Drive Club Online Car Simulator amp Parking MOD HİLE v 1.7.18 APK İNDİR
Drive Club Online Car Simulator amp Parking MOD HİLE v 1.7.18 APK İNDİR

Drive Club Online Car Simulator amp Parking MOD HİLE v 1.7.18 APK İNDİR

Download – İndir Drive Club Online Car Simulator amp Parking Açıklama: Drive Club Çevrimiçi Araba Simülatörü ve...
Drive Club Online Car Simulator amp Parking

Açıklama:

Drive Club Çevrimiçi Araba Simülatörü ve Park Etme Oyunu, bu türün hayranlarını tamamen tatmin edecek çok işlevli bir araba yarışı ve park etme simülasyon oyunudur. Oyuncu, çok oyunculu oyunlar, tekli oyunlar, drift oyunları, quizler ve diğer etkinliklerde becerilerini sergileme fırsatına sahiptir. Bu nedenle, benzersiz özelliklere sahip elliden fazla araba modeline sahiptir. Oyun, geniş bir araç filosuna ek olarak, gövde rengini değiştirerek, tekerlekleri ve camları değiştirerek, spoiler ve diğer döşeme elemanlarını takarak arabayı beğeninize göre özelleştirebileceğiniz gelişmiş bir ayar sistemine sahiptir. Bir sürücü, yarışlar kazanarak ve para kazanarak yeni araba modellerine ve parçalarına erişebilir.

Çeşitli yeni araba modelleriyle bakımın keyfini çıkarın

Son olarak, Drive Club’a katıldığınızda, oyuncular birçok benzersiz ve yaratıcı araba modelini içeren bir hazine sandığı alacaklar. Her arabanın kendi çok zengin ve taze rengi ve tasarımı vardır. Oyuncular, ünlü markalardan süper araba satın alma fırsatına sahip olduklarında şaşıracaklar. En önemlisi, üretici tarafından tasarlanan grafikler, dışarıdan içeriye kadar çok gerçekçi ve duyarlı.

Aracı istediğiniz gibi kullanma ve kişiselleştirme özgürlüğü

Drive Club size uygun bir araba sunmuyorsa, hayalinizdeki araba modelini seçme ve kişiselleştirme hakkına sahipsiniz. Örneğin, otomobil parçalarını değiştirebilir ve yükseltebilirsiniz. b- Tekerlekleri değiştirin, aynaları değiştirin veya araca yeni, modern bir görünüm kazandırın. Her oyuncu, arabalarını birçok farklı yaratıcı şekilde inşa etmek ve süslemek için yeni bir fırsata sahiptir. Araba tasarımında akıllı ve esnek bir yaratıcılık ve esneklik düzeyi göstermeye çalışın.

Ücretsiz bir sürüş talep edin

Dünyanın herhangi bir yerine gitmek istiyorsanız, daha iyi ne olabilir? Özel aracınız var ve göreviniz haritada işaretli yerlere ulaşmak. Bu tür yolculukların her biri, her oyuncu için heyecan verici bir yolculuktur. Liderlik becerilerini öğrenir ve geliştirirler ve muazzam programlama zorluklarıyla karşı karşıya kalırlar. Sürüş kulübü: çevrimiçi araba simülatörleri ve park etme oyunları

En önemli jimnastik etkinliğini seçin

Çok oyunculu gibi yeni oyun modları Drive Club’da mevcuttur. Gerçekçi ve modern park yerleri ile park etme oyun modu veya belirli rampalarda nesneleri yok etme veya en ünlü modern drift modunda bile kısa sürede birden fazla rakiple rekabet modu olabilir.

Özellikler:

* ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU MOD: Sürüş becerilerinizi geliştirebilir, arkadaşlarınızla açık alanda araba kullanabilir veya çok oyunculu yarışlara katılabilirsiniz.
* Gerçekçi park modu: Gerçekçi park modunda amacınız arabanızı güvenli bir şekilde park etmektir. Park modunda zaman çok önemlidir! O yüzden erken kalkmalısın.
* Durdurma işlevi: Arabanıza çarpan nesneleri parçalamanız, zaman aşımına uğramadan bir çok şeyi parçalamanız gerekir.
* Temel Mod: Herhangi bir engele dokunmadan bitiş çizgisini belirli bir süre içerisinde geçmelisiniz. Her engelin belirli bir ücreti vardır.
* KONTROL NOKTASI: Bu özellikle savaşmanın zamanı geldi! Bariyeri zamanında geçmelisiniz. Kalabalıktan kaçının! Zamanını boşa harcamak istemezsin.
* Dublör Modu: Havada asılı duran sert rampalarda gezinerek zaman sınırını aşmadan bitiş çizgisine ulaşın!
* Serbest Sürüş Modu: Bu mod ücretsiz gerçekçi oyun arayanlar içindir. Yan etkileri tamamlayabilir veya uçsuz bucaksız açık dünyada özgürce keşfedebilirsiniz! Bu modda her şey ücretsiz!
* Drift oyun modu: Bu modda arabaları istediğiniz kadar sürükleyebilirsiniz! Drift Simulator, gerçekçi bir oyun deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!

 

Drive Club Online Car Simulator amp Parking MOD HİLE v
1.7.18 APK İNDİR


Drive Club Online Car Simulator amp Parking MOD HİLE v
1.7.18 APK İNDİR


Drive Club Online Car Simulator amp Parking MOD HİLE v
1.7.18 APK İNDİR


Drive Club Online Car Simulator amp Parking MOD HİLE v
1.7.18 APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Drive Club Online Car Simulator amp Parking MOD HİLE v
1.7.18 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Drive Club Online Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *