Farmscapes MOD HİLE v APK İNDİR
Farmscapes MOD HİLE v APK İNDİR

Farmscapes MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Farmscapes Açıklama: Farmscapes – oyun, projenin yaratıcılarının oyun, macera hikayesi, çeşitli arsa karakterlerinin yanı...
Farmscapes

Açıklama:

Farmscapes – oyun, projenin yaratıcılarının oyun, macera hikayesi, çeşitli arsa karakterlerinin yanı sıra tarım ve inşaat simülasyonu unsurlarını çeşitlendirmeye çalıştığı, arka arkaya üç seri halinde bir arcade bulmaca oyunudur. Ve hikaye devam ederken, halanız ve en yakın arkadaşınızla çocukluğunuzu geçirdiğiniz yalıya dönüyorsunuz ama köşk siz yokken terk edilmiş ve şimdi eski evini eski ihtişamına kavuşturmanız gerekiyor. Üst üste üçüncü seviyeyi geçip görevleri ve görevleri tamamladıktan sonra çeşitli eşyalara ve dekorasyonlara erişecek ve evin yenilenmesi için para kazanacaksınız.

Ülkenize dönün

Oyuncular, kırsal kesime gitmeye karar veren bir çiftlikte Mary’nin yolculuğunu takip edecekler. Yayınladığı kitap beklentilerin altında kaldı ve kısa süre sonra gazete kırsalda satılık bir ev hakkında harika bilgiler buldu. Kasabadan ayrıldı ve Edward’ın kedisiyle yeni bir yolculuğa çıkarak kırsala döndü. Ama bu sadece hikayenin başlangıcıydı.

Evini gördü ve uzun süredir terk edilmiş olduğu için temizdi ve eve ilk girdiğinde talihsiz bir şey oldu. Özellikle, avize tepeden düştü, bunun sonucunda Edward neredeyse yaralandı. Bu yüzden trajik kazalardan kaçınmak ve evi birçok eski eşya ile yenilemek için yenileme sürecini başlatmaya karar verdi. Tabii ki taze yapabilirsiniz.

Evi istediğiniz gibi yenileyin

Diğer benzer oyunlarda olduğu gibi, oyuncular Farmscapes’te eşya yükseltmelerini yeniden doldurmak için önemli miktarda zaman harcayacaklar. Bir şeyi her yükselttiğinizde, bir kaynak kullanılır. Özellikle bu oyunda tüketilen hammadde altın at nalıdır ve yeni bir eşya almanın ne kadara mal olduğunu bilirsiniz. İçeriğe odaklanmak, heyecan verici rekabet seviyelerine yol açar.

Her seviye için gereken bulmacaları çözerek ve belirli miktarda kaynak elde ettiğinizde yeni öğeler satın alarak çeşitli zorlukların üstesinden gelirsiniz. Ancak sadece oyundayken değil, uygun olduğunu düşündüğünüz eşyaları da seçebilirsiniz. Örneğin, bir avize açtığınızda üç çeşidini görecek ve hangisini kullanacağınıza karar vereceksiniz. Oyuncuların evlerini kendi yöntemleriyle dekore etmelerine yardımcı olun.

Birçok heyecan verici seviyeyi geçin

Farmscapes’te oyuncular, klasik oyuna kıyasla bazı yenilikçi özelliklere sahip olacak üç oyunlu bir oyunla tanışacaklar. Kesin konuşmak gerekirse, işleri sığdırmak için hareket ettirmeyeceksiniz. Aynı türden birkaç başka öğeye bitişik olduğunda bir öğeye dokunursunuz. Tek dokunuşla birden fazla öğeyi silebilirsiniz ve özel öğeler oluşturma yeteneği oyunculara bağlıdır.

Bu üç parçalı eşleştirme oyunlarını tamamlamak, oyuncuların evini yeniden inşa etmenin belirli bir aşamasına geldiklerinde hikayelerini ilerletmeleri için çok önemlidir. Ayrıca maç denemesinin her seviyesi gereksinimleri arttırır ve belli bir aksanla karşılanması gerekir. Aslında, evinizin daha güzel görünmesini ve Maria’nın hayatı hakkında daha fazla şey öğrenmek istediğiniz için bu seviyelere katılma ihtiyacı hissedeceksiniz.

Özellikler:

* Mahalleyi rüya gibi bir köye dönüştürün: çeşitli şeylerle süsleyin, bir bahçe dikin ve zeki kedi Edward da dahil olmak üzere hayvanlarla ilgilenin!
* Renkli seviyeler kazanın ve Fruit Enhancer ile oyununuzu geliştirin
* Mary ve Philip’in hikayesini izleyin * Aralarındaki uyum yadsınamaz!
* Diğer ilginç karakterlerle tanışın ve birbirleriyle etkileşimlerini izleyin
* Temiz havanın ve güzel manzaranın tadını çıkarın: çiftçilik ve inşaat hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

 

Farmscapes MOD HİLE v APK İNDİR


Farmscapes MOD HİLE v APK İNDİR


Farmscapes MOD HİLE v APK İNDİR


Farmscapes MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Farmscapes MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Farmscapes Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..