Ronin The Last Samurai MOD HİLE v 1.24.470 APK İNDİR
Ronin The Last Samurai MOD HİLE v 1.24.470 APK İNDİR

Ronin The Last Samurai MOD HİLE v 1.24.470 APK İNDİR

Download – İndir Ronin The Last Samurai Açıklama: Son Samuray Ronin (MOD menüsü) – kötülüğün güçlerine meydan...
Ronin The Last Samurai

Açıklama:

Son Samuray Ronin (MOD menüsü) – kötülüğün güçlerine meydan okuyan bir samuray oynadığınız güçlü bir aksiyon oyunu. Yani karakterinizi geliştirebilmek için puan ve para kazanmak, düşmanları yok etmek ve köyü özgürleştirmek için tüm loncadan geçmeniz gerekiyor. Oyun ünlü prensibe dayanmaktadır ve tüm dövüş oyunları hayranları kolayca kazanacaktır. Bütünü büyüleyici bir şekilde tasarlanmış grafikler ve renkli animasyonlarla tamamlıyor.

İşte Ronin: Son Samuray’da androidler, efendisi destansı bir savaşta ölen ölüme mahkûm bir Ronin rolünü oynama fırsatına sahip. Artık bir gurunuz yok ve saygı ve şükran adına ondan intikam almanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. İlerledikçe birçok düşmanla karşılaşıyorsunuz. Ronin’iniz için benzersiz güçleri açığa çıkarın. Ve en önemlisi, sizi maksimum maceraya çıkaracağından emin olan büyüleyici oyun hikayelerinin her zaman keyfini çıkarın.

Basit ve mükemmel dövüş mekanikleriyle heyecan verici bire bir dövüşe dalın. Oyundaki savaşların tadını daha da fazla çıkarmak için benzersiz becerileri farklı efektlerle kullanın. Heyecan verici oyununuz sırasında, her biri kendi benzersiz dövüş stiline sahip birçok düşmanla tanışın. Heyecan verici dövüş deneyimleriyle muhteşem savaşlarda yer alın. Eşsiz oyun ile birden fazla zorluğun tadını çıkarın. Ronin: The Last Samurai’da samurayın destansı dünyasını keşfedin.

Özellikler:

Basit ama çok zevkli savaş mühendisliği

İlk olarak, Ronin: The Last Samurai’da oyuncular basit ama çok heyecan verici savaş deneyimlerine hemen katılabilirler. Yalnızca hızlı bir şekilde savaşa girmenizi sağlayan saldırı veya savunma komutlarıyla hareket edebilirsiniz. Düşman saldırılarıyla uğraşın veya kendi karşı saldırınızı tam blok seçme süresiyle donatın. Rakiplerinize büyük hasar vermek için etkili saldırılar başlatmak için saldırı düğmesini kullanın. Bunlar, düşmanlarla savaşırken dikkat etmeniz gereken sadece iki düğme.
Etkinleştirmek için benzersiz efektlere sahip çeşitli beceriler

Oyuncular, basit savaş düğmelerine ek olarak, bir dizi özel işlevi etkinleştiren ve rakiplere özel saldırılar gerçekleştiren ilginç becerilerle de çalışabilirler. Güçlü saldırıları büyük bir hassasiyetle yürütmek için konsantrasyon yeteneğinizi test ederken eğlenin. Mükemmel saldırıları planlayabilmek için savaşı yeterince yavaşlatmak için Time Warp yeteneğini kullanın. Tüm haritaya anında hasar vermek için özel “Yok Et” özelliğinin kilidini açın. Ve her biri kendi sonuçları olan diğer birçok beceriyle çalışmanın keyfini çıkarın. Oyundaki tüm zorlukları kolaylıkla tamamlamak için doğru insanları kullanın.

Farklı kullanımlara sahip ilginç silah

Aynı zamanda Ronin: The Last Samurai’da her biri kendi savaş deneyimini sunan birçok ilginç silahla da çalışabilirsiniz. Patlayıcıları, mızrakları, kılıçları ve diğer benzersiz silahları denerken farklı dövüş stillerinin tadını çıkarın. Rakiplerinize bağlı olarak, yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak için bu özel silahlarla çalışabilirsiniz.

Birden fazla düşmanla heyecan verici savaşlara katılın

Ronin: The Last Samurai, oyuncuların her biri kendi benzersiz dövüş stiline sahip çeşitli düşmanlarla savaşmasına olanak tanır. Muhteşem savaş alanlarında yer almaktan çekinmeyin ve birçok ilginç rakiple yüzleşin. Eşsiz dövüş stillerinin üstesinden gelin ve ilerledikçe harika öngörülebilir saldırılar yapın. Ayrıca, tamamlanan her mücadelede oyuncular daha ilginç mekanikler ve savaş modları ile daha zorlu düşmanlarla karşılaşacaklar.
Oyunu eğlenceli hale getirmek için zorluk seviyesini artırır

Seviyelerde ilerledikçe oyun daha da zorlaşıyor. Bu sayede kolay dövüşlerden veya çılgın rakiplerden sıkılmayacaksınız. Bu sayede her zaman sorunsuz bir şekilde oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Daha güçlü olmak için silahlarınızı ve becerilerinizi yükseltin

İşte Ronin: The Last Samurai’da, Android oyuncularına, karakterlerini çeşitli şekillerde özgürce yükseltmelerine olanak tanıyan çok sayıda iyileştirme yapma görevi verildi. Onları daha güçlü ve daha etkili hale getirmek için temel becerilerinizi yükseltebilirsiniz. Silahlarınızı, savaşta daha iyi kullanabilmeniz için yükseltin. Ya da yaklaşan zorluklarla daha iyi yüzleşmek için karakterlerinizi yükseltin.

Savaşta size yardımcı olacak kendi komik evcil hayvanlarınız

İlgilenenler için artık savaşta sizi destekleyecek güzel evcil hayvanlar var. Burada oyun, kullanıcılara her biri kendine özgü yetenek ve yeteneklere sahip çeşitli evcil hayvanlar sunar. Sonuç olarak, artık onların özel yeteneklerini düşmanlara karşı koymak için kullanabilir ve size savaşı kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Sistemimizi engellemeden oyunun tadını çıkarın

Son olarak, bu harika Dreammotion oyunuyla ilgileniyorsanız ama çok fazla para harcamak istemiyorsanız Ronin: The Last Samurai Edition kesinlikle işinize yarayacaktır. Burada, kaldırılmış reklamlar, sınırsız oyun içi satın alma ve kilidi açılmış özellikler ile tamamen kilidi açılmış bir samuray aksiyon oyunu sunuyoruz. Bütün bunlar oyunun tadını tam olarak çıkarmanızı sağlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey sitemizden Ronin: The Last Samurai Mod Apk’ı indirmek, yüklemek için talimatları takip etmek ve şimdiden oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ronin: Samuray Savunma Bakanlığı’nın son görevleri

Aptal düşman
zayıf düşman

Not

MOD işlevlerini açmak / kapatmak için MOD MENÜSÜ’nü kullanın.

Düzenleme menüsünü ancak

 

Ronin The Last Samurai MOD HİLE v
1.24.470 APK İNDİR


Ronin The Last Samurai MOD HİLE v
1.24.470 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Ronin The Last Samurai MOD HİLE v
1.24.470 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Ronin The Last Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *