Combat Magic Spells amp Swords MOD HİLE v APK İNDİR
Combat Magic Spells amp Swords MOD HİLE v APK İNDİR

Combat Magic Spells amp Swords MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Combat Magic Spells amp Swords Açıklama: Combat Magic Spell and Swords – orta çağ...
Combat Magic Spells amp Swords

Açıklama:
Combat Magic Spell and Swords – orta çağ atmosferine ve harici kameralardan sahnelere sahip çok oyunculu aksiyon oyunu. Oyuncu, AI askerleri ve gerçek rakiplerle büyük savaşlarda yer almak için tarihi zamanda yolculuk eder. İlk durumda, bire bir savaşmanız gerekecek ve ikincisinde – gerçek rakiplerle önceki savaşların deneyimini kullanın. Her durumda, oyuncu, kazanma şansını artıran, çekilebilen orijinal silahları ve mühimmatı kullanabilir.

Farklı güçlere sahip karakterlerinizi kontrol edin
Krallığınız kötü güçlerin saldırısı altında. Artık alamazsın. Şimdi kalkıp çalışman gerekiyor. Combat Magic’te tek yapmanız gereken 3 kalıcı karakter arasından mükemmel karakteri seçmek. Cesur savaşçılar olarak oynayın, askerler veya bilge büyücüler seçin. Onaylayabileceğiniz ilk şey, muazzam bir güce sahip oldukları ve herkesin süper zekaya sahip olduğudur.

Zor savaşlarda akıllı olun
Herhangi bir savaşta ihtiyacınız olan tek şey, zeka ve cesaret olarak da bilinen sağduyulu bir zihindir. Bu iki faktöre sahipseniz, savaşa girmek için iyi stratejiler geliştirebilirsiniz. Veya güçlü bir düşmanla yüzleşin, pes etmeyin, barbar düşmanları yenmek için ayağa kalkın. Hangi karakteri oynarsanız oynayın, mücadele ve dahil olduğunuz seviye için doğru taktikleri de kullanabilirsiniz.

Farklı sınıflarda becerilere sahip karakterler oluşturun
Combat Magic’i oynamak istediğiniz karakteri seçtikten sonra, o karakteri tamamen özelleştirin. Oyuncuların karakterlerini doğru dövüş stiliyle özgürce özelleştirmelerine olanak tanıyan birçok seçenek. Birçok benzersiz yetenek seviyesine sahip sayısız karaktere dönüşebilirler. Sınıfa özel karakter seçenekleri, her sınıfı 10 farklı dövüş becerisiyle tanımlar. Seviyeye veya beceriye göre değişir.

Doğru zırha sahip çok sayıda silah ve teçhizat arasından seçim yapın
Bu ürkütücü savaşlarda vazgeçemeyeceğiniz en önemli şey, karakteri koruyan bir silahtır. Doğru silahı seçmeden hiç kimsenin düşmanı yenemeyeceği vurgulanmalıdır. Her durum için dönüştürebileceğiniz ve kilidini açabileceğiniz yüzlerce farklı, benzersiz ve güçlü silah var. Envanterinizde balta, kılıç veya pompalı tüfek gibi çeşitli yakın dövüş silahları ve menzilleri bulacaksınız… Oyuncular ayrıca kendilerini korumak için koruyucu kıyafet veya zırh giymeyi de unutmazlar…

Saç stilindeki karakterin görünümünü değiştirin
Bir aksiyon kavgası olmasına rağmen, bazen oyuncular görünüşlerine dikkat etmezler. Ancak Combat Magic’e dahil olan her oyuncuyu memnun etmek için size görünüşünüzü değiştirme izni veriyoruz. Dövüş havasını elde etmek ve oyunculara benzersiz zaferler kazandırmak için günlük olarak güncelleyin. Görünümü, örneğin saç stilinin veya cihazın rengini değiştirebilirsiniz. Kazandığınızda, her gün her zaman yeni olan hoparlörler veya enstrümanlar alırsınız.

Destek kartlarıyla çevrimiçi veya çevrimdışı rekabet edin
Combat Magic’teki her savaşın oyunculara harika bir deneyim sunduğunu itiraf etmeliyim. Ancak katıldığınız seviyeye veya bu korkunç savaşı oynama şeklinize bağlı olarak farklı düşmanlar veya rakipler olacaktır. Oyuncular çevrimiçi veya çevrimdışı savaşmayı seçebilirler. Elbette her savaşın bunu destekleyecek bir haritası vardır. Katıldığınız savaşların farklı savaş alanları varsa. Ve en zorlu yarışmalarda PvP veya PvE savaşı seçeneği.

Özellikler:
* Farklı güçlere ve zekaya sahip karakterleri kontrol edin. Hepsinin krallık için savaşmak isteyen cesur kişilikleri var.
* Takım arkadaşlarınızla zorlu dövüşler sırasında savunma stratejileri planlarken ve düşmanlara saldırırken zeka veya cesaret gösterin.
* Farklı modlarla oyuncular, beceri sınıflarına göre dövüş tarzlarına en uygun karakteri yaratma hakkına sahiptir.
* Korkunç savaşlara katıldığınızda, bir dizi yüksek kaliteli silah, zırh korumasından bahsetmiyorum bile.
* Her seviyede ilerledikçe, karakterlerinizin görünümünü günlük olarak güncellemek için özelleştirin, örneğin: b. Saç stilini veya diğer benzersiz renkleri değiştirin.

 

Combat Magic Spells amp Swords MOD HİLE v APK İNDİR


Combat Magic Spells amp Swords MOD HİLE v APK İNDİR


Combat Magic Spells amp Swords MOD HİLE v APK İNDİR


Combat Magic Spells amp Swords MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Combat Magic Spells amp Swords MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Combat Magic Spells Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *