Grow Castle Tower Defense MOD HİLE v APK İNDİR
Grow Castle Tower Defense MOD HİLE v APK İNDİR

Grow Castle Tower Defense MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Grow Castle Tower Defense Açıklama: Grow Castle – Tower Defense, diğer birçok hücum oyunu...
Grow Castle Tower Defense

Açıklama:

Grow Castle – Tower Defense, diğer birçok hücum oyunu türünden farklı olarak çok farklı içeriğe sahip bir oyundur. Burada, herhangi bir mesafeden düşman saldırılarına karşı savunmak için tam donanımlı olmanız gerekir. Araziyi yasadışı düşman istilasından koruyun. Yepyeni bir oyun deneyimi. Oyuncunun görevi ordusunu geliştirmek, seçilen askerleri eğitmek ve kalesini savunmak için bir cephe hattı oluşturmaktır.

kayıt
Sopadan hemen sonra, oyuncular düşmanları yaklaşırken savaş alanında olacaklar. Burada tek amacınız var, o da askerlerinizin bulunduğu kaleyi korumak. Sınırı koruyan krallığınızın son savunması olacak. Onlar olmadan, kötülüğün güçleri yol boyunca kolayca hareket edebilir ve başkente ulaşabilir. Ayrıca göreviniz saraya karşı kahramanca bir tavır benimsemek. Canlı ya da ölü, nefesinizle savaşacak tanıklarla krallığı savunmaya yemin ettiniz. Eşsiz yeteneklere ve yeteneklere sahip birkaç birim arasından seçim yapın. Kuvvetlerinize göre benzersiz oluşumlarda düşmanlarınızla savaşın. Ordunuzdaki her birimin ordusunu geliştirmek için yükseltmeleri ve değişiklikleri kullanın. Savunmanızı güçlendirmek ve en önemlisi kalenizi yeniden inşa etmek ve genişletmek için zaman ayırın. Geliştirilmiş kalelerle, düşmanlarınızı durdurmak için daha fazla birim donatabilir ve yenilerini toplayabilirsiniz. Sevgili krallığınızı ve sakinlerini kötü iblislerin elinden koruyun, yoksa her şey biter.

arsa
Grow Castle, canavar ordularını fethetme konusunda orijinal bir geçmişe sahiptir. Krallığınız bir sonraki seçtiğiniz varış noktanızdır. Yakında bir felaket olacak, ama neyse ki bu konuda uyarıldınız. Ancak, devlet güçleri çok zayıftı, bu nedenle üslerin çoğu ele geçirildi. Şimdi son kural saray. Düşmanlarınızla son kez ve sonsuza kadar yüzleşeceksiniz.

Oyun
Diğer savunma oyunlarında olduğu gibi, tek işiniz, her düşman saldırısı dalgasından sonra kulenizin dik durduğundan emin olmaktır. İlk dalgada her şey çok basit görünüyordu. Sistem, birimlerin nasıl bağlanacağı ve oyunun nasıl çalıştığı hakkında bazı talimatlar verir. Düşmanlar ekranın sağ tarafından geliyor ve önlerine çıkan her şeyi yok ediyorlardı. Bu dalganın sonuna kadar onları yok edeceksiniz.

Zafer, daha fazla düşmanla bir sonraki dalganın kilidini açacak. Bu, zorluğun kademeli olarak arttığı anlamına gelir. Savunma ne kadar uzun olursa, hız ve güç dahil olmak üzere canavarlar o kadar güçlü olur. Bu nedenle, uyum sağlamak için güçlü olmalısınız. Ana kuleyi yükseltmek, yeni birimler kiralamak ve ek kuleler inşa etmek, göz önünde bulundurmanız gereken seçeneklerdir.

Bir sonraki seviyeye geçin ve yeni şampiyonlar kazanın
Hızla değişen stratejiye tırmanın, savaşacak kahramanların pozisyonlarını değiştirin ve kulenizin güvende olduğundan emin olmak için her katı güçlü savunmalarla donatın. Yayıncı, oyunculara tamamen farklı yeteneklere sahip 120’den fazla kahraman sundu. Her kahramanın farklı bir görevi ve hikayesi vardır ve pasif ve aktif dövüş becerilerini geliştirmek için çalışır.

Ne kadar çok patron öldürürseniz, o kadar çok düşman kazanırsınız ve o kadar çok deneyim puanı kazanırsınız. Bu deneyim, hızlı bir şekilde seviye atlamanıza ve zorlu seviyeleri geçmenize yardımcı olacaktır. Her zorluk seviyesinde, zorluk seviyesi kademeli olarak artar. Tarafınızın sağlığı ve düşmanın sağlığı ekranda görüntülenir. Daha fazla elmas ve altın için savaşın. Hemen seviye atlamak ve sıralamaları kırmak için arkadaşlarınızla oyuna katılın.

Kendinizi güçlü silahlar ve ekipmanlarla donatın
En yeni ve en gelişmiş silahlarla donatılmıştır. Yeni kuleler inşa edin ve daha fazla kahraman toplayın. Altın ve mor elmas olan oyun kaynaklarına dikkat etmelisiniz, bunlar silahlarınızı ve ekipmanlarınızı yükseltmek için kullanılan şeylerdir. Oyuncular becerilerini özgürce geliştirebilirler.

Her oyundan sonra dinlenmek, hazırlanmak, yükseltmek ve yeni silahlarınızı bir sonraki savaşa hazırlamak için zamanınız var. Koloniler kurun, altın ve elmas toplamak için işçileri işe alın ve bu parayı savaşçılarınızı daha güçlü olmaları için eğitmek için kullanın.

Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurun
Kendi sarayını inşa et. Güçlü ve popüler bir çevrimiçi lonca kurup geliştirirken arkadaşlarınıza katılın ve beş kıtada oynayın. Oyunun başında sadece ilkel silahlara ve mütevazı bir insan gücüne sahip olacaksınız, yavaş yavaş kahramanları silahları ve insan gücünü yok eden seçkin ordulara yükseltip yükselteceksiniz.

Kale büyüyor – Kule Savunma, her yere dağılmış büyük bir oyuncu grubuna sahiptir ve bunların çoğu, onu güçlü ve tanınmış bir hale getirmek için birçok güçlü kahramanla bir kabile oluşturmuştur. hizip. Tüm ihtiyaçlara uygun, Android 4.4 ve üzeri cihazlara uygun ve indirmesi zor olmayan bir oyundur – muhteşem görseller ve gülünç yaratılmış düşmanlar.

Özellikler:

* Çevrimiçi lonca sistemi
* Gerçek zamanlı sıralama
* Kahraman güncelleme sistemi
* sebepsiz bağımlılık *
* Kendi kaleni inşa et

 

Grow Castle Tower Defense MOD HİLE v APK İNDİR


Grow Castle Tower Defense MOD HİLE v APK İNDİR


Grow Castle Tower Defense MOD HİLE v APK İNDİR


Grow Castle Tower Defense MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Grow Castle Tower Defense MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Grow Castle Tower Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *