GTS Gangs Town Story Action open world MOD HİLE v APK İNDİR
GTS Gangs Town Story Action open world MOD HİLE v APK İNDİR

GTS Gangs Town Story Action open world MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir GTS Gangs Town Story Action open world Açıklama: Gangs Town Story, aksiyon oyunları türlerinden...
GTS Gangs Town Story Action open world

Açıklama:

Gangs Town Story, aksiyon oyunları türlerinden biridir. Şehirde ne istersen yapabilirsin. Oyun, mobil kullanıcılar için iyi tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür. Oyuncular, araçları yok etmek, insanları kovalamak ve mahallenin sokaklarında hasara yol açmak gibi sevdikleri şeyleri yapmak için karakteri kontrol eder. Oyuncular farklı şeyler yapabildiklerinde oyun çok etkileşimlidir. Şehir manzaraları geniş ve gerçekçi. Bu nefesi ve kaosu bir arada yaşamak için oyunu direkt cihazınıza indirin.

Çok fazla sıcak etkinliğiniz var
Gangs Town Story ile ilgili ilginç olan şey, oyuncuların birçok heyecan verici etkinliğe katılabilmeleridir. Silah yükseltme, hasar artırma gibi bonuslar da var…

ABD’de Önerilen Ceza Sistemi
Empire City’de bölge için savaşan en güçlü şirketi kurmaya katılın. Gangs Town Story’ye tıkladığınızda, arkadaşlarınızın çağırma işlevini yapmanız gerekir. Artık daha fazla arkadaş veya tanıdık toplamak için ordunu sosyal medyada paylaşabilirsin. Üstelik etrafınızda çok sayıda güçlü yoldaş toplarsanız, bir mafya lideri olabilir, her şeye hükmedebilir ve krallıktaki her şeye saldırabilirsiniz.

Strateji – aksiyon oyunu
Gangs Town Story – güçlülerin dünyası – girdikten sonra, verilen tüm görevleri tamamlamanız gerekir. Görevin zor ya da kolay olması önemli değil, arkadaşlarınızdan kurtulun ya da değerli ganimetler elde etmek ya da rakiplerinizi yenmek için doğrudan arkadaşlarınızla savaşın – bunu çok dikkatli, dikkatli ve hatasız yapmalısınız. Oradan, mafya köyünde baskın, ünlü el olmak için diğer birçok önemli güçle savaşabilirsiniz.

Süreli dövüş
Çeteler şehrinin tarihi – yüzleşmeyi ve zamana karşı mücadeleyi içerir. Canlı bir maçta rakiplerinizi burada yenmeniz gerekiyor ve uygulama rakibinizi yenmek için ihtiyacınız olan gerçek zamanı belirliyor. Kazanırsanız, dünyanın her yerinden oyuncularla karşılaşma ve gangster olma fırsatına sahip olacaksınız. Zaman, mafya dünyasındaki yeriniz kadar, insanların altın masada olup olmadığına karar vermede de önemli bir faktördür.

Özellikler:

* Suçlu bir açık dünya
Bu büyük açık şehir çeteler, hırsızlar ve polisle dolu. Uzun gökdelenler ve lüks evler suçluları cezbeder. Çete savaşlarına katılın. Bir araba çalın ve polisle savaşın. Mahalleyi fethedin ve mafya patronu olun! Tüm kötülüklerin bir bedeli olduğu bu harika açık şehrin her santimini keşfedin.

* Uyumluluk Savaşı
Bu gangster suç dünyasında aksiyon görevlerini tamamlayın, çeteler ve polisle sokak savaşları, her zaman, her yerde, araba hırsızlığı ve büyük açık dünyada çılgın şehir! Bize katılın ve topraklarınızı alın! Onu rakip suç çetelerinden koruyun ve başkaları için pusu kurun. Gelecekteki suç savaşında işinize yarayacak kaynakları toplayın.

* Silah
Gerçek bir gangster olmak için tüm araçlara sahipsiniz. Yüzlerce devasa silah ve araç kullanın. Kişisel cephanenizi alın ve şık bir gangster olun. Suç yollarında saygı kazanın. Ölümcül silahlar, alev makineleri, el bombaları ve daha fazlasını kullanın. Gangsterleri ve polisi yenin. Düşman çete topraklarını fethedin ve kendi harika çetenizi yaratın. Kendinizi silahlandırın ve yere tutunun.

* Taşıma
Bu, üçüncü şahıs nişancı, tank ve araba sürücüleri, mafya ve gangsterlerin hayranları için mükemmel bir suç oyunudur. İstediğiniz arabayı seçin ve birçok harika görevi tamamlayın. Çalın ve kendi park yerinizi inşa edin. Bir araba yarışı yapın ve kovalamacadan uzak durun. Polis ve gangsterler seni kovalayacak ama sen kazanabilirsin. Tankınızı eğlenmek ve polisi yenmek için kullanın.

* Sakin olun
Farklı kıyafetler deneyin ve kendi suç tarzınızı yaratın. Karakteriniz için büyük bir giyim mağazası mevcuttur. Bazı kıyafetler ek süper güçlerin kilidini açar. Bu beceriler, görevleri tamamlamanıza, gangsterleri gizlemenize ve yenmenize yardımcı olacaktır. Polisle çatışmalar giderek daha heyecanlı hale geliyor.

 

GTS Gangs Town Story Action open world MOD HİLE v APK İNDİR


GTS Gangs Town Story Action open world MOD HİLE v APK İNDİR


GTS Gangs Town Story Action open world MOD HİLE v APK İNDİR


GTS Gangs Town Story Action open world MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


GTS Gangs Town Story Action open world MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
GTS Gangs Town Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *