Space Frontier MOD HİLE v APK İNDİR
Space Frontier MOD HİLE v APK İNDİR

Space Frontier MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Space Frontier Açıklama: Space Frontier, oyunculara yeni bir dünyada benzersiz bir şey sunuyor. Bu,...
Space Frontier

Açıklama:

Space Frontier, oyunculara yeni bir dünyada benzersiz bir şey sunuyor. Bu, oyuncuların mümkün olduğunca yükseğe uçmak için füze atması gereken eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. Oyunun cazibesi, oyuncuların amaçlanan amaca en uygun füze türünü seçebilmeleridir. Oyunda birçok füze mevcut ve en iyi sonuçları elde etmek için modern atış stratejileri bulmanız gerekiyor.

Geçmiş

Oyunda oyuncular, uzay gemileriyle mükemmel fırlatmalar yapmak için uzay gözlem görevlerini üstlenirler. İnsanları yakındaki gezegenleri ve evrenin başka yerlerinde yaşam aramak için uzaya gönderdi.

Ama önce roket etaplarını fırlatmadan önce mevcut tüm patlayıcıları kullanmak için doğru zamanı hesaplayarak doğru fırlatmayı yapmalısınız. Roketinizin tüm yakıtı boşa harcamadan tüketmesini istediğiniz için çok hassas olmanız önemlidir. Ama öte yandan roket aşamalarını çok geç kaçırırsanız her şey patlayacak ve sürecinizi mahvedecektir.

Hedef ve Eylem Stratejisi
Bu kapsamda oyuncuların uzay görevi, Dünya üzerinde çok uzaklara uçan yüksekten uçan füzeleri fırlatmaktır. Oyunda birçok füze türü var ve oyuncu bunlardan herhangi birini seçebiliyor. Başlamak için oyuncuların yaratıcılıklarını ve bilgilerini kullanmaları gerekir. Raket ne kadar yüksek olursa, kazanma ve bir sonraki tura geçme olasılığınız o kadar yüksek olur.

Kendinize meydan okuyun
Oyuncular oyunun meydan okumasını kabul eder ve ardından sorunsuz bir şekilde tamamlar. Oyun sizden oyunda kullanmak istediğiniz füze türünü seçmenizi isteyecektir. Elbette rakip de farklı bir füze seçecektir. İki takım savaşa girer ve zamanı başlatır. Tartışılan sonuç, yüksekten uçan füzeler için önemlidir ve elde edilen miktar eşittir.

Kendiniz için zafer kazanın
Son başvuru tarihi yoktur, bu nedenle mümkün olduğunca uzağa gidebilecek itfaiyecileri seçin. Bu savaş, füzenin tüm yönlerini fethetme ve test etme yeteneğinizi test etmek için tasarlanmıştır. Roketle ne kadar çok uçarsanız, o kadar çok para kazanırsınız, bu da başka bir sandık açma seçeneğiniz olduğunu kanıtlar.

Özellikler:

* İstediğiniz zaman tadını çıkarabileceğiniz basit ve bağımlılık yapan bir oyun
Android oyuncuları, basit ama sezgisel Space Frontier oyununa kesinlikle çabucak alışacaklar. Ayrıca, etapları ateşlemek için füzeyi doğru zamanda vurmanız gerektiğinden oyun nispeten basittir. Ondan kurtulmak için ekrana dokunmanız ve sonraki adımlara geçmeniz yeterlidir.

* Farklı seviyelerin keyfini çıkarın
Bununla birlikte oyun, oyuncuların oyunda çeşitli ilginç ve heyecan verici seviyelerin keyfini çıkarmasına izin veriyor. Düzinelerce farklı kemer ve çoklu erişim seviyeleri ile oyuncular Space Frontier’da bazı ciddi zorluklarla karşılaşacaklarından emin olabilirsiniz. Sınırlı yakıtla en yüksek zirveye ulaşmak için kesin ve kesin olun. Ve roket atış becerilerinizi geliştirmek için her zaman en iyi yükseltmeyi seçin

* İndirilecek çok sayıda farklı özelleştirme ve yükseltme
Roket Fırlatıcınızı daha da güçlü kılmak için Space Frontier oyuncuları, roketinize kolayca uygulayabileceğiniz harika yükseltmelere ve güçlendiricilere erişebilir. Yakıtı yükseltin ve roketi yakıt israf etmeden uzaya başarılı bir şekilde fırlatmak için tetikleme süresini artırın.

* Sıralamanızı yükseltin ve yeni hedefler kazanın
Ve heyecan verici oyun içi zorlukları kabul edip tamamladığınızda, Space Frontier’da da rütbe atlayabilir ve rütbe atlayabilirsiniz. Sonsuz oyun seviyelerinde yer alarak başlangıç ​​seviyesinden uzmana kadar sıralamanızı yükseltin.

* Arkadaşlara ve çevrimiçi oyunculara karşı yarışın
Ve ilgilenenler için oyun, arkadaşlarla ve çevrimiçi oyuncularla eğlenmek için heyecan verici bir çevrimiçi oyun da sunuyor. Destansı skor tablolarında en üst sıralarda yer almak için birbirinizle yarışın ve rekabet edin. Space Frontier’da nerede olursanız olun eğlenceli ve ödüllendirici oyunları keşfedin. Ve elbette sizi bekleyen birçok harika ödül var.

* Çeşitli başarılar kazanın ve özel ödüller kazanın
Oyunu daha tatmin edici hale getirmek için oyunculara çeşitli oyun içi başarılar sunulur, böylece kazanılabilir ve keyif alınabilir. Tamamen canlandırıcı ve tatmin edici bir oyunun tadını çıkarırken özel ödüller kazanın. Arkadaşlarınıza oyundaki ilerlemenizden bahsetmekten çekinmeyin.

* Oyunda aktif kalırken günlük ödüllerin tadını çıkarın
Ek olarak, Space Frontier, oyuncuların oyundan daha fazla keyif almalarına yardımcı olmak için oyun sırasında herhangi bir zamanda talep edilebilecek bir dizi günlük ödül sunar. Fişlerinizi toplamak için her gün oyuna geri dönün ve her geri döndüğünüzde daha iyi ödüllerin tadını çıkarın.

 

Space Frontier MOD HİLE v APK İNDİR


Space Frontier MOD HİLE v APK İNDİR


Space Frontier MOD HİLE v APK İNDİR


Space Frontier MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Space Frontier MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Space Frontier Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..