Ninja Superhero Fighting Game MOD HİLE v 7.2.3 APK İNDİR
Ninja Superhero Fighting Game MOD HİLE v 7.2.3 APK İNDİR

Ninja Superhero Fighting Game MOD HİLE v 7.2.3 APK İNDİR

Download – İndir Ninja Superhero Fighting Game Açıklama: Ninja Superhero City Kung Fu, oyuncunun Vegas sokaklarında çete...
Ninja Superhero Fighting Game

Açıklama:

Ninja Superhero City Kung Fu, oyuncunun Vegas sokaklarında çete üyelerine karşı savaştığı harika bir dövüş oyunudur. Suç loncası, şehrin yönetimi altında isyan etti ve buna karşı çıkmak için kullanıcı, çok çeşitli savaş becerilerine sahip güçlü savaşçıların desteğini isteyebilir. Savaş sırasında karakterler, benzersiz saldırıları birleştirmek ve kullanmak için yıkıcı saldırılar kullanabilir. Düşmanlar da sizi şaşırtabilir, bu yüzden herhangi bir hamleden korkmanız gerekir.

Favori kahramanlarınızı seçin

Oyuncular en sevdikleri ve güçlü ninja süper kahraman dövüş oyununu seçebilirler. En sevdiğiniz kahramanı seçin ve onu daha güçlü olması ve diğer güçlü düşmanlarla savaşması için eğitin. Seçilen kahramanlar ile sadece keyifli anlar değil, aynı zamanda heyecan verici savaşlar da garanti edilir. Oyuncular ayrıca karakterleri için kıyafet satın alabilirler.

Heyecan verici oyunlar getirin

Oyuncular arasındaki yoğun kanlı savaşlar, oyununuzu sürekli olarak zorlar. Ninja süper kahraman dövüş oyununda oyuncular için birçok zorlu görev var ve bunları tamamlamanız gerekiyor. Oyuncu, sokak suçlularına karşı son savaşta savaşmalıdır. Suçlulara karşı mücadele çok ilginç ve oyuncuları sıkılmadan katılmaya teşvik ediyor.

Gelecekte sizi çok sayıda ilginç ve ilginç iş bekliyor

Çeşitli eğlenceli ve bağımlılık yapan görevler oyunculara meydan okuyor. Favori kahramanlarınız olarak oynadığınızda zorlu görevleri tamamlıyorsunuz. Sokaklarda suçlularla savaşmanız ve onların yasadışı faaliyetleriyle mücadele etmeniz gerekiyor. Tahmin edemeyeceğiniz birçok hızlı ve gizemli saldırı var. Görevin başarıyla tamamlanması için birçok çekici ödül alacaksınız ve şehrin büyük bir kahramanı olacaksınız.

Birçok oyuncunun ilgisini çeken güzel grafiklere sahip basit bir oyun

Bu açık dünya oyununda dövüş becerilerinizi sergileyin. Oynaması basit ve her yaş için uygun olan bu oyun, giderek daha fazla yeni oyuncu çekiyor. Ayrıca oyun, onları çevreleyen, inanılmaz bir izlenim bırakan ve birçok oyuncuyu çeken karakterlerin, silahların veya manzaraların tasarımına da çok yatırım yapıyor.

Özellikler:

* Farklı dövüş becerilerine sahip favori kahramanlarını seçebilir, daha güçlü olmak için eğitebilir ve eğitebilirsin.
* Savaşta kullanmak için çeşitli benzersiz silahlar sağlayın.
* Oyuncunun yeteneklerine meydan okumak için beklenmedik savaşlar ve kazanılmayı bekleyen binlerce ilginç görev sürekli ortaya çıkıyor.
* Oyuncuları rakiplerini yenmeleri ve verilen görevleri daha iyi tamamlamaları için heyecanlandırmaya ve motive etmeye yardımcı olmak için imrenilen unvanlarla birçok değerli ödül alın.
* Oynanış basit ama aynı derecede çekici, harika görseller ve oyuncuların eğlenmesine ve sıkılmamasına izin veren canlı sese sahip.

 

Ninja Superhero Fighting Game MOD HİLE v
7.2.3 APK İNDİR


Ninja Superhero Fighting Game MOD HİLE v
7.2.3 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Ninja Superhero Fighting Game MOD HİLE v
7.2.3 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Ninja Superhero Fighting Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *