Albion Online MOD HİLE v 1.19.060.216683 APK İNDİR
Albion Online MOD HİLE v 1.19.060.216683 APK İNDİR

Albion Online MOD HİLE v 1.19.060.216683 APK İNDİR

Download – İndir Albion Online Açıklama: MMORPG oynarken hayatlarının başlangıcıyla ilgili unutulmaz anıları olan herkes, kahramanca savaşlara...
Albion Online

Açıklama:

MMORPG oynarken hayatlarının başlangıcıyla ilgili unutulmaz anıları olan herkes, kahramanca savaşlara dalmak için önümüzdeki yıllarda bu tür oyunları aramaya devam edecek. Albion Online APK dünyasına girin, bu oyun tam olarak aradığınız şey

Harika oyun

Albion Online hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda kullanılan bir oyundur. Aynı türdeki birçok oyunun aksine, oyunun tutarlı bir oyun içi hikayesi yok gibi görünüyor, ancak evrimi oyun tarzına bağlı. Oyun, Orta Çağ’da geçen bir fantezi dünyasından geliyor. Burada muazzam bir güce sahip güçlü görünümlü karakterlere dönüşeceksiniz, ancak yine durdurulamaz, birleşik ve inatçı bir kalbe sahip olacaksınız. Oyun heyecan verici oyun modları sunuyor, oyunda jeton veya eşya alamayacaksınız, ancak oyuncu tüm ekonomiyi inşa ediyor. Size birçok farklı haylaz düşmanın yanı sıra birçok zor ve tehlikeli görev verir, ancak endişelenmenize gerek yok çünkü bu oyun güvenli zırh ve zorlu savaşlara katılmak ve topraklarınızı savunmak için güçlü bir silahtır. / r>

Nasıl Oynanır ve Görevler

Bir savaşa başlamadan önce ilk göreviniz, cinsiyete göre istediğiniz karakteri seçmek ve ardından karakterinize isim vermektir. Karakterin yönünü seçmek için ekrana dokunarak kontrol edin. Oyunu oynadıkça birçok oyun içi ipucu alacaksınız. Ayrıca taş, tahta gibi şeyleri toplamak da silah yapımında size çok yardımcı olacaktır. Son olarak, rakibinizi yenmek için her yumruğu ateşlemek için mevcut ayarları kullanın. Bu normal bir aksiyon oyunu, yani oyun yeni olmayacak. Göreviniz, birçok farklı ülkede birçok kaşifle amansız savaşlarda yer almak, bu bölgeleri fethetmek ve üssünüzü inşa etmektir. Bunu yapmak için birden fazla silahı birleştirmenin yanı sıra duruma göre doğru stratejiyi bulmanız gerekiyor.

ek işlemler içerir

Albion Online sadece ekipman toplamak ve silah üretmekle kalmaz, aynı zamanda karakterinizi yükseltmek için belirli finansal amaçlar için bunları mağazalarda satabilir veya takas edebilirsiniz. Karakterinizin becerilerini geliştirmenin yanı sıra sayısız eşya oluşturabilir ve beraberinde gelen yardımcı ekipmanları verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ekipmanınızı düzenli olarak kontrol edin ve yüksek zafer verimliliği elde etmek için silahlarınızı esnek bir şekilde değiştirin. Oyun, bir lonca açmak ve daha büyük rakiplerle rekabet etmek için sizi daha zorlu hale getirecek ve her biri farklı becerilere sahip birkaç rakibe bölünmüş altı farklı gruptan oluşacak. Sadece bu da değil, kişisel veya toplu yıkıma katılarak Şeytan’ı doğrudan yenebilirsiniz. Oyun ayrıca güçlü düşmanlar ve kazançlı ödüller ile zindan keşiflerini genişletiyor.

Seksi Fark

Albion Online’ın en belirgin farkı sahip olduğunuz ekonomidir ve yine aradığınız temel ekipman veya giysilerden zırh, silah gibi daha gelişmiş ekipmanlara kadar karar verebilirsiniz. . En iyi yanı, bütün bir evi bile inşa edebilmenizdir. Pazarda ticaret yapmak için değerli eşyaları donatın ve mahsulleri hasat edin. Bu, yalnızca profesyonel bir katilin işini deneyimlemenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda başarılı bir pazarlamacı olmanıza da yardımcı olacaktır. Kanlı savaşlara katılmanın yanı sıra, güçlü bir sırt oluşturmak için savaşlar yapabilirsiniz. Orada evler inşa edebilir, odaları yeniden düzenleyebilir, en lüks mobilyaları ekleyebilirsiniz. Sadece bu da değil, bir kılıç alıp kendi çiftliğini kurmak istersen, sığır yetiştirebileceğin, meyve yetiştirebileceğin, daha fazla işçi tutabileceğin ve eğitebileceğin buraya geri döneceksin. Albion Online’ın eğlencenin birçok unsurunu birleştiren bir oyun olduğu söylenebilir. Bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, yeni başlayanlardan deneyimli oyunculara kadar herkes tarafından seviliyor. Oyun, birçok oyuncunun beklediği gibi zaman kaybetmiyor. Bu yüzden tüm forumlarda her zaman çok yüksek puanlar alırsınız. Oyun sizi yarı yolda bırakmayacak.

Özellikler:

Albion Online: Albion Online gerçek bir çok platformlu MMO oyunudur. İster masaüstü ister mobil tercih edin, tek hesap, tüm platformlardaki tüm oyuncularla paylaşılan sunucularda oynamanıza izin verir.

Büyük dünyayı keşfedin: El sanatları için ham maddeler veya göllerde ve okyanuslarda balık toplayabileceğiniz beş canlı deneyimi keşfedin. Güçlü düşmanlar ve çekici ödüllerle dolu zindanları keşfedin. Uzak dünyalar arasında sürekli değişen yolları keşfetmek için Avalon’un gizemli sokaklarına girin. Albion’un kırmızı ve siyah kuşaklarındaki tam teşekküllü bir PvP oyuncusuyla kapışın ya da rekabet aşamasında güvenli odakta ve koridorlarda kalın.

Savaşa hazırlanın: Maceracı arkadaşlarınızı riskli ve ödüllendirici bir PvP modunda test edin. Dövüş becerilerinizi yükseltin ve kazanmak için benzersiz beceriler oluşturun. Corrupt Dungeons’ta 1v1 savaşlarda ve Arena ve Crystal Empire’da 5v5 savaşlarda yer alın.

Oyuncu Ekonomisi: Basit ekipman ve giysilerden güçlü zırhlara ve güçlü silahlara kadar oyundaki hemen hemen her şey, oyuncular tarafından toplanan kaynaklardan oyuncular tarafından inşa edilen binalara entegre edilmiştir. Albion’un dünya çapındaki yerel pazarlarında satın alın, satın ve ticaret yapın ve servetinizi büyütün.

Giydiğiniz şeysiniz: Albion Online’ın Classless Combat System’ında, kullandığınız silahlar ve zırhlar yeteneklerinizi belirler ve oynama şeklinizi değiştirmek de aynı şeyi yapar. Aletleri değiştirmek aynı derecede kolaydır. Yeni öğeler oluşturarak, yeni ekipman kullanarak ve Destiny Board RPG beceri ağacında ilerleyerek karakterinizin becerilerini geliştirin.

Albion Online

Albion Online’ın 3D grafikleri, mobil cihazlarda aynı türden modern oyun konsolları kadar iyi değil. Ama karşılığında büyük bir detay ve derinlik kazanıyor. Tasarım ve yapım çok süslü değil ve efektler, oyundaki işçilik gibi yaratıcı etkinliklere odaklanmaya yardımcı oluyor. B. Çiftçilik yapmak, bir lonca kurmak veya çeşitli görevlere baskın yapmak için diğer oyuncularla parti yapmak … Canavarları öldürmek ve canavarları öldürmek her zaman mümkün değildir. Kısacası, çok ödüllendirici bir MMORPG.

 

Albion Online MOD HİLE v
1.19.060.216683 APK İNDİR


Albion Online MOD HİLE v
1.19.060.216683 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Albion Online MOD HİLE v
1.19.060.216683 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Albion Online Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *