Pixel Survival Game 2 MOD HİLE v 1.9974 APK İNDİR
Pixel Survival Game 2 MOD HİLE v 1.9974 APK İNDİR

Pixel Survival Game 2 MOD HİLE v 1.9974 APK İNDİR

Download – İndir Pixel Survival Game 2 Açıklama: Kahramanlarımıza bir sonraki görevlerinde rehberlik eden muhteşem Pixel Survival...
Pixel Survival Game 2

Açıklama:

Kahramanlarımıza bir sonraki görevlerinde rehberlik eden muhteşem Pixel Survival Game 2’de nihai hayatta kalma zorluklarına hazır olun. Bulmak için birçok öğe ve heyecan verici eylemler içeren harika piksel dünyasını keşfedin. Kendi üssünüzü inşa ederken ve geçiminizi sağlamak için malzeme toplarken eğlenin. Oyunda inanılmaz işçiliği deneyiminin keyfini çıkarın. Ve her zaman düşmanlarınızla bağımlılıkla savaşırsınız.

Oyuna Genel Bakış

Pixel Survival Game 2, popüler inşaat ve hayatta kalma oyunu Pixel Survival’ın devamı niteliğindedir. İlk sürümün başarısından sonra geliştirici yeni bir sürüm yayınladı. Pixel Survival’ın kahramanlarını uzun yıllar yalnızlıktan kurtardıktan sonra şehir yeniden huzura kavuşur. Senin görevin hayatta kalan kahramanlara daha fazla canavar yaratmaları, hayatta kalmaları ve onları yok etmeleri için liderlik etmek ve rehberlik etmektir. Oyun, Android ve iOS gibi platformlarda mevcut olup, kullanıcıların her zaman, her yerde oynamalarına olanak tanır ve bu da oyuncular için daha iyi bir oyun deneyimine katkıda bulunur. Çoğunlukla 3 yaşından büyük çocuklar için uygun basit ve sağlıklı bir oyundur. Bu aynı zamanda çocukların oyuncaklarla temas ettiği minimum yaştır, yani bu oyuncağın bir oyun kadar sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Oyuna Genel Bakış

Bu, 4 oyuncuya kadar çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur. Pixel Survival Game 2 Play Store’da yüzlerce eşya keşfedilmeyi bekliyor. Arena, Hayatta Kalma ve Keşif olmak üzere üç farklı oyun modu sayesinde çok uzun oyunlardan sıkılmadan sizi eğlendirecek birçok farklı amacınız olacak. Birçok farklı tuzakla bu hayatta kalma oyunu sizi şaşırtabilir! Bu oyunun heyecan verici yanı canavar avıdır. Canınızı kurtarmak için canavarları elinizle yok edebilirsiniz. Oyun görevini tamamlayın ve sıkılmayacaksınız. Çalışma, hayatta kalmanız ve oyun ortamını daha aktif ve taze hale getirmeniz için size ilham verecek. Bir sonraki dönüşünüzde doğru öğeyi kaydetmek için oyun düğmesiyle çıkmayı / çıkmayı unutmayın. İlerlemenizi oynamaya devam edebilirsiniz

Oyundaki amacınız hayatta kalmaksa, öldürün ve hayatta kalın, Pixel Survival Game 2 en iyi seçeneğinizdir. Ya da şık bir eğlence, rahatlama ve kendinizi şımartmak istiyorsanız bu sizin için kötü bir seçim değil. Ama genel olarak amacınız nedir? Peki oyun en azından eğlence anlamında ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabiliyor mu? Oyun, öğrenmesi ve oynaması kolay olduğu için dünyanın her yerinden oyuncuları kendine çekiyor. Ancak hayranları buna bağımlı yapan şey onların bağımlılığıdır. Net ve muhteşem grafiklerle oyun sizi sanal bir dünyaya çekiyor ve sizi canavar öldüren bir kahramana dönüştürüyor ve hayatta kalmak için çok çalışmanız gerekiyor. Yukarıdaki Pixel Survival Game 2, modern bir popüler oyunun profilleridir – Pixel Survival Game 2. Oyun, sıradan oyuncuların eğlence ihtiyaçlarını karşılayacağını ve en talepkar oyuncuları bile tatmin edeceğini garanti eder. Hayatta kalmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Bu yüzden tereddüt etmeyin ve bu heyecan verici oyunda sizi bekleyen sürprizleri yaşayın!

Özellikler:

Tek oyunculu bir maceraya başlayın

İlk olarak Pixel Survival Game 2’de Android oyuncuları bu tek oyunculu hayatta kalma oyununun keyfini hemen çıkarabilir. Hayatta kalmanın zorluklarını üstlenirken onlara benzersiz bir görünüm kazandırarak karakterlerinizi yaratmakta ve kişiselleştirmekte özgürsünüz. Pixel’in fantastik dünyasını keşfetmenin keyfini çıkarın. Canavarları yenerek ve hazineleri toplayarak etrafınızdaki ganimetleri toplayın. Hayatta kalmanın zorluklarıyla yüzleşin. Liste devam ediyor.

Pixel 2 ekran hayatta kalma oyunu 1
Heyecan verici çevrimiçi oyunların keyfini çıkarın

Ek olarak, ilgilenen kişiler artık ekibinizde 4 farklı oyuncunun keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan heyecan verici çevrimiçi hayatta kalma oyunu Pixel Survival Game 2’nin keyfini çıkarabilir. Birlikte, sonsuz hayatta kalma oyununun tadını çıkarabilir ve oyunun en büyük zorluklarıyla yüzleşebilirsiniz. Heyecan verici ve eğlenceli ekip görevlerini tamamlayın. En korkutucu rakiplerinize meydan okuyun ve ekibinizle harika ödüller kazanın.

Birkaç komik evcil hayvan getir ve yardım etmelerine izin ver

Oyun içi maceralarınızı daha da heyecanlı hale getirmek için oyuncular artık evcil hayvan yetiştirebilir ve onlara savaşlarda yardımcı olabilir. Canavar yumurtaları bulmaktan ve onlardan sevimli evcil hayvanlar yapmaktan çekinmeyin. Oyunda her biri kendine özgü güçlere sahip farklı canavarları keşfedin. Yanınıza alacağınız sevimli evcil hayvanlarla kendi mini hayvanat bahçenizi inşa etmenin keyfini çıkarın. Ve istersen her zaman şeytanlarını serbest bırakabilirsin.

Arama için farklı kullanımları olan çok sayıda nesne

Ayrıca heyecan verici Pixel Survival Game 2 oyununu daha da eğlenceli hale getirmek için oyunda yüzlerce eşya ve kaynak toplayabilirsiniz. Her birinin farklı kullanımları ve tam olarak kullanabileceğiniz birçok ilginç uygulaması olmalıdır. Ve en önemlisi, eğlenceli etkileşimler sayesinde oyunun unsurları sıkıcı olmayacak.

İş için ilginç zanaat seçenekleri

Ayrıca Pixel Survival Game 2’de çok sayıda toplanmış öğe ve kaynaktan kendi gelişmiş öğelerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan ilginç işçilik seçeneklerinin keyfini çıkarın. Ama gizli kombinasyonları tesadüfen keşfedemezsiniz, çünkü onları görevlerden ve zorluklardan geçmeniz gerekir. Yalnızca formülle seçilen öğeyi oluşturabileceksiniz. Tap Craft’a aşina olsanız bile, yoğun işçilik ve ilginç etkileşimler sizi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

Pixel Survival Game 2 MOD’un Özellikleri:

Sınırsız para
Not

Elmasları ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.
Oyun çöktü mü?

Oyun açılmadan önce internet kapatılmalıdır.

 

Pixel Survival Game 2 MOD HİLE v
1.9974 APK İNDİR


Pixel Survival Game 2 MOD HİLE v
1.9974 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Pixel Survival Game 2 MOD HİLE v
1.9974 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Pixel Survival Game Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *