Matchington Mansion MOD HİLE v APK İNDİR
Matchington Mansion MOD HİLE v APK İNDİR

Matchington Mansion MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Matchington Mansion Açıklama: Matchington Sarayı (sınırsız para) – yaratıcıları tek bir oyunda birkaç mekanizmayı...
Matchington Mansion

Açıklama:

Matchington Sarayı (sınırsız para) – yaratıcıları tek bir oyunda birkaç mekanizmayı birleştirmeye karar veren alışılmadık bir oyun projesi. Yani önümüzde arka arkaya üçlü bir arcade puzzle var, parlak renkler ve iç detayların işlenmesi en üstte ve benzer unsurların kombinasyonları kullanıldığından oyunda önemli bir rol oynuyor. Binalar inşa edin ve ardından onları çeşitli dekoratif öğelerle süsleyin.

Yeni zorluklar sizi bekliyor!

Sizin için birçok yenilikle güncellendi. Öncekinden farklı zorluklarla 50’den fazla yeni tur. Mezozoik Saray büyük bir galeri açar, ziyaret edin ve altın ve ödüller kazanmak için size verilen görevleri tamamlayın. Kat planını yazın ve villanızda kullanmak üzere yanınıza alın. Aynı zamanda bu kopya, denizin altında lüks bir odanın gelmesini bekliyor, gerçekten bir mucize ve sadece hak eden ona sahip olabilir.

Oyunu tamamlamak için tam ABD istihbarat derecelendirmesi

Matchington konutunun iki görevi vardır: zor bulmacaları çözmek ve kalenizi dekore etmek. Bir bulmaca mücadelesini tamamlamak için, aynı sembolden daha sonra kaldırılacak olan en az 3’lü bir sıra oluşturmak için bitişik sembolleri değiştirin. Ne kadar çok fiş kaybolursa, o kadar fazla bonus puan kazanırsınız. Bulmaca bölümünü tamamladıktan sonra ödüller ve altın paralar alın. Dekoratif eşyalar satın alın ve villanızı yenileyin. Oyunun zorluğunun zamanla arttığını unutmayın, bu nedenle altınlarınızı akıllıca kullanın. Sadece kalenizi dekore etmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bulmacalarınızı geliştirmenize yardımcı olacak ek yükseltmeler de satın alabilirsiniz.

Patlayıcı atışlarla yukarı ve aşağı konumlandırma

Güçlendirilmiş öğeler Matchington Sarayı’nın eğlenceli ve dinamik öğeleridir. Geliştirmeleri görüntülemek için simgeleri doğru şekilde düzenleyin. Yatay veya dikey sıralarda hücreleri temizleme işlevini yerine getiren çizgili bir havanelidir. Cannon, bölgedeki birden fazla hücreyi ateşleme işlemine göre kendisini gruplandırır. Veya yedi renkli bir top tüm set sembollerini kaldıracaktır. Bu amfileri birleştirmenin korkunç patlamalara neden olacağını unutmayın. Bazen sıranızdaki tüm karolar kaldırılacak ve güncellenecektir. Bu eşyaları belirli seviyelerde üretemezseniz, meydan okumayı tamamlayamazsınız. Ayrıca oyunun başında altınlarınızla satın alabilirsiniz. Oldukça pahalı olmasına rağmen, günün her saatinde daha hızlı olmanıza yardımcı olacaktır.

Sınırsız oyun seviyesi!

Kalenizi olabildiğince geliştirmeye çalışın. Her kazanan turdan sonra başka bir oda açılır. Boşluklar sonsuzdur, oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo, bahçe, yüzme havuzu, …… odalar dolu. Daha sonra okyanusa bakan akvaryumlar veya özgürlük dolu ağaç evler gibi bu yerler daha da unutulmaz hale gelecek. Bu yüzden, istediğiniz tüm odalarla büyük bir kale inşa etmek için mümkün olduğunca çok seviyeyi geçmeye çalışın.

Odaların kaderi hakkında ilginç hikayeler

Matchington Sarayı gelişmeye devam eden bir hikaye. Yeni odalara girmeden önce, onların arkasındaki gizemli tarihi keşfedeceksiniz. Her oda, ister insan ister evcil hayvan olsun, gizemli bir figürle ilişkilendirilir. Oyununuza daha fazla sihir katmak için bu gizemli karakterlerle etkileşim kurun. Bu karakterler bazen size yardımcı olacaktır.

Renkli ve eğlenceli bir boyama oyunu

Bir oyuncunun fark edeceği ilk şey oyunun rengi ve arayüzüdür. Tüm fotoğraflar parlak renklerle çekici. Oda dekorasyonu veya kart detayları özenle hazırlanır. Binanızda harika bir his yaratırlar. Yıldırım, patlayıcı bomba vb. Etkileri. Yapboz parçası da oyunun başarısının en önemli unsurlarından biridir.

Arkadaşlarınıza katılın – tek başarı yarışması

Matchington Sarayı çevrimdışı olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, çevrimiçi özellik size dünyanın her yerinden daha fazla arkadaşınızla bağlantı kurma yeteneği verir. Arkadaşlarınızı katılmaya ve yüksek ve düşük seviyelerde rekabet etmeye davet edin. Puanınız genel sıralamada güncellenecektir. Siz ve arkadaşlarınız da kendi kalelerinizi inşa edebilir ve ardından birbirinizle tanışıp bir şeyler öğrenmeye devam edebilirsiniz, bu da arkadaşlığınız için birçok heyecan verici deneyim yaratacaktır.

Matchington Savunma Bakanlığı

Sınırsız para
sınırsız yıldız
Sınırsız Yaşam

 

Matchington Mansion MOD HİLE v
 APK İNDİR


Matchington Mansion MOD HİLE v
 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Matchington Mansion MOD HİLE v
 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Matchington Mansion Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *