Crash Bandicoot On the Run MOD HİLE v APK İNDİR
Crash Bandicoot On the Run MOD HİLE v APK İNDİR

Crash Bandicoot On the Run MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Crash Bandicoot On the Run Açıklama: Crash Bandicoot On The Run (Sınırsız Sağlık /...
Crash Bandicoot On the Run

Açıklama:

Crash Bandicoot On The Run (Sınırsız Sağlık / Sınırsız Her Şey): Başlangıçta konsollarda yayınlanan popüler aksiyon platform oyunu Dr. Crash takma adı altında Neo Cortex ve Bandicoot. Ve şimdi cep telefonu sahipleri ikonik karakterle tanışma fırsatı buldu ve projeye Crash Bandicoot Mod Apk adı verildi. Bu projede geliştiriciler, Action Runner varyantını seçti. Senaryoya göre, yeni kötü niyetli Doktor, tüm dünyayı köleleştirmek için evren boyunca mutantlar gönderirken, siz Crash ve kız kardeşi Coco ile birlikte kölelerin saldırmasını durdurun. Bu oyunda evrendeki tüm karakterleri tanıyacaksınız ve daha fazla çeşitlilik için yaratıcılar birçok bonus, etkinlik, güçlendirme ve hatta bina eklediler. Görüntü, klasik bir oyun tarzında çok el yapımı grafiklerle tamamlandı.

Dünya’yı yok etmeye yönelik başarısız planlardan sonra, Dr. Apostle New Cortex ve kötüler uzaydan çıkar. Sessizlik yıllarında döndü ve bir toz tanesi büyüklüğünde yaptı. Crash Bandicoot, Coco ve durumu düzeltmek için bir araya gelen diğer arkadaşlarla durumu çabucak öğrenir. Bandicott, Dr. Neo Cortex ile savaşmak için diğerleri bir panzehir yaratacak. Sana katılmalarına izin ver!

oyun stili

Oyun başlangıçta çok az zorluk sunar. Ekranı doğrudan değiştirerek çarpışmayı kontrol edin, döndürmek için dokunun, döndürmek için aşağı kaydırın, nesnelerin üzerinden atlamak için yukarı kaydırın veya başka bir parçaya geçmek için sola / sağa kaydırın.

Diğer otomatik çalışan oyunlardan farklı olarak Crash Bandicoot: On the Run! Birçok çekici unsur içerir. Oyunda yolculuk küçük aşamalara ayrılmıştır. Her aşama, esas olarak patronları yenmek ve yol boyunca öğeleri toplamak olan bir dizi görevden oluşur. Yani burada görebildiğimiz iki şey var. İlk olarak, oyun savaş unsurları içerir. Crash, aşağıdakiler gibi bir dizi beceriyle birlikte gelir: b.Yengeçleri yol boyunca yenmek için döndürün veya hareket ettirin. Bu arada, Coco ona her mücadelenin sonunda patronuna attığı bir iksir verir.

İkincisi, Crash Bandicoot’un evrimi: On the Run! Orijinal hikayeyi takip ediyor. Kakao, kırışıklara çare yapmak için yolda elmalara ihtiyaç duyduğunda. Muhtemelen laboratuvarını ana ekranda gördünüz, değil mi? Ayrıca bir sonraki aşamada ulaşmanız gereken her hedefi belirler!

Daha iyi oyna

Daha iyi oynamak için Crash Skill ve yol boyunca potansiyel tehlikelerle neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekir.

Ahşap kasalar söz konusu olduğunda, çoğu çökme nedeniyle kayma nedeniyle hasar görebilir. Neden daha fazlasını söylüyorum? Bunun nedeni nitro varillerin tehlikeli olmasıdır. Büyük bir kaya parçası gibi ölümcül bir tehlike olabilir. Sadece çarpışmadan sonra ortaya çıkarlar. Bu yüzden ne olduklarını bilmiyorsanız, onlardan kaçının. Veya daha akıllıca, kaplumbağayı nitro başlığına tıkabilirsiniz. Herhangi bir mantar veya elma düşerse, onları yiyebilirsiniz. Crash’in yalnızca tahta bir sandığı kırabileceğini unutmayın.

Daha fazla bilgi

Crash Bandicoot: kaçak! Başlangıç ​​olarak, Turtle Woods’ta keşfedilecek pek çok alan var. Serum yapmak için toplanabilecek kaplumbağalar, nitro, mantarlar ve birkaç başka şey var – patronları öldürebilecek bir zehir. Aşağıda Wumpa Adası’ndaki kayıp bir şehrin ve tapınağın kalıntıları bulunmaktadır. Bu siteler, silah üretmek için kullanılabilecek başka birçok özel eşya sunar. Coco Lab size nasıl bomba, silah veya bazuka yapılacağını gösterecek.

Bu, yeni bölgelerin birçok avantajı olduğu ve Crash Team’i güçlendirdiği anlamına gelir. Ama aynı zamanda onlara ulaşmakta daha fazla sorun yaşadıkları anlamına gelir. Özellikle patronlar genellikle çok güçlü, zeki ve beklenmedik saldırılar yapıyorlar. Bu oyun artık kalp masajını veya kontrol noktalarını desteklemiyor, bu yüzden her hata yaptığımda tekrar etmem gerekiyor.

Güncelle

Silahlar, her aşamanın sonunda patronlara karşı daha güçlü olacak şekilde yükseltilebilir. Nitroceram, Mini Boss Crab’ı öldürebilir, ancak Scorporilla üzerinde hiçbir etkisi yoktur. 3 bomba veya 2. seviye bazuka kullanın.

Özellikler:

Basit ve bağımlılık yapan ücretsiz koşu oyunu

Yeni başlayanlar için, Crash Bandicoot: On the Run’daki Android oyuncuları, mobil cihazlarında hareket imlecinin heyecan verici hareketini fark etmekte zorlanmayacaklar. Basit sol ve sağ kaydırma hareketleriyle, engellerden kaçınmak ve ödülleri toplamak için karakterinizi rahatça hareket ettirebilirsiniz. Buna ek olarak, engelleri parçalamak için dönen hareketleri, sıçramaları ve çarpışmaları etkinleştirmek de mümkündür. Tüm bunlar size oyunda geniş hareketler verecek ve deneyimi daha özgürleştirici hale getirecek.

Klasik Crash Bandicoot öğelerinin keyfini çıkarın

İlgilenenler için artık ana serideki birçok özelliğe sahip klasik Crash Bandicoot oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Savaşmak için tonlarca ünlü patronla oyunun efsanevi yerlerini keşfetmenin keyfini çıkarın.

Kaplumbağa Ormanı, Tapınak Harabeleri, Büyük Kapı ve daha fazlasına, her biri kendi benzersiz oynanışına ve üstesinden gelinmesi gereken yeni engellere sahip heyecan verici bir yolculuğun tadını çıkarın. Crash Bandicoot’un klasik düşmanlarının çoğuna ve Dr. Ann-Jin, Fake Crash and Coco, Ninja Cortex ve çok daha fazlası. Bütün bunlar, serinin hayranlarının oyunun maceralarından tam anlamıyla keyif almalarını sağlayacak.

Oyunda keyif alınacak çok sayıda seviye

Crash Bandicoot: On the Run, Android oyuncularına, her biri kendi benzersiz oyun deneyimine sahip birçok heyecan verici oyun içi seviyenin keyfini çıkarma fırsatı verir. Crash Bandicoot’un muhteşem oyununa katılın: koşularınız ve çeşitli heyecan verici yolculuklarınız boyunca size rehberlik etmesi için özel oyun içi mekaniği kullanın. Ölçeklenebilir zorluk seviyeleri ve genişletilmiş oyun planı sayesinde, her zaman harika mobil oyunlar oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Çok Oyunculu Koşu ile eğlencenizi ve ödüllerinizi ikiye katlayın

Harika Crash Bandicoot: On the Run oyununu oynarken daha fazla eğlenmek için King, çevrimiçi oyununu da tüm oyunculara sunuyor. Artık son yollarınızda arkadaşlarınıza ve dünyanın her yerinden çevrimiçi oyunculara katılabilirsiniz. Gururunuzu fethetmek için işbirliği yapmaktan ve engelleri aşmaktan veya heyecan verici PvP savaşlarında rekabet etmekten çekinmeyin. Takımınız için ödüller kazanın ve kendiniz için ödüller kazanın.

Çeşitli oyun görünümleri

İlgilenenler için artık farklı karakterler için mevcut olan farklı görünümlere göz atabilirsiniz. Mevcut görünümleri herhangi bir ilginç karaktere dönüştürmek için kullanmadan önce klasik Crash Bandicoot ve Coco oynamanın keyfini çıkarın. Farklı elbise stillerini deneyin ve Crash Bandicoot: On the Run’da birçok yönden benzersiz bir maceranın tadını çıkarın. Crash Bandicoot: On the Run’ın muhteşem oyununu deneyin ve kendi tarzınızın tadını çıkarın.

Yeni oyun içi maceraları keşfedin

Oyunu daha da heyecanlı hale getirmek için Crash Bandicoot: On the Run, birçok şekilde deneyimleyebileceğiniz benzersiz maceralar içeriyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yol ve ara sokaktan oluşan muhteşem ada seviyelerini keşfetmenin keyfini çıkarın. Aşağıdaki parçalar arasından seçim yaparak benzersiz bir oyun içi deneyimi keşfedin. Akıllıca seçim yapın ve tamamen harika Crash Bandicoot: On The Run mobil oyununun tadını çıkarın.

Birçok heyecan verici patron savaşının tadını çıkarın

Crash Bandicoot’ta: On the Run, Android oyuncuları artık çeşitli ilginç patronlarla oyunun tadını çıkarabilir. İlginç oynanış mekanikleri sayesinde oyun, boss dövüşlerine tam anlamıyla katılmanızı sağlayacak. Zorluklara kendi yaklaşımınızı bulmak için farklı düşmanları ve benzersiz mekaniklerini keşfedin.

Kendi ada genel merkezinizi inşa etmenin keyfini çıkarın

İlgilenenler için Crash Bandicoot: On the Run’da artık adada kendi Karargahınızı kendiniz inşa edebilirsiniz. Her türlü ilginç avantajla benzersiz bandicoot üssünüzü oluşturmanın ve yükseltmenin keyfini çıkarın. Yolda size yardımcı olacak yeni silahlar, kaynaklar ve faydalı hoparlörler toplamak için Wumpa Adası Karargahını yüksek teknoloji laboratuvarları ve diğer binalarla yükseltin.

İstediğiniz zaman çevrimdışı oynamanın keyfini çıkarın

Crash Bandicoot: On The Run, oyuna erişimi kolaylaştırmak için tüm oyuncular için çevrimdışı oyunlar da sunuyor. Sonuç olarak, artık dışarıdayken heyecan verici mobil oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Crash Bandicoot: On The Run’da olduğu gibi mobil verileri etkinleştirmenize veya aktif bir Wi-Fi bağlantısı aramanıza bile gerek yok: On The Run her zaman sizin için olacak.

 

Crash Bandicoot On the Run MOD HİLE v APK İNDİR


Crash Bandicoot On the Run MOD HİLE v APK İNDİR


Crash Bandicoot On the Run MOD HİLE v APK İNDİR


Crash Bandicoot On the Run MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Crash Bandicoot On the Run MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Crash Bandicoot On Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *