Hitman Sniper The Shadows MOD HİLE v 1.2.0 APK İNDİR
Hitman Sniper The Shadows MOD HİLE v 1.2.0 APK İNDİR

Hitman Sniper The Shadows MOD HİLE v 1.2.0 APK İNDİR

Download – İndir Hitman Sniper The Shadows Açıklama: Hitman Sniper: The Shadow, heyecan verici deneyimlerle oyuncuları gizemli...
Hitman Sniper The Shadows

Açıklama:

Hitman Sniper: The Shadow, heyecan verici deneyimlerle oyuncuları gizemli dünyayla tanıştırmayı vaat ediyor. Burada oyuncular bazı profesyonel keskin nişancılarla tanışabilir ve etkileşim kurabilir. Bu oyundaki amacınız, projelerinizle dünyadaki tüm tehlikeli hedefleri alt etmek ve yok etmektir.

Alan öldürmek için iyi

Hitman Sniper’ı denemeye başladığınızda, çevrenin güzelliğini kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Bu oyundaki grafikler güzel tasarlanmış ve detaylarıyla unutulmaz. Ayrıca, çevresel etki tamamen dikkate alınır, bu nedenle onlarla tanıştığınızda tamamen gerçekçi hissedeceksiniz. Eşsiz ortamın yanı sıra oyun oldukça etkili bir oynanışa da sahip. Bu oyunun oynanışı, bir suikastçı rolünü üstlendiğiniz ve hedefinizde görünen tüm nesneleri ortadan kaldırmaya çalıştığınız için oldukça anlaşılır. Orada çok uzaktasın ve bu düşmanlarla nadiren karşılaşıyorsun. Bu nedenle, bu oyunda oyuncular nadiren hareket edecekler, ancak yalnızca görevlerini mümkün olduğunca eksiksiz tamamlamaya odaklanacaklar. Oyun ayrıca tamamlamanız gereken zorlukları da içeriyor.

Oyunda keskin nişancı becerisi gerekli

Bu oyunda ihtiyaç duyulan temel becerilerden biri keskin nişancıdır çünkü düşmandan uzak durursunuz ve onu her yakaladığınızda onu hemen öldürebilirsiniz. Aynı zamanda oyun boyunca farklı yerlerde olacaksınız ve oradan oyunun doğruluğunu da etkileyecektir. Keskin nişancınızın başlangıç ​​istatistiklerini ayarlayabilir ve atış yapmadan önce dikkatlice nişan almaya çalışabilirsiniz. Tüm saldırılar, rakibin vücudunun önemli kısımlarını hedef almalıdır. Düşmanları mermilerle öldürmenin geleneksel yöntemlerine ek olarak, oyuncular başka bir öldürme türü de bulabilirler, kazayla öldürme. Bunun nedeni, düşmanınızı çok sık vurmamanız, ancak düşmanla ilgili çevresel özellikleri seçmenizdir. Bunu yaparsanız, düşmanlarınız anında hasar alır. Örneğin, bir oyuncu altında bir rakip varken bir el feneri ateşleyebilir. Hangi düşmanları yok etmek istediğinizi veya sadece bilim seviyesinde gösterilen rastgele öldürmeler için kullanabileceğiniz eşyaları seçebilirsiniz. Yani birkaç seviye sonrasına geçtiğinizde sadece karakter duyularınızı kullanabiliyorsunuz ve ekranın sol tarafında güç düğmesi bulunuyor. Üzerine tıklamanız gerekiyor ve ana öğeler / nesneler farklı renklerle işaretlenecek. Bir sonraki göreviniz onları yenmek.

Oyuncuların tamamlaması gereken çok sayıda seviye

Hitman Sniper, parçaları bir seviyede kullandığınız ve bunları mümkün olan en iyi şekilde tamamlamaya çalıştığınız bir bulmaca gibidir. Ayrıca keskin nişancınızı doğru bir şekilde kullanmaya çalışacaksınız ve bu beceriyi doğru bir şekilde tamamlamak için gereken seviyelerle yükseltebileceksiniz. Buna ek olarak, oyunun başarılarını takip etmek için bir raporlama ve derecelendirme sistemi de vardır. Oyuna başladığınızda ekranın sol tarafında bir çok iş yapmanız gerekiyor. Genellikle bu, bu seviyede yenmeniz gereken düşman sayısıdır ve bazen ara sıra öldürmeler gerektirir. Yani oyun ortamından geldikleri için bu görevler ile sorun giderme bilgileri alabilirsiniz. Bir seviyeyi tamamladıktan sonra, belirli sayıda yıldız alacaksınız.

Daha farklı karakterlerin engellemesini kaldırın

Hitman Sniper’daki tüm seviyeler, onları ne kadar iyi yaptığınıza bağlı olarak birden fazla yıldız aldığınız bir derecelendirme sistemine sahiptir. Aynı zamanda oyun sırasında sandıkları açmak için yıldız toplamak gerekiyor. Sandıklardaki ödüller çok farklı ve alabileceğiniz karakter kartlarını içeriyor ve ayrıca yeni karakterlerin kilidini açmak gerekiyor. Bu oyundaki ortamın avantajı, bazen onu tamamlamak için belirli bir karaktere ulaşmanız ve kullanmanız gerekmesidir. Ek olarak, her karakterin benzersiz bir özelliği ve silahı vardır. Oradan oyun deneyiminizi özelleştirebilir ve diğer oyun modlarını deneyebilirsiniz. Diğer oyuncularla bir PvP maçına katılabilirsiniz ve oyun orijinal moda benzer olacak ve kazanan en yüksek puana sahip oyun olacaktır.

Özellikler:

* Her şey sizin elinizde! Genel başarınızı etkileyecek önemli kararlar alın. Çevrenizi kullanmak, mükemmel fotoğrafı çekmenize yardımcı olabilir. Yenilikçi öldürmeler için ödüllendirileceksiniz ve itibarınız artacak.
* Her birinin kendi kökenleri, silahları ve yetenekleri olduğu için her görevle başa çıkmak için daha fazla kapsamınız ve esnekliğiniz var.
* Suikastçı ekibinizi büyütürken görevleri üst düzeyde tamamlayın.
* Mobil cihazlar için şimdiye kadar yapılmış en heyecan verici oyun deneyimlerinden birine katılın.
* Yol boyunca muhteşem manzaraları görmek ve görmek için dünyayı dolaşın.
* Becerilerinizi ve stratejinizi kullanarak diğer oyunculara karşı yarışın.

Hitman Sniper: The Shadows MOD mevcut:

Sınırsız Cephane

 

Hitman Sniper The Shadows MOD HİLE v
1.2.0 APK İNDİR


Hitman Sniper The Shadows MOD HİLE v
1.2.0 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Hitman Sniper The Shadows MOD HİLE v
1.2.0 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Hitman Sniper The Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *