Flight Simulator 2d Sandbox MOD HİLE v APK İNDİR
Flight Simulator 2d Sandbox MOD HİLE v APK İNDİR

Flight Simulator 2d Sandbox MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Flight Simulator 2d Sandbox Açıklama: Flight Simulator 2d (FS2d), özellikle akıllı telefonlar ve tabletler...
Flight Simulator 2d Sandbox

Açıklama:

Flight Simulator 2d (FS2d), özellikle akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanmış gelişmiş bir uçuş simülatörüdür.

Simülasyon oyunu, tüm ana akım 3D uçuş simülatörlerini içeren türünün ilk örneğidir: gerçek aerodinamik, dinamik hava sistemleri, rüzgar/fırtına sistemleri, gündüz ve gece döngüleri ve ayrıca olağan 2D sistem çarpışma bileşenleri. El yapımı havacılık malzemeleri ve eğlenceli oyun mekaniği.

Üç uçuş modu sayesinde simülatör, oyuncunun uçuş becerilerini test edecek çeşitli zorluklar sunar.
1. Free Flight, oyuncunun hedefler belirleyebileceği ve çevreyi keşfederken uçağında uçmanın keyfini çıkarabileceği sandbox benzeri bir oyun sunar.
2. Hava taşımacılığı, yolcuların ve malların kalkış havaalanından varış havaalanına taşınmasını sağlar. Havacılıktaki zorluk, uçağın ağırlığını aşıyor.

Özel ve Arapça talimatlar
Flight Simulator 2D’de yer aldığınızda, ister başlangıç ​​seviyesinde olun, ister deneyimli bir oyuncu olun, adım adım benzersiz ve ayrıntılı bir şekilde yönlendirileceksiniz. Ek olarak, örneğin B kokpiti gibi uçuş veya yerleşik bileşenlerle ilgili tüm derinlemesine bilgiler, mümkün olan en anlaşılır şekilde sunulmuş ve eğitilmiştir. Oyunun sunduğu en önemli ve önemli bilgileri dinlemeye ve özümsemeye çalışın. Havacılık bilginizi genişleteceksiniz.

oyunculara eğlence ve zorluklar sunar
Flight Simulator 2D, oyunculara zorlu çalışma ve zorluk anlarını deneyimlemek için eğlenceli bir yer sağlar. Ayrıca, durumlarla başa çıkmak için zekanızı ve esnekliğinizi gerektiren birçok heyecan verici görev sunar. Oyunun sunduğu her meydan okumanın farklı bir zorluk seviyesi vardır. Her kişinin yeteneklerine göre keşfetmek için en uygun kombinasyonu seçer. Üstelik her yolculuktan sonra, hayatı daha çok sevmek ve daha pozitif yaşamak için ruhunuzun kendini yenilediğini hissedeceksiniz.

Kart sistemi ücretsiz olarak sağlanır
In-Flight Simulator 2D’de oyuncular kurallarla dolu bir harita sistemini her yerde kontrol edebilir ve kabul edebilir. Her harita, her bir alanı net bir şekilde göstererek oyuncuların konumlarını izlemesini ve cihazlarını kontrol etmesini kolaylaştırır. Daha modern ve gerçekçi hale getirmek için uçaktaki bazı ekipmanları güncellemek de güzel olurdu. Ayrıca oyun, can sıkıcı reklamları veya istenmeyen e-postaları azaltır. Mütevazı ve akıcı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Sektör havaalanından havaalanına temel mal ve yolcu taşımacılığı
Flight Simulator 2D’de oyuncular, farklı yerlere gitmesi gereken tüm yolcuları taşımakla görevlendirilir. Ayrıca tüm mallar, alıcıya beklenen sürede ulaşması için mümkün olan en kısa sürede sevk edildi. En doğru ve en güvenli ulaşım yolculuklarında yerinizi alın. Herkesin hesaplar ve müşterilerle ilgilenmenin farklı bir yolu vardır. Uçaktaki yolcuların gecikmelerinden ve uçaktan inmelerinden kaçının.

İniş eylemini test edin
Flight Simulator 2D, havalanırken kendinizi ifade etmenin en iyi yoludur. Kesin doğrulukla havaalanında mucizevi düşüş. Ayrıca her adım ayarlanabilir ve listelenmiştir. Gerçek bir pilotsanız, bu sizin için değil. Oyunun sevincini ve faydalarını arkadaşlarınıza ve ailenize yayın.

Heyecan verici oyun dünyası
Bu oyunda yeni bir uçuş simülasyonu oyunu deneyimi yaşayacaksınız! Sonuçta oyun, ekranınızın iki parçaya bölüneceği tam teşekküllü bir simülasyon formatında sunuluyor. Ayrıca, uçağın davranışını etkileyen her türlü hava koşulunun yanı sıra, uçağın doğrudan manipülasyonu ve konum değişikliği vardır. Ekranın altında, uçarken gezinmeniz gereken birçok aracın yanı sıra birçok kola sahip gerçek uçak kontrolleri gibi görünüyor! Kargo ve yolcu taşıyın ve uçağa binerken zarar görmemeye çalışın!

Benzersiz geometri
Flight Simulator 2D – Realistic Sandbox Simulation’daki grafikler mekanik olarak gerçeğe mümkün olduğunca yakındır. Ancak dünyanın kendisi 2D modelleme ile yaratılmıştır. Kontroller basit görünüyor, ancak aynı zamanda biraz beceri ve aşinalık gerektiriyor!

Özellikler:
* Uçaklar ve uçuşlar
* Gerçekçi ve grafiksel kontroller
* Çeşitli uçak türleri
* Değiştirilebilecek yerler

 

Flight Simulator 2d Sandbox MOD HİLE v APK İNDİR


Flight Simulator 2d Sandbox MOD HİLE v APK İNDİR


Flight Simulator 2d Sandbox MOD HİLE v APK İNDİR


Flight Simulator 2d Sandbox MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Flight Simulator 2d Sandbox MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Flight Simulator 2d Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..