Major Gun offline shooter game MOD HİLE v 4.2.2 APK İNDİR
Major Gun offline shooter game MOD HİLE v 4.2.2 APK İNDİR

Major Gun offline shooter game MOD HİLE v 4.2.2 APK İNDİR

Download – İndir Major Gun offline shooter game Açıklama: Major Gun – teröristlerle savaşmanız gereken harika bir...
Major Gun offline shooter game

Açıklama:

Major Gun – teröristlerle savaşmanız gereken harika bir arcade shooter. Teröristler askeri üssü ele geçirdi ve şimdi silahlanmalı ve düşmanla eşitsiz bir savaşa girmeliyiz. Neden güçlü silahlar kullanıp en iyi sonuçları elde etmek için onları yükseltelim? Tüm görev türlerini tamamlayın ve bu oyunda en iyi oyuncu olmak için arkadaşlarınızla rekabet edin.

Major Gun: War on Terror for Android, Android ve iOS için silah sistemine sahip harika bir mobil nişancı oyunudur. Oyun, sınırı geçerek ülkenize giren teröristlerin etrafında dönen bir hikayeye sahip. Her zaman yaşadığınız ülkenin ulusal güvenliğini korkutmanın ve tehdit etmenin yollarını arar.

Artık seçilmiş askeri savaşçısınız, göreviniz silah almak ve güvenli bir şekilde ülkenize geri dönmek için teröristlerle fabrika savaşında yer almak. Ayrıca, 3D Major Gun grafikleri çok iyi ve resimler animasyon yönlerinden bazılarını vurguluyor. Buna ek olarak, tüm oyuncular için uygun basit bir kontrol sistemi ve heyecan verici bir oyun var. Major Gun boş zamanlarınızda göz ardı edilemeyecek bir savaş alanı haline geldi denilebilir.

Çeşitli görevler ve sahneler

Major Gun: War on Terror’da her seviyenin farklı bir görevi vardır. Örneğin, Engel’de tüm teröristleri öldürmeniz ve tüm rehineleri serbest bırakmanız gerekir. Ya da başka bir seviyede, görev gizli düşman üslerini keşfetmek ya da korkunç bir nükleer patlamayı önlemek… Görevlerin çeşitliliği sayesinde bu oyun sizi asla kendinden geçmiş olmaktan alıkoyamayacak.

Major Gun: War on Terror oyna, yüzden fazla göreviniz olacak. Görev yolunda limandan, metrodan, petrol tankerinden karanlık fabrikaya kadar birçok farklı odadan teker teker geçeceksiniz… Her yere dağılmış düşman sığınağı olabilecek nesneler var. Oyun senaryosunun gerçekçi ve canlı 3D grafikleri etkileyici. Dağınık olmayan çok şey var. Örneğin, silahlarınızı tam olarak kullanabilirsiniz. B. Keskin nişancı tüfeğinizle birçok engelin ve uzaktan saklanan düşmanların olduğu yerlere nişan alın. Düşük etkili ve yakın mesafeli ortamlarda en iyi atışları yapmak için tabancayı kullanın.

Düşmanı açın

Major Gun: War on Terror’daki kilit açma işlemi yalnızca ana karakterin silahları ve ekipmanı için değil, aynı zamanda yeni düşmanlar için de geçerlidir. Bu özel düşmanlarla savaşmak, zayıflıklarını bulmak ve onları yenmek için en iyi silahı bulacaksınız. Bu benzersiz saldırıya, deneyimli bir düşmanın düştüğünü gördüğünde oyuncunun zevkini artıran ağır çekim görsellerle eşlik edin.

Hız ve doğruluğun önemi

Bu oyunda hız ve isabetlilik, görevi tamamlamada çok önemli bir rol oynamaktadır. Bir saniye tereddüt ettikten sonra, düşmanın suikastının hedefi olabilirsiniz. Düşman göründüğünde, silahların yerleri de dört kısa düz çizgi şeklinde ekranda görünecektir. Artı işaretini doğru düşmana taşıyın, ateş düğmesine basın ve onu yok edin. Bir Binbaşı Silah olarak, silahlarınızı nişan almanıza, bir hedefi engellemenize veya ağır cephane değiştirmenize gerek yok: Terör, tüm bu zaman alan görevleri ortadan kaldırarak oyunculara maksimum hız sağlıyor.

Oyundaki kontrol ekranı çok sezgisel ve kullanımı kolaydır. Hedef atışına aşina olan herkes bu projeyi çok uygun bulacaktır. Buna alışmak sadece birkaç dakika sürer. Dürüst olmak gerekirse, her nişancının bu kadar temiz ve mantıklı bir stili yoktur. Birkaç mobil FPS oyunu oynuyordum ve bazı yaygın hatalar buldum: kontrol düğmeleri çok büyük, tüm yol aptalca ve bazen kontrol düğmeleri mantıksız bir konumda. Bu noktada Binbaşı Gun: The War on Terror çok sempati getirdi.

Her görevi kazandıktan sonra yıldızlar, eşyalar, ganimet, ekipman gibi birçok ödül alacak ve yeni silahların kilidini açacaksınız. Bu oyunda otuzdan fazla silah var.

Özellikler

Major Gun: War on Terrorism MOD:

Sınırsız Para

 

Major Gun offline shooter game MOD HİLE v
4.2.2 APK İNDİR


Major Gun offline shooter game MOD HİLE v
4.2.2 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Major Gun offline shooter game MOD HİLE v
4.2.2 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Major Gun offline Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *