Jetpack Joyride MOD HİLE v APK İNDİR
Jetpack Joyride MOD HİLE v APK İNDİR

Jetpack Joyride MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Jetpack Joyride Açıklama: Jetpack Joyride – Bu oyun sizi gerçek bir kahraman gibi hissettirecek,...
Jetpack Joyride

Açıklama:
Jetpack Joyride – Bu oyun sizi gerçek bir kahraman gibi hissettirecek, çünkü geliştiricilerin oyunun başında bize söylediği gibi, ana karakterimiz durumundan çok hayal kırıklığına uğradı ve kağıt üzerinde çalışıyor. Görünüşe göre bilim adamlarının sırt çantasını nasıl keşfettiğini gördünüz. O zamandan beri oyun jetpack joyride mod apk’yı yayınladı. Rakiplerinizle savaşmak için sadece kirişleri kullanmak zorunda kalmayacaksınız, aynı zamanda mekanik robot kıyafetlerini de kullanmak zorunda kalacaksınız. Oyun sırasında ayrıca yükseltme satın almak için kullanabileceğiniz paraları da toplayacaksınız. Bir kahraman olun, bilim adamlarının buluşlarını geliştirmelerine yardımcı olun.

günlük
Yeni icat edilmiş bir jetpack’i çalmak için gizli bir tesise girme görevinde Jetpacker Barry olarak oynuyorsunuz. Tehlikeli engelleri aşmak ve düşmanlara yaklaşmak için Barry’nin jet çantasını yönlendirmeniz gerekecek. Macera sırasında karakterinize birçok avantaj sağlamak için tüm zorlukları tamamlayın. Oynarken, harika özelliklere sahip yüzlerce farklı jetpack’in kilidini de açacaksınız.

Etkin
Jetpack Joyride etaplarında vakit geçirmek gerçekten çok güzeldi, oyun çok eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Basit kontroller ve oynanış, tüm geçmişlere sahip oyuncular için erişilebilir olmasını sağlar. Ancak, Jetpack Joyride’ın bölümlerinde savaşmak zor olacağı için kolay ve kolay değil.

DISADROME’UN HEYECAN VERİCİ DÜNYASINI DÜZENLE
Her oyuncuya hitap edecek güzel tasarlanmış bir dünyaya sahiptir. Oyuncular hareket halinde olacak ve yine oyunun bir özelliği olan Jetpack Joyride’da birçok eşya karşınıza çıkacak. Ayrıca oyun boyunca oyuncular, oyun, oyunun sunduğu donanım gibi oyunun sunduklarına uyum sağlamak için zaman ayıracak ve şüphesiz ilginç bir eğlence deneyimi sunacaktır.

Basit 2D dünyası sayesinde oyun, her oyuncunun seveceği bir oyundur. Oyuncular, en yüksek puanı almak için soldan sağa hareket etmek için karakteri kontrol edecekler. Ek olarak, bu oyun yeni değil, size uyum sağlamak için zamana ihtiyaç duyacağınız belirli zorluklar sunuyor. Oyun sırasında uyulması gereken birçok çevresel faktör olacaktır ve bunlarla başa çıkmanın birçok makul yolu olmalıdır.

Oyun sahnesinde görünenlerden kaçının
Basit ve ucuz oynanış sayesinde herkes Jetpack Joyride’ı alıp oynayabilir. Oyuncular, sürekli hareket eden ve saldırılardan ve tuzaklardan kaçınan bir karakteri kontrol eder. Aynı zamanda nasıl yürüdüğünüze bağlı olarak sırt üstü ya da aşağı doğru yürüyebileceksiniz. Oyunları başlatırken yaptığınız gibi ekrana dokunarak çalışmasını kolayca özelleştirebilirsiniz.

Bu oyun modunda, oyuncular çevrede birkaç öğeyle karşılaşacak ve belirli miktarda oyun içi jeton alacaklar. Özellikle jetpack’inizi kullanarak istediğiniz yere seyahat ederek gerekli miktarda jeton toplayacak ve engellerden kaçınmaya çalışacaksınız. Madeni paralar, her oyuncunun sahip olması gereken temel bir öğedir. Ayrıca, bu kaynaktan satın alınabilecek giysiler, yükseltmeler ve daha fazlası gibi birçok oyun içi öğe olacak.

Oyunu oynarken, unvanınızı yükseltmek için gereken belirli sayıda yıldız alacaksınız. Her seviye, zamanla artacak belirli sayıda yıldız içerir. Aynı zamanda, seviyeye başlamadan önce belirli görevleri görebileceksiniz. Her görevin simgesinde, tamamladıktan sonra kaç yıldız alacağınızı da görebilirsiniz. Yani bu başlığı geliştirmenin yolu oyun ekranındaki işi bitirmek.

Oyun ekranı için harika aksesuarlar
Jetpack Joyride oynamanın zorluğu harika ama aynı zamanda çok heyecan verici. Yani tüm oyun, sizi aşağı çekmek için tasarlanmış yeni silahların ve tuzakların olduğu uzun bir zeka savaşıdır. Ancak, lütfen bir süre ekranda kalın. Oyun hemen duracaktır. Yani düşmanlarla savaşmanın yanı sıra, görevinizde size yardımcı olacak farklı niteliklere sahip çeşitli destek bileşenleri bulacaksınız ve bunları önünüzde beliren mermiyi engellemek için kullanabilirsiniz.

Bu oyunda sıkça gördüğünüz ek bir öğe mavi bir dairedir ve onu tanımlayan öğe, ekranın sol tarafında ve oyuncunun arkasında bulunan bir simgedir. Oyuncunun önünde uçtuğunda bir süre daire oluşturur ve uygun şekilde dokunulması gerekir. Kullanımı çok basittir: Güçlü bir ön saldırı gerçekleştireceksiniz veya birçok faktörü göz ardı edebilirsiniz.

Yükseltmeye yardım gerekiyor
Jetpack Joyride ile çok eğlenebilirsiniz. Oyun, denemek isteyen herkesi destekler. Oyunda bulabileceğiniz pek çok şey var: aksesuarlar, madeni paralar ve nakit değeri. Oyun sırasında oyuncular tüm bunları alabilir ve kaçmak veya çok para kazanmak için envanterlerini genişletebilir. Bunun para birimleri üzerinde büyük bir etkisi olduğu kanıtlanmış olsa da, bu ucuz bir iş değil. Belirli bir miktarı toplamak için, başlamak için biraz zaman ayırmanız gerekir.

Özellikler:
* Laboratuvarın her yerine havalı jetpack’ler atın
* Tüm ihtişamıyla Wave Rider’da sörf yapın
* Sıralamanızı yükseltmek için maceralı görevleri tamamlayın
* Görünümünüzü komik kıyafetlerle özelleştirin
* Lazerlerden, zappers ve güdümlü füzelerden kaçının
* Madeni para toplayın ve milyonlarca dolar kazanın
* Dev makineler ve çılgın araçlarla laboratuvarı yağmalayın
* Kendinizi yüksek teknoloji ürünü araçlar ve yükseltmelerle donatın
* Başarılar elde edin ve arkadaşlarınızla savaşın
* Basit tek dokunuşlu kontrollerle reflekslerinizi test edin
* ÖZEL ETKİNLİKLER İÇİN YENİ ÜCRETSİZ OYUN ÖZELLİKLERİ

son söz
Jetpack Joyride şu anda Android cihazlar için en popüler oyunlardan biridir. Bu oyunu daha önce oynamadıysanız, ücretsiz olduğu için bugün Google Play Store’dan indirmelisiniz. Android cihazınız için Jetpack Joyride’ın orijinal sürümünü istemiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan Jetpack Joyride MOD’u indirebilirsiniz. Lütfen bunun Sınırsız Para ile değiştirilmiş bir APK olduğunu unutmayın, bu nedenle oyundaki her şeyi satın almak için Sınırsız Para alacaksınız.

 

Jetpack Joyride MOD HİLE v APK İNDİR


Jetpack Joyride MOD HİLE v APK İNDİR


Jetpack Joyride MOD HİLE v APK İNDİR


Jetpack Joyride MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Jetpack Joyride MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Jetpack Joyride Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *