Football Referee Simulator MOD HİLE v APK İNDİR
Football Referee Simulator MOD HİLE v APK İNDİR

Football Referee Simulator MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Football Referee Simulator Açıklama: Futbol hakemi simülatörü, oyuncu top oyununun sonucuna veya ilerlemesine karar...
Football Referee Simulator

Açıklama:

Futbol hakemi simülatörü, oyuncu top oyununun sonucuna veya ilerlemesine karar veren ana kişi olan hakem olduğunda tam bir deneyim haline gelir. Futbolda bir takımın kazanıp kazanmayacağına hakem karar verir. Bu nedenle, bu oyun herkese profesyonel bir yargıcın ne kadar önemli veya yorucu olduğunu açıklarken her şeyi tam bir doğrulukla simüle eder.

Nihai futbol hakemi olun
Futbol Hakem Simülatörünün içeriği ve hızı, hakem olma hissinin ve deneyiminin tamamen farklı olduğu normal bir futbol maçından temel olarak farklıdır. Hakemin işi çeşitli olabilir ve görevi oyuncuların hatalarını veya sorunlarını ortaya çıkarmak olan birkaç pozisyona ayrılabilir. Oyun canlı olarak oynanır ve oyuncu her top oyununda hataları yakalayarak sürekli olarak sağlam bir kariyer inşa etmelidir.

Olağanüstü faktörlere sahip heyecan verici bir kariyer
Oyuncular kendilerine bir isim yapmak için sayısız uluslararası veya ulusal futbol maçına katılmak zorundadır ve işleri stresli ama heyecan vericidir. Ekipleri doğrudan kontrol etmek yerine gözlerini dört açmaları ve gelişimi takip etmeleri, uyumsuzluk hatalarını tespit etmeleri ve uygun cezaları uygulamaları gerekir. Her şey manuel olarak yapılır, bu nedenle oyuncuların artık endişelenmemek için doğru şekilde farkında olmaları gerekir.

Her bir hata puanını düzeltin
Futbol Hakem Simülatörü’nde her oyuncunun saldırısı birkaç yöntem veya tabloya dayalıdır ve bir dizi ayrıntılı menü veya gerçek zamanlı ipuçları olacaktır. İnsanlara futbolun kurallarına veya işlerin nasıl yapılacağına erişim sağlar, böylece itibarlarını artırır. Her hatanın sonucunu belirleyen süreç, oyunun moralini veya dengesini de etkileyerek her şeyi daha heyecanlı ve karmaşık hale getiriyor.

Birçok uluslararası spor dalında kazandı
Uluslararası futbol maçlarına atıfta bulunmak, heyecan ve beklenti de dahil olmak üzere herkesin hayalini kurduğu en büyük onurdur. Hakem olarak katılan oyuncular, kural bilgileri geçersiz hale geleceğinden, herhangi bir kural veya sorunu da izlemelidir. Başka bir deyişle, her oyuncunun kararları ve kararları manueldir ve yanlış karar vermek itibarınızı büyük ölçüde etkiler.

Özellikler:
Oyunda gerçek zamanlı simülasyon!

* Futbol hakem simülatörü, oyunda ana rolü oynamanıza izin verir!
* Simülasyon gerçek zamanlı olarak çalışır, bu nedenle verdiğiniz her karar oyunun geri kalanını etkiler!
Karakterinizi geliştirin
* Karakterinizi yaratın ve istediğiniz hedeflere ulaşın! Yarış sonrası haberleri okuyun, kupalar toplayın ve istatistiklerinizi geliştirin!
Onlarca kulüp ve takım
* 100’ün üzerinde farklı kulüp ve 16 milli takımın yanı sıra onlarca lig ve lig bulunmaktadır.

 

Football Referee Simulator MOD HİLE v APK İNDİR


Football Referee Simulator MOD HİLE v APK İNDİR


Football Referee Simulator MOD HİLE v APK İNDİR


Football Referee Simulator MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Football Referee Simulator MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Football Referee Simulator Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *