Hacker Simulator MOD HİLE v 3.2.2 APK İNDİR
Hacker Simulator MOD HİLE v 3.2.2 APK İNDİR

Hacker Simulator MOD HİLE v 3.2.2 APK İNDİR

Download – İndir Hacker Simulator Açıklama: The Hacker Simulator , oyuncuların kapalı bir “ileri” bilgisayar kullanıcıları ve...
Hacker Simulator

Açıklama:

The Hacker Simulator , oyuncuların kapalı bir “ileri” bilgisayar kullanıcıları ve gizliliklerine değer veren internet konusunda bilgili kişilerden oluşan bir gruba katılabileceği bir oyundur. Günlük faaliyetlerini yerel ve uluslararası düzenlemeleri ihlal etmeden yürütmeli, startuplardan para kazanmaya çalışmalılar vs. Ayrıca dünyanın bir yerinde özel çıkarları olan aynı isimsiz insanlardan düzenli siparişler almalılar. eğlence burada başlıyor. Bilgisayar korsanlığı, bilgisayar korsanlığı, bilgi hırsızlığı ve diğer tüm faaliyetler listelenir.

Bilgisayar korsanlarının dünyasına hükmetmek ister misin? Dersleri okuyun ve büyük DDoS saldırıları gerçekleştirin! Çeşitli siparişleri tamamlayın, puanınızı artırın ve bunun için bitcoin kazanın! Kimliğinizi normal işinize geri getirerek şüphelerinizi giderin!

Bir virüs oluşturun ve dünyadaki tüm bilgisayarlara bulaşmaya çalışın! Virüsten koruma şirketleri tarafından fark edilmiyorlar mı yoksa terk edilip hızla mı yayılıyorlar? Size en uygun olanı seçin!

Oyundaki tüm eylemlerin, uzun süre sıkılmana izin vermeyecek çeşitli metin yerlerinde anlatılıyor!

Akıllı telefonunuzu hacklemek veya çerezlerinize müdahale etmek tamamen size kalmış. Ancak kimliğinizi gizlememenin bir bilgisayar korsanı olarak sınıflandırmanızı olumsuz etkileyeceğini bilin!

Oyun ilerlemenizi hızlandırmak mı yoksa kazandığınız bitcoin ödüllerini mi almak istiyorsunuz? Girişiminizi geliştirin! Dört geliştirme dalı, oyundaki ilerlemenizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Oyun içi kazancınızı artırmak için bitcoin çiftliğinizi de yükseltebilirsiniz!

Oyunda birçok farklı hikaye var. Bilgisayar korsanlarının ve ineklerin dünyasına girmek için tüm hikayeleri tamamlayın!

 

Hacker Simulator MOD HİLE v
3.2.2 APK İNDİR


Hacker Simulator MOD HİLE v
3.2.2 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Hacker Simulator MOD HİLE v
3.2.2 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Hacker Simulator Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *