Among Us MOD HİLE v 2022.3.29 APK İNDİR
Among Us MOD HİLE v 2022.3.29 APK İNDİR

Among Us MOD HİLE v 2022.3.29 APK İNDİR

Download – İndir Among Us Açıklama: Aramızda 4-10 kişi için inanılmaz derecede heyecan verici ve tamamen öngörülemeyen...
Among Us

Açıklama:

Aramızda 4-10 kişi için inanılmaz derecede heyecan verici ve tamamen öngörülemeyen bir aksiyon oyunu. Yavaş yavaş uzak bir yere gitmeye hazırlanan bir uzay gemisi ekibinin rolünü oynayacaksın. Sorun burada yatıyor ve oyunun ana özelliği, katılımcılardan birinin katil olmasıdır. Mevcut çeşitli yöntem ve teknikleri kullanarak istisnasız her şeyi ortadan kaldırmalıdır. Kötü çocuğun cephaneliğinde dolandırıcılık, tuzaklar, sabotaj, aldatmalar ve daha fazlası. Başkalarının görmemesi ve şüphe uyandırması gerekenler. İşbirliği ve beklenmedik olayların hayranları oyundan çok memnun kalacak.

Arka plan, uzaydaki bir uzay gemisinde, gemideki astronotların uzaydan çıkmak için gemiyi fırlatmanın bir yolunu bulmaya çalışması gereken bir uzay gemisinde ortaya çıkıyor. Ancak mürettebat arasında gemiyi sabote etmek için gemiye saldıran hainler vardır. Gemileri yok edebilir, kaosa neden olabilir, insanları bölebilir ve hatta öldürebilirler. Yani astronotların amacı, gemiyi yok etmeden önce gemiye inecek olan bilinmeyen haydutları bulmaktır.

Oynanış

Kesinlikle bir kurt adam tanıyorsun, bu yüzden aramızdaki oyundan çok sık bahsetmene gerek yok. Ve yeni başlayanlar bile kuralları anlamak zor değil. Hukuku anlamak kazanmanın bir parçası olduğu için hızlı düşünmek, doğru yere güvenmek ve katil olduklarında insanları aldatmak önemlidir.

Aramızdaki oyuncunun aşırı beceriye değil, esnekliğe ve zekaya ihtiyacı var. Ayrıca bir grup arkadaş varken kurt adam gibi oyunlara sahip olmak çok eğlenceli. Hem eğlenecek hem de birbirinizden daha çok şey öğreneceksiniz.

karakter

Oyunun başında, rolünüz rastgele iki kamptan birine atanacaktır. Kazanmak istiyorsan amacın ve misyonunla her iki tarafta da iyi olmalısın.

Bir gemi başlatmak veya tüm gangsterleri avlamak için görevleri tamamlayarak astronot grubunuzu alın. Ancak, dolandırıcıları hemen bulmak kolay değildi. Çünkü kimliklerini bu kadar çabuk ortaya çıkarmaları kolay değil. Astronotlar ancak sabotaj ve cinayetten sonra sahtekarın kanıtını bulurlar.

Saldırıya uğrarsa, cesedi bulduktan sonra hasarı onarabilir veya rapor edebilirler. Astronotlar, şüpheli davranışları tartışmak ve şüphelilerden kurtulmak için oy kullanmak için acil bir toplantı düzenleyebilir. Nihai hedefin dolandırıcıları ortadan kaldırmak ve uzay gemilerini başlatmak olduğunu unutmayın.

Kötü adama gelince, tüm astronotları yok etmek için mümkün olan her şeyi yapın. Bunu yapmak için önce insanları onlara görevler vermeleri için kandırmanız ve konuşurken gerçek astronotlar gibi konuşmanız gerekir. Daha sonra sabote edebilir, kaos yaratabilir ve mürettebatı bölebilirler.

Mürettebat üyelerini sessizce öldürmek için havalandırma delikleri veya fırtına odaları arayın. Hainler için yeterince zor çünkü daha azları var, ancak ekipler oluşturup astronot fraksiyonunun ana kahramanlarını öldürürseniz zafer sizin için daha kolay olacaktır.

Diğer Bazı Özellikler

Masa oyunları oynama tarzının özellikle çok sayıda oyuncu olduğunda çok ilginç olduğu sıklıkla söylenebilir. Bizimle, oyuncu sayısına bağlı olarak, bir başlangıç ​​ekleyebilir, görev ekleyebilir vb. Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için. Ancak en güzel özelliği yine de arkadaşlarla eğlenmek. Gerçekten harika bir deneyimdi.

Kazananların ödülleri yeni, renkli karakter görünümleridir.

çizin

Komik karakterlerin resimleriyle grafiklerimiz çok basit. Tabii ki oyunun doğası gereği görseller o kadar da önemli değil. Görüntü kalitesini iyileştirmek, oyunun daha akıcı ve akıcı olmasını sağlar. Bu sayede pilin bitmesi veya gözlerin yorulması endişesi duymadan saatlerce oyun oynayabilirsiniz.

Aramızda modern olanaklar

Görünümlerin kilidi açıldı
açık şapkalar
evcil hayvanları aç
Reklam yok

 

Among Us MOD HİLE v
2022.3.29 APK İNDİR


Among Us MOD HİLE v
2022.3.29 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Among Us MOD HİLE v
2022.3.29 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Among Us Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *