Mini Legend Mini 4WD Racing MOD HİLE v APK İNDİR
Mini Legend Mini 4WD Racing MOD HİLE v APK İNDİR

Mini Legend Mini 4WD Racing MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Mini Legend Mini 4WD Racing Açıklama: Artık çok sayıda yarış oyunu olduğunu görebiliyoruz. Oyunda...
Mini Legend Mini 4WD Racing

Açıklama:

Artık çok sayıda yarış oyunu olduğunu görebiliyoruz. Oyunda birçok yönden kilidini açmak, değiştirmek ve keyfini çıkarmak için tonlarca eğlenceli yarış oyunu. Oyun topluluğu, dünyanın en iyi oyuncularına karşı rekabet edebileceğiniz birçok oyunun keyfini çıkarmanızı sağlar. Ama farklı bir şeyden zevk almak istiyorsanız, denemeniz gereken oyun Mini Legend. Bu oyunda 4WD mini oyunlar var.
Sıradan arabalar yerine, bu oyunda çevrimiçi PvP modunda dünyanın dört bir yanından diğer birçok rakiple rekabet edeceksiniz. Burada, özelleştirebileceğiniz ve dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz 120’den fazla farklı aracın kilidini açabilirsiniz.

Geçmiş

Oyunda, Android oyuncuları, kendilerini hevesli yarışçıların basit ama çok heyecan verici mini yarış savaşlarında yarıştığı Mini Legend’in fantastik dünyasına kaptırma fırsatına sahipler. Kendi karakterlerinizi yaratın ve bu muhteşem Twitchy Finger oyununda rekabet etmeye hazır olun.

Mini 4×4 Yarış
Yarış oyunları popülerdir ve Google Play Store’da yaygın olarak bulunur. Bugün Beach Buggy Racing, Hill Climb Racing, Dead Ahead, CSR Classics, Racing Fever, Real Racing, Top Drives gibi birçok oyun bulabilirsiniz.

Çevrimiçi PVP İşi
Bu moda girdiğinizde diğer oyunculara veya arkadaşlarınıza meydan okuyun. Modifiye Mini 4WD’nizi test edin ve rekabetle ne kadar iyi karşılaştırıldığını görün. Aynı şekilde, kazanan kaynakları kazanır ve kaybeden kaybeder.

Çevrimiçi etkinlik
Oyunlar sırasında her hafta özel oyunlar gibi çeşitli etkinlikler gerçekleşir. Ama bazıları harika şeylerle ödüllendirilir. Bu nedenle, bu etkinliklerin her birini kontrol ettiğinizden emin olun.

Özellikler:

* Mevcut birçok avatarla kendi karakterinizi yaratın
İlk olarak, Mini Legends Android, oyunculara mevcut birçok avatarla kendi karakterlerini kolayca oluşturma yeteneği verir. Bazı özelleştirme öğeleriyle oyunu daha eğlenceli hale getirecek farklı görünümleri ve ilginç karakter tasarımlarını denemekten çekinmeyin.

* İlginç küçük araba yarışı oyunu
İlgilenenler için artık küçük ama çok hızlı araçlarla heyecan verici mini araba yarışı oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak, minimum kontrol gereksinimleri ile rahat ve kolay bir kısa yarış, dikkatinizi arabanızı ayarlamaya ve ayarlamaya ayıracak ve yarış efsanesi mini oyununu daha heyecanlı hale getirecektir. Ayrıca, artık her biri kendi benzersiz ayarlarına sahip 120’den fazla farklı araca erişebilirsiniz.

* Arabalarınız için çok sayıda değişiklik
Bundan bahsetmişken, Mini Legend’deki Android oyuncuları artık birkaç farklı otomatik özelleştirme seçeneği arasından seçim yapabilecek ve Android kullanıcıları için çok daha kolay hale gelecek. Arabanızın motorunu özelleştirmeye ve değiştirmeye çalışırken 500’den fazla otomobil parçasını deneyin. Hızını artırın, ancak arabalarınızın hızlı gitmesine ve deli gibi acele etmesine izin vermek için birçok değişiklik yapın.

* Oynamak için harika bir hikaye modu
İlk olarak, Mini Legend’da oyuncular, karakterlerinizi bir dizi heyecan verici RPG görevine çekecek büyüleyici oyun hikayelerinin keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaklar. Her biri kendi heyecan verici mücadelelerini ve tonlarca oyun içi ödülü sunan 250’den fazla benzersiz oyun içi seviyenin tadını çıkarın. Oyunun artan zorluklarından bahsetmiyorum bile, her seviyeyi eğlenceli ve heyecanlı kılıyor.

* Çevrimiçi çok oyunculu oyunun keyfini çıkarın
Mini Legend’da Android oyuncuları, arkadaşlarıyla ve dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu oyunların keyfini çıkarabilir. Akıllı eşleştirme sistemiyle gerçek oyunculara meydan okuyun ve arabanızda kısa bir modifikasyonun bile onları yenmek için yeterli olup olmadığını görün. Çeşitli heyecan verici çevrimiçi yarışmalara katılın ve istediğiniz zaman gerçek zamanlı PvP savaşlarının tadını çıkarın.

 

Mini Legend Mini 4WD Racing MOD HİLE v APK İNDİR


Mini Legend Mini 4WD Racing MOD HİLE v APK İNDİR


Mini Legend Mini 4WD Racing MOD HİLE v APK İNDİR


Mini Legend Mini 4WD Racing MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Mini Legend Mini 4WD Racing MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Mini Legend Mini Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *