Secret Cat Forest MOD HİLE v APK İNDİR
Secret Cat Forest MOD HİLE v APK İNDİR

Secret Cat Forest MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Secret Cat Forest Açıklama: Secret Forest Cat – , kullanıcıyı sessiz bir ormanın ortasında...
Secret Cat Forest

Açıklama:
Secret Forest Cat – , kullanıcıyı sessiz bir ormanın ortasında bir kütük kulübesine yerleştiren basit, rahatlatıcı bir oyundur. Oyuncular bu evi ve orada yaşayan kedileri inşa etmek zorunda kalacaklar. Oyuncu odaları, ormanda toplanan malzemelerden, zanaatkar mobilyalardan ve diğer eşyalardan dekorasyon için oluşturulur. Daha fazla hayvan avlamak için Fispond evcil hayvanlarını düzenli olarak ziyaret etmek de önemlidir. Yavaş yavaş, oyuncular yeni kedilerin kilidini açabilecek ve onları koleksiyonlarına ekleyebilecekler.

Güzel oyun
Şu anda oynayabileceğiniz birçok heyecan verici oyun var ve bunların çoğu aksiyon oyunları. Atışta, yarışta, dövüşlerde ve daha fazlasında birçoğunun tadını çıkaracağınız yer. Ama sadece stresinizi artırıyorken neden sıkı oyunlar oynamakla uğraşasınız ki?

Kafanızda gri saçlara neden olan oyunlar oynamak istemiyorsanız! Bunun yerine Secret Forest Cat gibi gündelik oyunlar oynamalısın. Bu bir kedi oyuncağı, rahatlama ve el sanatlarıdır.

FİKİR Bu oyunda bugün en iyi ve en rahat deneyimi sunabilirsiniz. Evde kedi dostluğunun ve el işi aletlerinin keyfine varacaksınız.

Bugün çok sayıda balık, odun ve daha fazlasıyla tek ev için nihai depoyu oluşturabilirsiniz. Ayrıca evinize gelebilecek birçok kedinin fotoğrafını çekip duvar kağıdı yapabilirsiniz. Zevk için çok güzel şeyler var!

Oyun içi masaüstü ortamları, sessiz müzik ve sevimli kediler!

CATS ile barış içinde yaşayın
Cat Secret Forest’ın içeriği, oyuncuları meşgul veya stresli olmak yerine rahatlamaya odaklanmaya teşvik etmek için tasarlanmıştır. Bu nedenle, sıcak ve arkadaş canlısı hayvanlarla dolu bir yaşam, her zaman çok fazla pozitif enerji içeren en iyi kararlardan biridir. En önemli şey, oyuncuların sevimli kedilerle ve gönül rahatlığıyla vakit geçirecekleri çok eğlenceli aktiviteler olduğunda, her şey daha eğlenceli.

Eşsiz ev yenileme
Oyuncular sadece ormanda sakin bir hayatın tadını çıkarmakla kalmamalı, aynı zamanda kedilerle birlikte yaşamak için en sıcak ve en yeni eve sahip olmalıdır. Herkesin kişisel tercihlerine veya hayal gücüne dayalı olarak keyifle kullanabileceği bir oyuncak, farklı bir tarzda dekore etmenizi veya tasarlamanızı sağlar. Neyse ki, iç tasarım sistemi, evdeki herkes için en rahat ortamı yaratmak için esnek ve yenilikçi.

Yoğun Ormanda CATS’ı ziyaret edin
Secret Kat, orman kedisi oyuncuları ve eğlence dolu yeni bir yolculukla en iyi anları keşfediyor. Oyuncu, en güzel fotoğrafları çekebilmesi için yavaş yavaş daha fazla kaynak ve nadir hayvan göreceğinden daha derine inecektir. Araştırmaya ek olarak, insanlar yaşam yaratmak için ihtiyaç duydukları birçok öğeyi veya daha fazlasını toplayabilirler.

doğal içeriklerden ihtiyaçlarınıza kadar her şeyde
Kullanımı kolay ve basit olan Game Crafts sistemi, oyuncuların yalnızca temel öğeleri oluşturmak için kaynak toplamasını gerektirir. Katılan oyuncular bazen mobilya, bir sürü oyuncak ve gündelik kediler gibi yeni eşyalar yaratmak zorunda kalıyor. Nesneyle eşleşirler ve oyuncu, yeni içeriği büyütmek ve kilidini açmak için kedilere ve kedi severlere güvenir.

Rahat kontrol ve etkileşim
Gizli Orman, oyuncular beğendikçe daha net görünen dünyanın büyüleyici kedi manzarasını keşfetmek için birkaç alandır. İnsanların kolayca hareket edebilmesi veya hareketli nesnelerle etkileşime girebilmesi için oyun kontrol sistemine sahip olduğu için esnektir. Oyuncuların hiperaktif kediler yaratması veya yürümesi için birçok yeni yolun yanı sıra birçok harika şeyle etkileşime geçmek için iyi bir hareketin kilidini açın.

Daha fazla CAT ve uzaklaştırma
Oyuncular birkaç kediyle yaşayabileceğinden, bu oyunda kedilerin çeşitliliği de dikkat çekicidir. Tabii ki en sevdiğiniz kediye özel yemek pişirme mamasına sahip olmanız ve daha fazla alan, konfor ve kalabalık yataklar sağlamanız gerekiyor. Kaliteli Sports Premium View oynatıcı, güzelliklerinin veya parlaklıklarının keyfini çıkarmak için birden fazla kediyle anında etkileşime girebilir.

Bir oyuncu Unutulmuş Kedi sorunuyla yeni bir hayata başlamak istiyorsa, Gizli Orman Kedisi harika bir seçimdir. Oyun daha derin ve hayat dolu, çok benzersiz bir yaşam yaratmak için birçok heyecan verici deneyim yaratın, şekillendirelim, süsleyelim ve eğlenelim.

Özellikler:
* Oynaması kolay, sezgisel kontroller!
* Gündüz / gece döngüsü (gerçek zamanlı)
* Onlarca sevimli kedi
* Sevgili çizgi film
* Güzel hareketli duvar kağıdı
* Oyun hizmetine bağlı Google Play (bulut)

* Yoğun ve soğuk ormanlarda kedilerin rahat yaşamına odaklanan ve farklı görünümlere sahip en havalı ve en havalı oyunu size sunuyor.
* Ormanların ve çevrenin heyecan verici keşfi için sezgisel kontroller ve sorunsuz bir şehir keşif deneyimi.
* Klasik tarza ve daha iyi oyunculara sahip yaratıcı ve canlı bir tasarım evi için yenilikçi bir ev tasarım aracısı.
* Oyuncuların kediler için eşya satın almak için daha fazla para biriktirmesine yardımcı olduğu basit bir sistem, mobilya, ekipman ve özel uçaklara ihtiyaçları var.
* Yavru kedilerin tadını çıkarın, en sevdiğiniz kedilerle iyi bağlar kurmak için oyunlar ve oyuncularla en iyi eğlenceyi yaşayın.

 

Secret Cat Forest MOD HİLE v APK İNDİR


Secret Cat Forest MOD HİLE v APK İNDİR


Secret Cat Forest MOD HİLE v APK İNDİR


Secret Cat Forest MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Secret Cat Forest MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Secret Cat Forest Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *