Smashersio Fun io games MOD HİLE v 4.2 APK İNDİR
Smashersio Fun io games MOD HİLE v 4.2 APK İNDİR

Smashersio Fun io games MOD HİLE v 4.2 APK İNDİR

Download – İndir Smashersio Fun io games Açıklama: Smashers.io Komik io Oyunları – Battle Royale ve io...
Smashersio Fun io games

Açıklama:

Smashers.io Komik io Oyunları – Battle Royale ve io türlerini birleştiren çok oyunculu aksiyon oyunu. Burada sınırlı bir alanda renkli bir adamı kontrol edebilirsiniz. Kahraman, düşmanları öldürmek için kullanmanız gereken bir çekiçle silahlandırılacak. Her oyun son kartın sahibi tarafından kazanılır. Kazanmanın ödülü, karakterler için farklı görünümler olacaktır. Çok oyunculu modun yanı sıra tekli modda bilgisayar rakiplerine karşı da oynayabilirsiniz.

Benzersiz oynanışa sahip Battle Royale

Bir io türü olarak Smashers.io, sevilen bir çok oyunculu oyun haline geldi. Oyuna gelince, bu, farklı seviyelerde birçok güçlü rakiple yüzleşmek için büyük bir çekici olan bir çöp adam olarak oynadığınız basit bir oyundur. Oyundaki asıl amacınız farklı bölgelere giderek sizi yok etmeye çalışan rakipleri durdurmaktır. Genel olarak, Battle Royale benzersiz bir oyun deneyimine sahip ancak daha fazla bağımlılık yaptı. Tüm oyun için kontrol sistemi çok sezgisel ve basittir, net bir 3D grafik stilinde tasarlanmıştır.

Düşmanlarınızı yenmek için savaşa katılın

Oyuna ilk girişle birlikte, oyuncular kolay düşmanlarla basit oyun seviyeleriyle tanışacaklar. Ancak, birkaç seviye geçtikten sonra, zorluk hızla tırmanıyor ve devam etmeyi imkansız hale getiriyor. Smashers.io’nun oyuncunun karakterini hareket ettirmesine ve ardından savaşın amacına ulaşmak için parmağını ekran boyunca kaydırmasına izin verdiği söylenebilir.

Oyuncu, teknikleri uygulamak için ekrana tekrar tekrar dokunarak onları yenmek için yaşam için savaşmalı ve rakipleriyle birlikte hayatta kalmalıdır. Ayrıca bir hedefi yok ettikten sonra, sağlığınızı artıran güçlü bufflar sayesinde yeniden güç kazanacaksınız. Bununla birlikte, oyuncu aynı zamanda savaşmak size çok fazla enerjiye mal olacak daha büyük düşmanlarla da yüzleşmek zorundadır. Bu nedenle oyuncuların bu saldırılar sırasında korunması gerekir.

Çeşitli silah sistemi

Diğer oyunlar gibi Smashers.io da oyunculara birçok farklı silah sistemi sunacak. Çoğu zaman yanınızda kocaman bir enayi, tepsi, çatal, beyzbol sopası, piston ve diğer güçlü silahlar gibi şeyler bulunur. Bununla birlikte, dev çekiç her zaman en büyük güce sahip ana silah olmuştur ve oyuncuların kendilerini saldırılara karşı korumalarına ve zaman kazanmak için güçlü düşmanlarla savaşmalarına olanak tanır.

Çekiçlerin farklı kullanımları vardır, bu nedenle oyuncular düşmana karşı mücadelede yer almak için doğru silahı seçmelidir. Ancak en önemlisi, oyuncuların en iyi seviyeye ulaşmak için farklı silahları ve farklı kıyafetleri akıllıca birleştirmeleri gerekiyor.

Düşmanı yok edin ve gücünü absorbe edin

Her durumda, oyuncular dikkatli olmalı ve diğer oyuncular hayatlarını kurtarmak için dikkatli olmalıdır. Bir düşman belirir belirmez, çekici hareket ettirmek ve rakibinizi devirmek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Ayrıca, bir düşmanın her başarılı yenilgisinden sonra, oyuncular büyük miktarda gücü emebilir ve daha farklı silahların kilidini açabilir. Oyuncuları ezmek ve savaş alanında en güçlü olmak için çok savaşın. Parçalama ustası olmak, eşyaları kullanırken daha değerli ödüller kazanmak için iyi bir şanstır.

Kısacası oyun, oyuncuların heyecan verici ve bağımlılık yapan sürüşlerin keyfini çıkarması için harika bir hayatta kalma tarzı oyun alanı sunuyor. Oyuncular ayrıca dev çekiç dışındaki şeyleri denemek için daha iyi bir şansa sahipler ve kazananlar olacak.

Özellikler:

* Bu, oyuncuların benzersiz seviyelere katılabilecekleri ve seviyelerde yeteneklerini sergileyebilecekleri eğlenceli bir ağır çekiç savaş royale oyunudur.
* Stickman RPG, oyuncuları her zaman, her yerde oyuna dahil etmek için çevrimiçi ve çevrimdışı modlarda diğer oyunculara karşı savaşır.
* Savaşta her şeyi ezmek için farklı kostümlere ve güçlü silahlara, farklı güçlere sahip çeşitli silahlara sahip oyuncuları destekleyin.
* Daha zor seviyelerde düşmanlarla savaşmak, seviye atlamak ve heyecan verici ödüller toplamak için dev bir çekiç kullanın ve onu birden fazla teknikle birleştirin.
* Karakterinizi daha iyi görünecek şekilde özelleştirin, kazanan olun ve yeni kaynakların kilidini açmak için çok para kazanın.
* Hızlı ve heyecan verici oyun oturumları
* Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
* Çok basit kontroller
* Paramparça kahramanınız için çeşitli harika görünümler

 

Smashersio Fun io games MOD HİLE v
4.2 APK İNDİR


Smashersio Fun io games MOD HİLE v
4.2 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Smashersio Fun io games MOD HİLE v
4.2 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Smashersio Fun io Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *