2 MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Standoff 2 Açıklama: Standoff 2, yeni oyun özellikleri, yeni donanım, hata düzeltmeleri ve iyileştirilmiş...
Standoff 2

Açıklama:

Standoff 2, yeni oyun özellikleri, yeni donanım, hata düzeltmeleri ve iyileştirilmiş oyun hızı ile mümkün olan en patlayıcı şekilde savaşa geri dönüyor. Gençlerin yakın mesafeden ateş edebildikleri, bomba atabildikleri ve bıçak kullanabildikleri popüler savaş alanı. İndirin ve en iyi alanımızda yeni savaşın tadını nasıl çıkaracağınızı öğrenin! Sana kapımız her zaman açık!

Giriş
Öncelikle bu oyunun kökeni hakkında: Bu oyun Greater Russia merkezli bir yayıncı olan Xlebolt Studio tarafından geliştirildi ve üretildi. Rusya’nın dünyadaki ana silah üreticisi olduğu söylenebilir, bu nedenle oyun, silah sistemlerinin sömürülmesi ve oluşturulması için mükemmel kaynaklara ve fikirlere sahiptir. Bir sonraki bölümde bahsedeceğim havalı bir silahı görecek ve deneyeceksiniz.

İlk savaşa genel bakış
Standoff 2’nin savaşı başlatmak için konum olarak seçtiği her ülkenin sağ köşesinde bir harita var. 6 harita arasından seçim yapın ve kaydolun. Her zaman ona göz kulak olun ve daha uzun süre hayatta kalmak için güvenli yerlerde kalmaya çalışın. Oyuncular 3 moddan birini seçme hakkına sahiptir: “Deathmatch”, “Bomb Defeat” ve “Armed Race”. Arkadaşlarınızla deneyebilir ve gruplara ayırarak birlikte çalışabilirsiniz. Her durumda, oyuncular atış becerilerini gösterebilirler.

yeni oyun süreciyle daha fazla ilgileniyor
Standoff 2, shooter ve loot özelliğini tanıtarak harika bir iş çıkardı ve bunu deneyen oyuncu sayısının artması, bu geri dönüşün büyük bir başarı olduğunu kanıtladı. Şaşıracaksınız ama sanırım yakında bu daha güzel yere alışacaksınız. Zamanlayıcıya dikkat edin. “Bomba kaldırma” bölümünde görünürler. Zaman geçiyor, hepsini silmeniz veya listeyi hızlı bir şekilde kazanmanız gerekiyor. Seni rahatsız ediyor mu?

Big Bang Sign
Dövüş başladı. Showdown 2, insanları savaşlara ayırdı, peki ne bekliyorsunuz? Milyonlarca kişi tarafından indirilen bir oyunu deneyin. Bu güzel grafik alanında yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanın ve cesurca ilerleyin, tüm düşmanlarınızı yok edin ve kazanan siz olun. Seyahatinizi güvende tutmak için araçları kullanmayı unutmayın! Oyunda görüşmek üzere, onunla iyi eğlenceler ve aşağıya yorum bırakmayı unutmayın!

Mesafe 2 Oynamak İçin İpuçları

* Kapak resmini kullanın. Kolay yaralanmayı önlemek için her zaman kapaklar arasında geçiş yapmayı unutmayın. Ayrıca, dışa doğru eğilmek akomodasyonu zorlaştırır ama aynı zamanda yavaşlar. Dışarıda slalom yapmaya çalışın – keskin nişancılar size vurmak için daha zor anlar yaşarlar.

* Güçlü Wi-Fi kullanın. Tam ekran gecikmeli fotoğraflar çekmenin daha hızlı bir yolu yoktur ve zayıf Wi-Fi sayesinde düzgün şekilde oynatamazsınız. Güçlü bir bağlantı kullandığınızdan emin olun ve eğer önleyebiliyorsanız 4G ağına çok fazla güvenmemeye çalışın.

Özellikler:

* Yeni oyun modları (“Bayrağı Yakala”, “Hırsızlık”)
* Yarış oyunları (“bombaları etkisiz hale getirmek”)
* Yarışma
* Yeni bıçak, el bombası, yeni silah modelleri
* Daha fazla harita ve görünüm

 

Standoff 2 MOD HİLE v APK İNDİR


Standoff 2 MOD HİLE v APK İNDİR


Standoff 2 MOD HİLE v APK İNDİR


Standoff 2 MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Standoff 2 MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Standoff 2 Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *