RACE Rocket Arena Car Extreme MOD HİLE v APK İNDİR
RACE Rocket Arena Car Extreme MOD HİLE v APK İNDİR

RACE Rocket Arena Car Extreme MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir RACE Rocket Arena Car Extreme Açıklama: Rocket Arena Car Extreme, kısa yarışlar için, meraklıları...
RACE Rocket Arena Car Extreme

Açıklama:

Rocket Arena Car Extreme, kısa yarışlar için, meraklıları bayıltacak çok yoğun ve heyecan verici bir ortama sahip, hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur. İçerik boyunca, oyuncular çeşitli bağımlılık yapıcı oyun modlarında birbirleriyle rekabet eder. Ayrıca oyuncuların farklı savaş alanları için farklı araçlar oluşturmasına olanak tanıyan esnek, kapsamlı, zarif ve zengin özelliklere sahip bir araç özelleştirme sistemine sahiptir.

Aşırı aksiyon dolu bir açık hava yarışı!
Nihai 3B savaş savaşlarında yer alın, füzeler atın ve düşman saldırısını püskürtmek için kalkanınızı kullanın. Nitro Boost bir zorunluluktur! Turboşarjı monte edin ve gaz pedalına basarak diğer tüm sürücüleri yenin. Birinci olana kadar drift yaparak, sürükleyerek, parçalayarak, parçalayarak, şut atarak ve sollayarak parkurun kurallarını siz belirliyorsunuz!

Hızlı tempolu 3D aksiyon yarışı
Dev kamyonlar, kükreyen motorlar, dumanı tüten lastikler, korkunç tümsekler ve en yüksek hız! Escape – Rocket Arena Car Extreme – patlamalar, çarpışmalar ve destansı vuruşlarla dolu. Nitro’ya dokunun – daha fazla adrenalin alın ve düşmanlarınızın tozunu alın. Gündüz ve gece alışverişi, hileler ve ışıklı sinyaller sıkılmanıza izin vermeyecek. Güzel grafiklerle ve frensiz oynamayı seviyorsanız, bu yarış oyunu tam size göre! Oyunun kalitesini ve akıcılığını artırmak için grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Eksiksiz bir savaş deneyimi
Senin canavar kamyonun, senin bahçen, senin kuralların! Ringde dövüşlere katılın ve doğrudan gerçek aksiyona geçin. Derbi arenasında düşmanlarınızı yakın ve onları ateşli tuzaklara, dev sabah yıldızlarına, zincirlere ve diğer yıkıcı engellere sürün. Bu yarış oyunu gerçek bir aksiyon filmi gibi! Rocket Arena Car Extreme (R.A.C.E.), hayatta kalma yarışları ve tekerlek savaşlarının ateşli bir karışımıdır.

öldürülecek çeşitli parçalar
Farklı tarihsel dönemlerden savaşlara katılın! Aşırı yamaçlara binmenin ve kum fırtınalarından sağ çıkmanın heyecanını yaşayın. Eski Mısır kalıntılarını ve diğer dünya harikalarını keşfedin. Öfkelen ve en çok değer verdiğin şeyi elde etmeye çalış!

En iyi düşman mağlup olandır
Her savaş için doğru kamyonu seçin! Düşmanlarınızı yenme riskini de beraberinde getirdiğinden, bu yarış oyununda çılgın ve tehlikeli sürüş iyi bir şeydir. İstediğiniz bir silahı seçin: füzeler, bombalar, makineli tüfekler ve çeşitli elektrikli silahlar. Zamanı yavaşlatın ve düşmanları öldürün. Kazananın zihniyetini kullanın ve pistteki kötü yarış çetelerine karşı bir dizi seyir füzesi fırlatın.


Aksiyon dolu yarışlar kazanın ve en iyi yarış arabalarını toplayarak ödüller kazanın. Elinizdeki araçlardan tam olarak yararlanın. Amerikan kas arabaları, Avrupa klasikleri ve Japon drift arabaları bulacaksınız! Her araç, rakiplerinize maksimum hasar vermek için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır. Bu tekerlekli canavarlar her türlü arazi koşuluyla baş edebiliyor. Kızgınlık yolunda asfaltı eritiyorlar.

Özellikler:

* Aynı anda koş ve ateş et
Race: Rocket Arena Car Extreme gerçek bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda, düşmana çılgınca ateş ederek heyecanlı yarışlarda ve yarışlarda hız tutkunuzu serbest bırakabilirsiniz. Yarış oyunları çok eğlenceli olmayalı uzun zaman oldu.

* Benzersiz duvar kağıtları ve beğenilecek çok şey
Sadece bir veya iki ana arena değil, oyun sizi farklı tarihsel dönemlerden alternatif maçlara götürüyor. Kayaları yuvarlamanın veya bir kum fırtınasında gezinmenin heyecanını hissedecek, ardından dünyaca ünlü birçok harikasıyla Eski Mısır’ı keşfetmek için yarışacaksınız.

* Grafikler ve ses
Race: Rocket Arena Car Xtreme’nin başarısının büyük bir kısmı, 3D grafikleri ve etkileyici müzikleridir. Bir motor kükremesi, yolda lastik ovma sesi, sisin rakibin üzerinde hızlanması, yolda serin bir direksiyonun gıcırtısı, çarpmalar, çarpmalar, patlamalar… Oyundaki yarış sahneleri aşırı epik olarak kabul edilir.

 

RACE Rocket Arena Car Extreme MOD HİLE v APK İNDİR


RACE Rocket Arena Car Extreme MOD HİLE v APK İNDİR


RACE Rocket Arena Car Extreme MOD HİLE v APK İNDİR


RACE Rocket Arena Car Extreme MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


RACE Rocket Arena Car Extreme MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
RACE Rocket Arena Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *