Pixel Blade Revolution RPG MOD HİLE v 2.0.6 APK İNDİR
Pixel Blade Revolution RPG MOD HİLE v 2.0.6 APK İNDİR

Pixel Blade Revolution RPG MOD HİLE v 2.0.6 APK İNDİR

Download – İndir Pixel Blade Revolution RPG Açıklama: Pixel Blade Revolution – Çevrimdışı Boşta RPG – hızlı...
Pixel Blade Revolution RPG

Açıklama:

Pixel Blade Revolution – Çevrimdışı Boşta RPG – hızlı öğütme sistemine rağmen canavarların ve canavarların yaşadığı sonsuz zindanlarda çok heyecan verici maceralar ve savaşlar sunan otomatik oynanışa sahip voksel grafiklere sahip bir rol yapma oyunu. Becerilerimizi geliştirmek, yeni yetenekler keşfetmek ve harika silahlar ve dayanıklı zırhlar yaratmak için edindiğimiz kaynakları ve deneyimi kullanıyoruz. Bu şekilde devam edebilir ve büyük patronlara meydan okuyabilirsiniz. Büyük ödüller ve ödüllerle dolu. Bu, genel savaş stratejinizi ayarlayarak geliştirmede önemli bir ilerleme elde etmenizi sağlar.

Sandbox Hayatta Kalma Oyuncağı

Bir sanal alan oyunu olan Pixel Blade Revolution, oyuncuların kendilerini oyuna kaptırmalarına olanak tanıyan benzersiz seviyelere ulaştı. Hepinizin bildiği gibi Pixel Heroes’un kurtarılmasının üzerinden uzun yıllar geçti, şimdiye kadar şehir yeniden inşa edildi ancak yine yıkıldı. Bu nedenle, oyuncular doğrudan oyunda hayatta kalma oyunu dünyasına katılmak için piksel kahramanlarına dönüşmek zorundadır.

Karanlıkta hayatta kalın

Genel olarak, Pixel Blade Revolution’daki oynanış, farklı oyunlardan öğeleri bir araya getirerek oldukça basittir. Oyuncular, zindanları fethetmek ve farklı zorluk derecelerindeki canavarlarla savaşmak için düşmanlara karşı savaşlara girmelidir. Ek olarak, oyun sırasında oyuncular karakterlerine uygun oyun modlarını seçebilirler, örneğin: Silah, silah yarat, birçok farklı zindan kullan.

MUHTEŞEM YÜKSEK KALİTELİ SİLAHLARI TOPLA

Oyun sırasında oyuncular kapana kısılmış silahlarını yükseltebilir, onları yükseltmek için bozuk para kullanabilir veya canavarlar tarafından bırakılan çeşitli efsanevi silahları kaldırabilir. Ha. Oyuncunun tüm bu tür düşmanları yenmesi için hemen hemen her şey çok önemlidir. Çok oyunculu modda oyuncular 3 farklı oyuncuya kadar hayatta kalabilir. Nihai pelerin olmak için oyuncular zindanları fethetmeli ve çeşitli efsanevi silahlar toplamalıdır.

Aslında, bu oyun önceki sandbox oyunlarına kıyasla birçok harika özelliğe sahipken, oyuncuların giderek daha eğlenceli seviyeler yaşaması daha olası.

Özellikler:

* Gerilim 3D
* Çeşitli silah ve teçhizat
(genel, büyü, nadir, epik, efsaneler)
* Silahın konfigürasyonuna göre sıralama değişiklikleri
(yay, savaşçı, suikastçı, şövalye)
* Çeşitli özel beceriler ve yetenekler
* Üretim sistemi ile silah üretimi
* Kahraman sistemi (çeşitli istatistikler)
* düzenli
* Karakter sistemi (silahlar, araçlar)
* Sandbox tarzı piksel oyunu, oyunculara çarpıcı 3D grafikler ve çeşitli bir ses sistemi ile sürükleyici seviyeler sunar.
* Oyuncular, canavarları keşfetmek ve avlamak, ganimet toplamak ve canavarlarla herhangi bir savaşta hayatta kalmak için birçok farklı dünyayı deneyimleyebilir.
* Oyun çevrimiçi katılmanıza izin verir * Daha fazla eğlence için arkadaş listenizden 4 oyuncuya kadar oynayın.
* Hayatta kalma, arena, keşif gibi farklı oyun modlarında gizli kombinasyonlarla öğeler yapın ve hayatta kalmanızı savunmak için çeşitli tuzaklar kurun.
* Düşmanlarla savaşlarda kullanmak için daha fazla silahla yepyeni bir tane oluşturmak için farklı öğeleri birleştirin.

 

Pixel Blade Revolution RPG MOD HİLE v
2.0.6 APK İNDİR


Pixel Blade Revolution RPG MOD HİLE v
2.0.6 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Pixel Blade Revolution RPG MOD HİLE v
2.0.6 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Pixel Blade Revolution Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *