Drag n Boom MOD HİLE v1.2.0 APK İNDİR
Drag n Boom MOD HİLE v1.2.0 APK İNDİR

Drag n Boom MOD HİLE v1.2.0 APK İNDİR

Download – İndir Drag n Boom Açıklama: Drag n Boom inanılmaz derecede bağımlılık yaratan ve dinamik bir...
Drag n Boom

Açıklama: Drag n Boom inanılmaz derecede bağımlılık yaratan ve dinamik bir oynanışa sahip güzel bir arcade oyunudur, oyun oynamanızı sağlayan orijinal bir kontrol sistemidir. sürekli hareket halinde ve düşmana aynı anda saldırmanın yanı sıra güzel grafikler ve çeşitli zorluk seviyeleri. Ana karakter, daha sonra koruyacağı bu hazineyi biriktirme zamanının geldiği küçük ama son derece patlayıcı bir ejderha olacak. Ve ilk sermayenin nereden alınacağı – kalelerdeki insanlardan. Yanma zamanı. Özellikler: * Drag’n’Boom, hızı ve hassasiyeti birleştiren eğlenceli bir eski tarz atari oyunudur! * Kahramanlarla dolu hayali bir ortaçağ evrenine dalın ve tüm zamanların en büyük atari ve platform oyunlarını tekrarlayın. * En az 50 seviyede ve sonsuz bir dünyada alevlerinizi serbest bırakın! * Ne kadar çok altın biriktirirseniz, o kadar güçlü olursunuz! Öyleyse ne bekliyorsunuz? Böylece altın yağıyor! * Eşyalarınızı her zamankinden daha şık hareketlerle sunmak için bu güçleri kullanın!

 

Drag n Boom MOD HİLE v1.2.0 APK İNDİR
 

HİLELER:

Sınırsız Kaynak Hilesi

Sınırsız Altin Hilesi

Sınırsız Can Hilesi

Sınırsız Enerji Hilesi

%100 Çalışan Linklerdir 15 saniyede indirme garantili Oto açılan pencereler yoktur

 

Drag n Boom MOD HİLE v1.2.0 APK İNDİR
 

KURULUMU:
Drag n Boom Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..
Drag n Boom Para Hileli MODLU APK : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *