Faily Brakes MOD HİLE v 29.0 APK İNDİR
Faily Brakes MOD HİLE v 29.0 APK İNDİR

Faily Brakes MOD HİLE v 29.0 APK İNDİR

Download – İndir Faily Brakes Açıklama: Fail Break (Kilit Açma / Para) – Phil adlı ana karakterinize...
Faily Brakes

Açıklama:

Fail Break (Kilit Açma / Para) – Phil adlı ana karakterinize yardım edeceğiniz çok eğlenceli ve heyecan verici bir oyun. Kahramanınız aniden frenleri kırar ve yola döner, dağın eteğinde, yüksek hızda fermuarlar, ağaçlar, trenler ve süreklilik şeklindeki en tehlikeli engellerden kaçınır. Yeni SUV’lerin kilidini açmak veya mevcut arabaları yükseltmek için harcayabileceğiniz yol boyunca para toplayın. Ama en ilginç olanı, kahramanını ne kadar kurtarmaya çalışırsanız çalışın, sonunda hala komik bir kaza bekliyorsunuz.

Yeni Oyun Özellikleri

Oyunculara yeni ve daha keyifli bir deneyim sunmak için oyun yayıncısı sonsuz bir dizi aksiyon sahnesi yarattı. İş molaları, çılgın sahte arabalar ve inanılmaz kazalar ile sonsuz manken keyfine varacaksınız. Oyunda amacınız engellerden ve çarpışmalardan kaçınarak oyundan zevk almaktır. Ayrıca Fely Break’te makineli tüfekler, füzeler ve kalkanlar gibi silahlar oyuna geri dönüyor ve yeni oyunlar daha hızlı bir şekilde eklenerek oyuncuların daha da şaşırtıcı aksiyonu deneyimlemelerini sağlıyor.

Dörtlülerden kaçının

Feli Brakes’te sürüş karakteri aynı türdeki diğer oyunlardan farklıdır. Hırslı karakter bir seviyeden diğerine geçecek ve hareketsiz oturmayacak, arabasını dengelemek için yana eğilecek. Oyundaki durum ise gaz pedalının bloke olması yani arabanın gitgide daha hızlı gitmesi sizi şaşırtacak. Frenler çalışmıyor Aynı zamanda, yine de trafiğe çıkmanız gerekiyor, bu nedenle kazaları önlemek için engellerle ve yol kullanıcıları ile çarpışmalardan kaçınmanız gerekiyor. Ayrıca yol boyunca birçok şey toplayabilir ve ihtiyacınız olduğunda bunları kullanabilirsiniz. Bu simülasyon oyunu, özel grafik stili nedeniyle oyuncular için iyidir. Yoldaki ekipman, engeller ve nesneler çok net bir şekilde tasarlanmış, bu da oyunu oyuncular için heyecanlı kılıyor.

Kolay kontroller

Frenler kırılırsa, engellerden kaçınmak için tek yapmanız gereken sola veya sağa hareket etmektir. Ayrıca Feli Brake, çarpışmayı kontrol altına almak için aracı mümkün olduğunca alçaltır. Oyunda karşılaşacağınız engeller ağaçlar, kayalar, trafik, trenler, raylar ve tahmin edemeyeceğiniz daha birçok beklenmedik durum. Ayrıca, yolunuza devam etmeyi kolaylaştırmak için kalkanlar ve mermiler gibi mevcut silahlarla engelleri vurabilir veya yok edebilirsiniz.

Sıcak oyun

Başarısız aralıklarla çakışmalar kaçınılmazdır, bu nedenle konumları değiştirmek için esnek bir şekilde hareket etmeye çalışın. Engelleri aşamazsanız, onlara çarpacaksınız ve sürücü arabadan atlayıp yere düşecek, bu da kaybedeceğiniz ve bölümü zamanında bitireceğiniz anlamına geliyor. Arabanızı birçok engelin üzerinden geçerken bir çok jeton toplayacaksınız ve bu parayı yeni bir araba almak için kullanabilirsiniz.

Benzersiz araç kilidini açma

Yukarıda belirtildiği gibi, çok fazla para toplarsanız, ticaret için birçok yeni aracın kilidini açabilirsiniz. Serin ağır çekim çökmelerini sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

Basit ve sezgisel dokunmatik kontroller

İlk olarak, Faily Brakes’te Android oyuncuları, iyi optimize edilmiş kontrollerle benzersiz bir yarış oyununun keyfini çıkarabilecekler. Burada sadece yokuş yukarı giderken sola ve sağa gidebildiğiniz için hızlanma veya yavaşlama konusunda endişelenmenize gerek yok. Sanal düğmeler, eğme, hareketler ve daha fazlasıyla çeşitli kontrol seçenekleri arasından seçim yapın. Android cihazlarda kullanmak için uygun ortamı seçin.

Kendinizi canlandırıcı ve sürükleyici bir sürüş deneyimine bırakın

İlk kez Feli Brakes’te canlandırıcı ve ilgi çekici bir sürüşün tadını çıkarın. En sevdiğiniz doğa yürüyüşlerine çıkın ve uçsuz bucaksız uçurumlardan atlarken muhteşem kostümlere bürünün. Soldan sağa hareket edin ve yoldaki engellerden kaçının. Sürücünün ön camdan uçmasını istemiyorsanız ağaçlardan, kayalardan, derelerden ve trafikten uzak durun. Sonsuz bağlılık ve sonsuz eğlenceyi deneyimleyeceğiniz sonsuz oyuna kendinizi bırakın.

Yol boyunca çok sayıda konuşmacı toplayın

Ayrıca oyun, yolculuğunuzu daha konforlu ve keyifli hale getirmek için toplayabileceğiniz birçok güç kaynağı sunuyor. Araçlarınızı çarpışmalardan korumak için zırh giyin. Kolayca para toplamak için mıknatısı arabanıza takın. Ve daha zorlu rotalarda temiz dönüşler yapabilmeniz için zaman içinde hızlı ince ayarlarla işleri yavaşlatın. Kaçırılan bir mola durumunda en yüksek puanı almak için sonsuz tamponlar ve güçlendiriciler kullanmakta özgürsünüz.

Benzersiz araçlarda harika bir sürüşün keyfini çıkarın

İlgilenenler için oyunun tadını çıkarabilecekleri birçok araç da var. Spor arabalar ve SUV’lardan mega arabalara ve hatta bir Batmobil’e kadar her türlü aracı sürmekten çekinmeyin. Destansı tam hızda sürüş deneyimini yaşayın ve fren arızası durumunda heyecan verici engellerden kaçının. Oyun ilerledikçe daha benzersiz ve heyecan verici araçların kilidini açın.

Destansı yolculuk

Oyuncular, klasik dağ geçitlerine ek olarak, sizi dünyanın dört bir yanındaki ünlü yerlere götürecek birden fazla haritada da gezinebilir. Kalabalık şehirlerde sürün, bir yarış pistine çıkın, karlı dağlarda uçun ve hatta gerçek bir uzay ortamının tadını çıkarın. Onu keşfetmenin onlarca farklı yolu var.

Farklı karakterlerle oyunlar oynayın

Ayrıca oyuncular oyun içerisinde farklı karakterlere sahip oyunlar da oynayabilirler. Ayrıca Gangster Ailesi, Kovboy Ailesi, Polis Ailesi ve hatta oyunu çok ilginç kılan Panda Ailesi olarak sürebilirsiniz. Farklı ifadeleri ve animasyonları sayesinde özellikle ön camdan uçmalarına izin verdiğinizde onlarla oynamaktan kesinlikle keyif alacaksınız.

Tüm unutulmaz oyun anlarınızı yakalayın

Oyunda unutulmaz anları yakalamak isteyenler için sürücünüzün 360 derecelik fotoğrafını kolayca çekebilirsiniz. Veya harika akrobasi yaparak ağır çekim videolar çekin. Videoları arkadaşlarınızla paylaşın veya kendinize saklayın. Videoları yeniden oynatın ve istediğiniz zaman fotoğrafları görüntüleyin.

Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve oyuncularla yarışın

En önemlisi, sonsuz tek oyunculu mücadelelere ek olarak, Feli Break’te oyuncular, arkadaşlarıyla ve dünyanın her yerinden oyuncularla oyunun tadını çıkarabilirler. Rakibinizin hayaletleriyle savaşın veya gerçek zamanlı maçlarda onları yenin. Rakiplerinize karşı kazanın ve skor tablosunda ilerlemek için puan toplayın. Arkadaşlarınıza başarılarınızı ve daha fazlasını anlatın.

 

Faily Brakes MOD HİLE v
29.0 APK İNDİR


Faily Brakes MOD HİLE v
29.0 APK İNDİR
    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Faily Brakes MOD HİLE v
29.0 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Faily Brakes Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..