Theft City MOD HİLE v APK İNDİR
Theft City MOD HİLE v APK İNDİR

Theft City MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Theft City Açıklama: Sakin bir şehir, güzel bir gün ve kahramanımızın hırsız olduğu için...
Theft City

Açıklama:

Sakin bir şehir, güzel bir gün ve kahramanımızın hırsız olduğu için yaptığı kötü planlar. Ana karakterin tüm şehri temizlemesine yardım edin, yaşam alanlarını ele geçirmeniz, yolculardan ve korumalardan kaçınmanız ve kötülüğü yenmeniz gerekiyor. Bu eğlenceli beceri oyununda her şey mümkün, becerilerinizi geliştirin ve mümkün olduğunca çok para toplamaya çalışın. Hırsızınızı yükseltin, yeni konumların kilidini açın ve birçok yeni görevi tamamlayın. Güzel kontroller ve parlak grafikler size bol bol eğlence ve birkaç saatlik eğlence sağlayacaktır.

Theft City, ZPLAY Games tarafından yayınlanan Android ve iPhone (IOS) için ücretsiz bir mobil hayatta kalma oyunudur. Piyasaya sürülmesinden sadece bir ay sonra, oyun 100.000’den fazla indirildi ve birçok yüksek puan aldı.

Bir soygun şehrinde dünyayı keşfedin
Kişiliğinizi ifade edebileceğiniz açık dünyamıza hoş geldiniz. Gerçek hayatta ne elde etmek istiyorsun? Theft City dünyasına girin, kendinizi yoğun şehir alanına bırakın, gece gündüz manzarayı, yağmuru izleyin.

Çeşitli heyecan verici görevler
Hayatta kalma oyunlarından sıkıldıysanız, bu görev tabanlı oyuna geri dönmeye devam edeceksiniz. Titiz ayrıntılarla sunulan 1000’den fazla gerçek zamanlı test makalesi ile “muhteşem” demelisiniz.

güncellenecek çeşitli şeyler
Açık dünyanın her zaman satın alınması ve güncellenmesi gerekiyor, değil mi? Theft City, oyuncuların en sevdikleri oyun içi öğeleri satın almalarını sağlar. Sevdiğiniz her şeyin bulunduğu markete gelin.

Özellikler:

* Geliştirilecek çeşitli şeyler
* Yeni ülkelerin kilidini aç
* Rob için harika görevler
* Keşfedilecek güzel yerler
* Yeni aktiviteler için alanlar bulun
* Güzel, akıcı ve eğlenceli animasyonlar
* Harika grafikler

 

Theft City MOD HİLE v APK İNDİR


Theft City MOD HİLE v APK İNDİR


Theft City MOD HİLE v APK İNDİR


Theft City MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Theft City MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Theft City Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *