Epic Fantasy MOD HİLE v APK İNDİR
Epic Fantasy MOD HİLE v APK İNDİR

Epic Fantasy MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Epic Fantasy Açıklama: Epic Fantasy – Epic Fantasy’nin oyunculara sunduğu eğlence ve sihir gerçekten...
Epic Fantasy

Açıklama:
Epic Fantasy –
Epic Fantasy’nin oyunculara sunduğu eğlence ve sihir gerçekten eşsiz. Bu stratejik simülasyon oyununa katılın ve en muhteşem savaşınızı başlatın. Oyuncular oyuna belirli bir kahraman sınıfı oluşturarak başlarlar, ancak hepsi bu kadar değil. Güçlü süper kahramanlar toplayabilir ve dünyanın her yerinden oyuncuların tüm güçlerini ve zekalarını her savaşın sonuçlarıyla gösterebilecekleri diğer oyuncularla savaşmaya ve onlara meydan okumaya başlayabilirsiniz.

Takımınızdan şampiyonlar bulun ve toplayın
Mükemmel ve şaşırtıcı oynanış nedeniyle, muhtemelen Epic Fantasy’nin sizin için ne sakladığını anlayamayacaksınız. Bu oyunda 150’den fazla kahraman var ve hepsi sizin olabilir. Dikkatli araştırma ve doğru hamleler sayesinde güçlü süper kahramanları ekibinizde toplayabilirsiniz. Savaşmak için en güçlü takımı kurun ve dahil olduğunuz tüm savaşları ortadan kaldırın.

Her meydan okumada patronu öldür
Şimdiye kadar oynadığınız en zor oyun olsa bile bu oyunda kimse sizi durduramaz. Oyuncular, sayısız düşmana karşı savaşmak için özel yetenek sınıflarıyla farklı kahramanlar toplar. Zorluklar sırasında oyunda kullanılan stratejiye dikkat etmelisiniz. Her savaşta bunları değiştirmek için mümkün olduğunca çok strateji oluşturun. Temel olarak, zorlu bir dövüşten sonra acımasız patronları yenmek için en iyi stratejiyi kullanırsınız.

Dünyadaki diğer sporlara meydan okuyun
Epic Fantasy’nin eğlence, heyecan ve daha fazlasının bir karışımı olduğu söylenebilir … bu nedenle dünyanın her yerinden birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Bu nedenle oyuna gelen tüm düşmanlarla savaşmak sizin için hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm gücünüz ve becerinizle dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun. Savaşmak ve daha önce hiç olmadığı gibi duyguları iletmek için gelin ve onlara katılın. Ve kazanan sizseniz, hepsini yenebilir ve skor tablosunu kazanabilirsiniz.

On farklı tehlikeli yeri fethedin
Endişelenme çünkü savaşıp hepsini kazanabileceğine inanıyorum. Epic Fantasy’de sonsuz rekabet yeri ve zindanlar ve kuleler gibi birçok tehlikeli yer var. Bunlar, tüm gücünüzle fethetmeniz gereken alanlardır. Hepsini vurmaya çalışın ve büyük bir zafer kazanın. Ancak o zaman daha fazla değerli eşya toplama şansınız olacak.

Epic Fantasy’de çok fazla heyecan ve heyecan var ve hepsi gözlerinizin önünde oluyor. En önemli ve acımasız patron bile olsa, herhangi bir düşmanı yenebileceğinizi bilmek için tüm gücünüzü kullanın. Dünya barışını tehdit eden dev canavarlar olabilirler. Ve her şeyi kurtarmalıyız. Başlayalım, kahraman savaşçılar!

Crest sistemiyle kahramanlar yetiştirin
Oyundaki her savaşın belirli bir zamanı vardır. Ama biz yardım etmek için burada olduğumuz için endişelenmene gerek yok. Karakteriniz için pasif bir sistem yapılandırarak zamandan tasarruf edin. Bu, kahramanlarınızın seviye atlamasına ve en büyük güçle savaşmasına izin verecektir.

* Efsanevi kahramanları toplayın ve kendi grubunuzu oluşturun
150’den fazla kahraman toplayabilirsiniz.
Eşsiz yeteneklerle kendi destenizi oluşturun.

* En iyi stratejiyle patronunuzu yenin
5 özellik ve bağlantı becerileri!
Basit ama asla bitmeyen bir strateji!
Yeni stratejilerle çeşitli patronları alt edin

* Arenada diğer oyuncularla yarışın
rakiplerini yenmek,
Arena tahtına tırmanın.

* Düzinelerce zindan ve kuleyi fethedin
Çok sayıda zindan ve kule meydan okumanızı bekliyor.
Şimdi kazanın ve nadir ekipman edinin.

* Büyük küresel meydan okuma patronu
Dünya için tehdit oluşturan küresel bir lider.
Senin yardımına ihtiyacı var, hayatını tehlikeye atıyor.

* Pasif bir sistem kullanarak kolay ve hızlı geliştirme
Zamanınız tükeniyorsa stres yapmayın!
Atalet sistemi, karakterleri hızlı ve kolay bir şekilde geliştirmenize yardımcı olur.
Zamandan tasarruf edin ve kahramanınızı güçlendirin.

Sık Sorulan Sorular
. Apkcap.com’da Epic Fantasy nasıl indirilir?
Epic Fantasy Apk Modunu indirmek için lütfen bu makalenin üstündeki veya altındaki indir düğmesine tıklayın. Ardından APK dosyasını Apkcap.com’un “İndir” sayfasında bulabilirsiniz. Gerekli talimatları izleyin ve Epic Fantasy MOD APK’sını (Hasar / Raksha Kundl) ücretsiz olarak indirin.

APK oyun modlarının çoğunu indirdikten sonra kurulum adımları aynıdır. Telefonunuzun Google Play Store, Apkcap.com dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için Menü, Ayarlar, Güvenlik’e gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı arayın. Cihazınızdaki İndirilenler klasörüne gidin ve indirilen dosyaya dokunun. Yükleyin ve ardından telefonunuzda çalıştırın. Cihaz, Game Mod APK’sini yüklerken bir süre bekleyin.

. Apkcap.com’dan Epic Fantasy APK Mod’u indirmek güvenli mi?
Bir kullanıcı Apkcap.com’dan bir APK dosyası indirdiğinde, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol eder ve kullanıcının doğrudan indirmesine izin veririz. Sitemizde indirilen oyunlar ve uygulamalar kullanıcılar için güvenlidir.

. Epic Fantasy Mod Hack’i yüklemek için neden bir lisansa ihtiyacınız var?
Uygulama, cihazınızın sistemine erişim gerektiriyor. Uygulamayı yükledikten sonra, uygulamayı çalıştırmak için gereken izinlere ilişkin bildirimler alacaksınız.

Özellikler:
* Kahramanları bulun ve en önemli becerilerini ekibinizde toplayın.
* Her meydan okumada acımasız patronları yenmek için yüzlerce benzersiz strateji oluşturun.
* Gücünüz ve zekanızla dünyadaki tüm oyunculara meydan okuyun.
* Kahramanınızı yükseltmek ve yükseltmek için nadir öğeler toplayın.
* Bir zindan ve bir kuleyi fethetmek gibi çeşitli görevleri üstlenin.

 

Epic Fantasy MOD HİLE v APK İNDİR


Epic Fantasy MOD HİLE v APK İNDİR


Epic Fantasy MOD HİLE v APK İNDİR


Epic Fantasy MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Epic Fantasy MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Epic Fantasy Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *