Paperio 2 MOD HİLE v 2.3.1 APK İNDİR
Paperio 2 MOD HİLE v 2.3.1 APK İNDİR

Paperio 2 MOD HİLE v 2.3.1 APK İNDİR

Download – İndir Paperio 2 Açıklama: Paper.io 2 (Kilitsiz) – Görevinizin güç kazanırken zayıf rakipleri yok etmek...
Paperio 2

Açıklama:

Paper.io 2 (Kilitsiz) – Görevinizin güç kazanırken zayıf rakipleri yok etmek ve böylece karakterinizi geliştirmek olduğu bir dizi çevrimiçi aksiyon oyunu. Ne kadar güçlü olursanız, rakiplerinizle o kadar gelişmiş rekabet edebileceksiniz. Paper.io 2 benzersiz çünkü geliştiriciler aksiyon ve strateji oyunlarını tek bir projede birleştirmeye karar verdiler, başka bir deyişle, arenayı fethetmeniz ve böylece sınıfınızı yükseltmeniz gerekiyor.

Sorunsuz tasarım!

Kullanımı çok karmaşık oyunlardan bahsetmiyoruz, sadece Paper’ın en yeni ürünü Voodoo’dan bahsediyoruz. io 2. Ondan önce, platform gibi çok başarılı bir sürümü vardı. Bu oyun için bellenim. Her iki site de Google Play’de 10 milyon indirme elde ettiği için çekiciliğini görebiliriz. Atipik indirme sayfaları bile bu kadar büyük indirmeler elde etti. Paper.io Part 1 (MOD, Unlocked / God Mode), yeni bir interaktif özellik oluşturduklarında bu oyunu büyük bir başarı ile kullanıyor. Ayrıca renkli grafikler ve akıcı oynanış birçok oyuncuyu bu konuda mutlu ediyor. Bu bölüm 2, eski bölümün arka planında yeni iyileştirmelere sahip olacak. Bu, tüm varsayılan oyuncuları kaldıracaktır. Temel olarak oyunun önemli bir ilk bölümünün yerini alıyor, bu yüzden yeni bir sürüme bölünmüş durumda.

oyun stili

Temelde oyun öncekiyle aynı ama farklı varyasyonlarla. Sayfadaki oyuncunun ana görevi. io2 hala mümkün olduğu kadar çok araziyi işgal etmeye çalışıyor. Ayrıca oyuna başladığınızda çok küçük bir kağıt parçası alacaksınız. Ancak yukarıdakilerden farklı olarak dört yönde hareket edemezsiniz. Bu, tek yapmanız gereken ekrana dokunmak ve istediğiniz çizgileri çizmek, ancak çizilen çerçeveleri resmi alana katlamak için ana sayfaya geri dönmek demektir. Ancak başkaları da sizin bölgenizde bir sınır çizebileceğinden acele etmeyin. Ayrıca yolda, diğer insanlara dokunmak için geri gelmezsen, onu özleyecekler.

Özetle

Bu ekranda, her kartın üzerinde oyuncunun adı olan farklı bir renge sahip olduğu başka bir renk oyunu belirir. Oyun ayrıca, oyundaki en büyük alana kimin sahip olduğunu görmek için bir lider panosuna sahiptir. Ayrıca ilk bölümden farklı olarak kutu ile sınırlısınız, bu sefer her şey sorunsuz olacak. Daha fazla. Kendi eşyanı tasarlamak ve başkalarına da beğendirmek istiyorsan neden bu oyunla başlamıyorsun?

Özellikler:

Basit, eğlenceli ve heyecan verici bir oyun

İlgilenenler için oyun, her yaştan oyuncuya uygun, basit ve doğrudan bir oynanış sunuyor. Burada daha hızlı oynayabilir ve muhteşem oyun seviyelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Oyunda bir dizi destansı harekete katılın ve kendi grafik imparatorluğunuzu kurun. Diğer oyuncuları yenin ve en yüksek güçlerinizle tüm haritaya hükmedin. Oyunu kazanmak için tüm tahtayı kendi renginizle boyayın. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve oyuncularla eğlenin.

Havalı hareketlerle sezgisel dokunmatik kontroller

Bu konuda size yardımcı olmak için oyun ayrıca harika hareketlerle kullanımı kolay dokunmatik kontroller sunar. Bununla, parmağınızı o yönde kaldırarak renkli fotoğrafları farklı yönlerde hareket ettirebilirsiniz. Hareketler kaçınılmaz olmadığından ve küpün hareket etmesi biraz zaman alacağından, bu size rakiplerle karşılaşma fırsatı verir ve aynı zamanda düşmanlarınızı da riske atar. Düşman hatlarını parçalamak için avatarlarınızı kontrol ederken harika hareketler yapın, tüm haritayı kapsayan kendi son hatlarınızı yaratın ve daha fazlasını yapın.

Dünyanın her yerinden oyuncularla eğlenceli toplantılar

Ve ilgilenenleriniz, dünyanın dört bir yanından düzinelerce çevrimiçi oyuncuyla katılabileceğiniz heyecan verici oyunlara kendini tamamen kaptıracak. Bir çizim yarışmasına katılın ve tüm resmi boyamaya çalışarak rakiplerinizi yenmeye çalışın. Gerçek oyuncularla destansı zorluklarla yüzleşin ve oyunun tadını çıkarın. Her oyun, her oynadığınızda bağımlılık yapan oyundan farklı olacaktır.

Savaşın ve çatışmanın büyüsü

Ayrıca, her maç oyunculara çeşitli heyecan verici savaşlar ve diğer oyuncularla çarpışmalar sunar. Bu, avatarınızı renkli alanlardan her hareket ettirdiğinizde arkanızda bir iz oluşturduğunuz anlamına gelir. Sıraya girmez ve iç alanı renklerinizle doldurmazsanız, diğer oyuncular taşlarınızı kolayca kırabilir ve sizi ortadan kaldırabilir. Ve renkli bölgelerinizde kalsanız bile, diğerleri sizi fırlatıp oyunculara feda edebileceğinden hala güvende değilsiniz. Bu yüzden tüm haritaları fethetseniz bile destansı ve heyecan verici savaşlar bekleyin. Diğerleri istedikleri zaman cevap verebilir.

Farklı karakter avatarları ve renkleri

Oyun deneyimini her oyuncu için daha keyifli ve rahat hale getirmek için Paper.io 2 ayrıca bir dizi ilginç özelleştirme ve kişiselleştirme sunar. Bu, renkleri kolayca değiştirebileceğiniz, yeni avatarlar alabileceğiniz, yeni değişiklikler yapabileceğiniz ve tahtayı yeni renkler ve grafiklerle boyamanın keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Renkli yıldızlardan Thanos’un güçlü ellerine kadar farklı karakterlerle oynamanın keyfini çıkarın. Oyunu istediğiniz zaman daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirin.

Ücretsiz oynayın

Tüm bu harika özelliklere rağmen oyun, tüm Android oyuncuları için mobil cihazlarında hala ücretsizdir. Bu, oyunu Google Play Store’dan kolayca bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz anlamına gelir.

Muhteşem tarzımızın keyfini çıkarın

Bununla birlikte, reklamları veya oyun içi satın alımları çok rahatsız edici bulursanız, oyuncular havalı modlarımızla daha eğlenceli bir oyunun tadını çıkarabilirler. Tek yapmanız gereken Paper.io 2 Mod APK’sini indirip sitemizden yüklemek. Oyunu başarıyla yüklemek için sağlanan talimatları izleyin ve istediğiniz zaman tamamen kilidi açılmış içeriğin keyfini çıkarın.

Çizim

Basit ama heyecan verici bir boyama oyunu yaşayarak kendinizi Paper.io 2’de fantastik boyama dünyasına bırakın. Net grafiklerin, harika grafiklerin, akıcı oyun oynamanın ve daha fazlasının keyfini çıkarın. En önemlisi, basit grafikler, özellikle ucuz bir telefonda oynarken oyunu nispeten pürüzsüz ve gecikmesiz hale getirir.

Sesler / Müzik

Bazı ses yetenekleri nedeniyle oyun, diğer aksiyon oyunlarından ve mobil beceri oyunlarından önemli ölçüde farklıdır. Burada çeşitli müzikler ve rahatsız edici ses efektleriyle bombardıman edilmeyeceksiniz. Sadece odaklanmanız ve eğlenmeniz gereken bir oyun.

 

Paperio 2 MOD HİLE v
2.3.1 APK İNDİR


Paperio 2 MOD HİLE v
2.3.1 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Paperio 2 MOD HİLE v
2.3.1 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Paperio 2 Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..