Finally Ants MOD HİLE v APK İNDİR
Finally Ants MOD HİLE v APK İNDİR

Finally Ants MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Finally Ants Açıklama: Ants at the End – , oyuncudan bir karınca kolonisine liderlik...
Finally Ants

Açıklama:
Ants at the End – , oyuncudan bir karınca kolonisine liderlik etmesinin istendiği tuhaf bir strateji oyunu. Ormandaki karınca yuvasında kocaman bir karınca ailesi yaşıyor. Hayvanlar, böcekleri, inşaatçıları, savaşçıları ve tabii ki üremeyi önemseyen rahmi içerir. Yuva büyüdükçe, oyuncu diğer orman sakinlerinin direnişiyle karşılaşacak, bu yüzden bu sorunu çözmek için tüm savunma becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Aksi takdirde koloni küçülecek ve tüm böcekler ölüm riskiyle karşı karşıya kalacaktır.

Gelişmiş bir ekonomik sistem, bir taktik savaş sistemi ve ek haritalar ve zorluklar içeren yerleşik bir laboratuvara sahip küresel bir strateji oyunu. Final North’un yaratıcıları olayları olağanüstü bir dünyada kurdular – ortaçağ fantezisi, gelecekten keşfedilmemiş yerler veya ekranda yalnızca karıncaların göründüğü komşu gezegenlerdeki insan kolonileri – çalıntı yollar ve malzemeler yerine. Dünya çok garip görünüyor – binlerce karakter çalışıyor, savaşlara katılıyor ve sevdiklerinin yararına onları deniyor. Sizi ilk saniyeden alacak eşsiz sesler.

Güçlenmek için bir karınca yuvası inşa edin
Ultimate Ants’ta oyuncu, kraliçesi ve yuvayı daha fazla odayla genişletmek için üzerlerine düşeni yapmaya hazır işçileri olan bir karınca kolonisi görür. Karınca yuvasında sınırlı sayıda odayı ziyaret edebilir ve oradan karınca yuvasını canlı ve aktif tutmak için ilk adımı atmış olursunuz. Üstelik elde ettiğiniz deneyim inşaat oyunlarına benzer ve dikkate alınması gereken birçok faktör var.

Bu oyunda yaptığınız şeyi ayarlamak için iki yolunuz var. 2B perspektiften, oyuncular yönettikleri karınca yuvaları hakkında bilgi edinebilir ve bir karınca kolonisini genişletmek için kullanılabilecek alanları görebilirler. Üst görünüm, oyunu aktif tutmak için her alan belirli sayıda kaynağa karşılık gelen hangi alanları kullanacağınıza karar vermenize yardımcı olur.

Farklı alanlar için karınca sayısını seçin
Son karıncalar hakkında bilgi topladıktan sonra, gerekli kaynakları toplamak için geliştirmenin ilk aşamasına başlayın. Yuvanızın ve altıgenlerin diğer alanlarının, karınca koloninizin alabileceği kaynakların yüzdesi hakkında bilgi verdiğini fark edeceksiniz. Ayrıca bu yerlere ne kadar gönderebileceğiniz de sizin tercihinize kalmış, böylece enerjiyi uygun şekilde dağıtabilirsiniz.

Bölgedeki her kaynağın belirli bir hata oranı olmasına rağmen, en yüksek hata oranına sahip siteyi seçmek güvenli bir uygulamadır. Alınan farklı konumlarla ilgili simgeleri görebilir ve bağış toplama işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, siteyi belirlerken, belirli öncelikleri belirlemek gerekir, çünkü ilk aşamada karınca sayısı hala çok az olacaktır.

Karınca yuvasını çeşitli şekillerde iyileştirin
Karınca yuvasını sonuncusuna genişletmenin birkaç yolu vardır ve ilk yöntem kraliçe karıncanın yumurtlamasına yardımcı olmaktır. Bu yumurtlama yaklaşık iki tur sürer ve elbette bir miktar protein de tüketir. Aynı zamanda, yumurtlama tamamlandıktan sonra, yeterli yiyecek sağlayarak gençlerin büyümesine yardımcı olmaya devam etmelisiniz. Bu nedenle, farklı rollere sahip birçok karınca türü olabilir.

Büyümenin bir başka yolu da, başka odalar inşa ederek karınca yuvasının boyutunu artırmaktır. Asker kışlası, yiyecek depolama tesisleri ve daha pek çok odayı kolayca bulacaksınız. Ayrıca, çok miktarda yapı malzemesi gerektirir ve bu odaların tutarlı çalışması için ihtiyaç duyduğu gereksinimleri karşılamayı unutmamalısınız.

Hava değişikliklerine dikkat edin
Her oyuncunun dikkat etmesi gereken ilginç bir şey, Final Ants’ta karıncaların hayatını önemli ölçüde etkileyecek olan mevsimlerin değişmesidir. Ekranda bir program belirir, böylece yılın zamanını bilirsiniz ve kış geldiğinde dikkatli olmanız gerekir. Dondurucu kaynak toplamak için gönderdiğiniz karıncaları öldürene kadar bazı yerler yavaş yavaş buzla kaplanacak. Bu nedenle, geri çekmek için uygun zamanı belirlemeniz gerekir.

Özellikler:
* Rastgele küresel nesil, her oyunun farklı zorlukları var
* Koloninizde 12 farklı oda inşa edin
* 4 AI kontrollü karınca kolonisine karşı yarışın
* Daha fazla yiyecek alabilmek için asker karıncaları besliyoruz ve diğer böcekleri dövüyoruz.
* Hava, elde edilen yiyecek miktarını etkiler ve kışın karıncaları öldürebilir.
* Gerçekler genişlemenizi destekleyebilir veya engelleyebilir
* Karıncaların başlangıç ​​sayısını kontrol edebilir ve onlardan dolaşmasını ve önemli kaynakları toplamasını isteyebilirsiniz.
* Konum bilgilerini bulur ve uygun sayıda karıncayı daha yüksek kaynak yüzdesine sahip yerlere gönderir.
* Bazı kaynaklara, özellikle proteine ​​sahip olduğunuzda, onları çoğaltarak ve bakımını yaparak artırın.
* Gereksinimlerini karşılarsanız, çeşitli olanaklara sahip odalar oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok boş alan vardır.
* Yılın zamanını gösteren bir zaman çizelgesi göreceksiniz ve kış geldiğinde karıncaları yuvaya ne zaman geri getireceğinizi seçmek zorunda kalacaksınız.

Ultimate Ant Nasıl Kurulur
Adım 1: Ultimate Ants (MOD Resource) sürümünü Apkcap.com’dan indirin.

2. Adım: Cihaz ayarlarını açın, Güvenlik / Gizlilik’e gidin ve Bilinmeyen kaynaklar’ı açın. Cihazınıza yükleyin. (“Bu kaynaktan istendiğinde izin ver”).

Üçüncü adım: Son olarak, Ants_MOD_Apkcap.com.apk’yi yüklemek için tıklayın.

Adım 4: “Last Ants by Apkcap.com.COM”u açın ve oyunun tadını çıkarın.

Android için Ultimate Ant MOD APK’sını İndirin
Ultimate Ants’ı denemeniz için birçok neden var. Birincisi, karınca sevgisi veya özelliklerini öğrenme arzusudur. Her zamanki strateji oyunlarını seven oyuncular için çok detaylı ve çok uygun olan bu oyunda bir strateji ve tasarım unsuru var. Bu harika oyunda Ant’ı beğeneceğinizi umuyoruz.

 

Finally Ants MOD HİLE v APK İNDİR


Finally Ants MOD HİLE v APK İNDİR


Finally Ants MOD HİLE v APK İNDİR


Finally Ants MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Finally Ants MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Finally Ants Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *