House Flipper Home Design MOD HİLE v 1.122 APK İNDİR
House Flipper Home Design MOD HİLE v 1.122 APK İNDİR

House Flipper Home Design MOD HİLE v 1.122 APK İNDİR

Download – İndir House Flipper Home Design Açıklama: House Flipper Ev Tasarımı, Renovasyon Oyunları (MOD, Sınırsız Para)...
House Flipper Home Design

Açıklama:

House Flipper Ev Tasarımı, Renovasyon Oyunları (MOD, Sınırsız Para) – Bu oyunda kendi ev onarım ve yenileme şirketinize sahip olacak, ilginç siparişler verecek ve bir tasarımcı, elektrikçi, tesisatçı ve üretici gibi hissedeceksiniz ha. İnsanların hasarlı evleri yeniden inşa etmesine yardım edin. Onarımların kalitesini ve hızını artırmak için yeni ekipman yükseltin ve satın alın. Çarpıcı 3D grafikler, 500’den fazla öğe ve sezgisel oyun, House Flipper Modunda sizi bekliyor!

Daire tadilatının gerçekleştirilmesi

House Flipper’da oyuncular, teknik bir evin rolünü üstlendiğiniz heyecan verici bir oyun yaşayacaklar. Karakter, çöpleri temizlemekten kırılan eşyaları tamir etmeye kadar evin tüm sorunlarının çözümünde rol oynuyor. Böylece evde zaman geçiriyorsunuz ve size verilen görevi tamamlamak için birçok farklı odada dolaşıyorsunuz. Size tahsis edilen her şeyi tamamladığınızda, belirli bir miktar alabilirsiniz.

karakterini kontrol etmenin yolu, her oyuncu onu nasıl kullanırsa kullansın oldukça anlaşılabilir. Ekranın sol tarafında, karakteri herhangi bir konuma hareket ettirebileceğiniz bir joystick düğmesi vardır. Ayrıca olayları birinci şahıs bakış açısıyla görecek ve bu işlevlerden geçtiğinizi hissedeceksiniz. Ek olarak, ilgili bazı eylemleri yapmak için bir öğeye dokunursunuz ve sağ düğme, onunla yapabileceğiniz eylemleri gerçekleştirme rolünü üstlenir.

Ev yenileme işi tamamlandı

House Flipper’ı başlattığınızda, belirli bir evde görünür ve kapılardan öğelere kadar oradaki öğelerle etkileşime girebilirsiniz. Çekmece gibi bir şeye dokunduğunuzda, tutamak konumunun yönünü değiştirir veya doğru konumu bulmak için vizörü döndürür. Çoğu zaman, atanmış görevlere odaklanmanız ve gerekli olmadığında diğer öğeleri hareket ettirmemeniz gerekir.

Oyun içi görev ekranın alt kısmındadır ve gerçekleştirilecek yalnızca bir görevi gösterir. Bu özelliğin anlaşılması nispeten kolaydır ve size nereye gideceğinizi ve neyi temizleyeceğinizi söyler. Aynı zamanda, girilen alanda çok fazla kalem varsa, gönderideki kalemler diğerlerinden daha yüksekte işaretlenecek ve bu da onları bulmayı ve temizlemeyi kolaylaştıracaktır.

Çeşitli görevler ve büyük paralar kazanın

Kanatlarla evin etrafında herhangi bir çalışmaya başlayabilmeniz gerekir. Ek olarak, her görevin, onu oyuncu için ilginç kılan farklı çözümleri vardır. Çöpü temizlerken üzerine dokunun ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. Pencerelerdeki lekeleri çıkarmak veya evinizin etrafındaki kirli su birikintilerini temizlemek için ağı manuel olarak çekmeniz gerekir ve bazen yedek parça satın almak için para gerekir.

Görevi tamamlarsanız, size hemen ödeme yapılır ve başka bir eve başlayabilirsiniz. Karşılaştığınız evler, konfordan, düzeltip temizlediğiniz dağınıklığa kadar farklı bir güzelliğe sahip olacak. Ek olarak, bazı öğeler duvardaki delikleri doldurmak için yedek parça veya çimento satın alınmasını gerektirir. Bu nedenle, alacağınız paranın harcadığınızdan daha fazla olması için makul fiyatlı ürünler seçmelisiniz.

Özellikler:

* Şaşırtıcı ve gerçekçi 3D grafikler
* Oyun akıcı, akıcı ve bağımlılık yapıyor (60fps oyun)
* Çeşitli ilginç görevler
* Ev ve iç mekan alımı, tadilatı ve satışı
* Ekipman iyileştirildi ve güncellendi.
* 500’den fazla muhteşem dekorasyon ve mobilya (yatak, komodin, komodin, sandalye, TV dolabı, komodin, koltuk, kanepe ve daha birçok açılabilir eşya)

 

House Flipper Home Design MOD HİLE v
1.122 APK İNDİR


House Flipper Home Design MOD HİLE v
1.122 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


House Flipper Home Design MOD HİLE v
1.122 APK İNDİR
 

KURULUMU:
House Flipper Home Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *