Clockmaker Match 3 Games MOD HİLE v APK İNDİR
Clockmaker Match 3 Games MOD HİLE v APK İNDİR

Clockmaker Match 3 Games MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Clockmaker Match 3 Games Açıklama: Saatçi İnanılmaz Maç 3: Nesnelerin oyun alanında bulunduğu “Oklarda...
Clockmaker Match 3 Games

Açıklama:

Saatçi İnanılmaz Maç 3: Nesnelerin oyun alanında bulunduğu “Oklarda Üç” Bulmacası. Kullanıcı, şehri eski bir lanetten kurtarmaya yardım etmelidir. Bu, bir saatçinin çalışmasını, yani üç veya daha fazla aynı parçadan oluşan zincirler sipariş etmek için mücevherleri yeniden düzenlemeyi gerektirir. Her yüz buçuk seviyede bir oyuncu ayrıca belirli bir görevi tamamlamalıdır. Bütün bunlar, eskilerin kötülüğünü yenmeye ve şehri etkisinden kurtarmaya yardımcı olacak.

Aksiyon yepyeni ve eğlenceli

Korucunun eylemi benzersiz bir hikayeye dayanıyor ve her şey, tehlikeli bir antik ormandaki belirli bir şehirde başlıyor. Sadece birkaç ev eski ve eksiksiz olduğu için yer alegorik ve üzücü görünebilir. Noel’in soğuk havası da geldi ve burayı daha da sıkıcı ve korkutucu hale getirdi. Bir şeyler yapmış gibi görünüyordu, çünkü burası çok güzel bir şehirdi, burada çok fazla insan yaşıyordu.

Her şey çok gizemli bir çan kulesinin ortaya çıkması ve insanların dağılması ve saatin şehirde saklandığını, dolayısıyla kimsenin gelmeye cesaret edememesiyle başladı. İnsanlar onu ateist bir koruyucu olarak tanımladı ve bir süre sonra tüm şehri korkunç bir karanlıkta harap eden korkunç bir lanet geldi. Şimdi senin görevin şehri kurtarmak ve unutulmaz Noel’i geri getirmek.
Saatçi: Oyun 3 Oyunlar! Saatçi: Oyun 3 Oyunlar!

Yüzlerce farklı görevi fethedin

İnsanların hasarlı evleri veya yerleri onarmasına yardımcı olmak için bir dizi mantık görevini tamamlamaları gerekir. 3’lü eşleştirme oyununa aşina olabilirsiniz, bu nedenle ekrana dokunmanız ve bu oyunda aynı mücevherlerden 3 veya daha fazlasını eşleştirmeniz gerekir. Ekteki uygulamayı tamamlamanız ve görevi ne sıklıkla tamamlayabileceğinizi görmeniz gerekecek. Zamanınız dolduysa ve hala gereksinimleri karşılamıyorsanız, bu seviyede başarısız olmadınız.

Bir seviyeyi her geçtiğinizde, şehirdeki bir evin kilidini açarsınız, vb. eski huzuruna dönene kadar. Ancak, ardışık seviyelerle, belirli gereksinimlerle, zorluk yavaş yavaş artacak ve giderek daha karmaşık hale gelecektir. Bunları kolayca elde etmek için, ilk seferde yapmayacağınız en iyi hamleleri yapmak için en iyi stratejiyi nasıl izleyeceklerini bilmeleri gerekir.

Denenecek bazı benzersiz etkinlikler

Bu oyunun özel bir özelliği, diğer çok az oyunun düzenli olarak maruz kaldıkları çok sayıda ilginç ve ilginç olaya sahip olmasıdır. Yüzlerce seviyeyi geçtikten sonra sürekli stresli olacaklar ve çok sıkılacaklar, bu yüzden eğlenecek bir şeye ihtiyaçları var. Yaratıcıyı anlamak için yaratıcı, her hafta katıldığı birkaç program sundu ve özellikle çeşitli değerli hediyeler aldı.

Bunların arasında, güzel ve çekici çiçeklerle küçük saksılara dönüştürebileceğiniz böceklerin büyülü görünümünü deneyebilirsiniz. Tohumlar önce bir tencereye ekilmeli ve daha sonra günlük olarak sulanmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra püskürtmeye başlayın ve rengarenk çiçeklere dönüşen çeşitli cazip ödüller dağıtın.

Özellikler:

* Yüzlerce farklı bulmaca ile gerçekten heyecan verici bir klasik 3’lü eşleştirme oyununda yer alın.
* Önerilen işlevi uygulayabilmek için bulmacayı çözmeniz yeterlidir.
* Oyun, geliştirilmiş temel işlevlerle çok basittir.
* Benzersiz etkinlikler sizin için sistem tarafından düzenli olarak güncellenir.
* Oyunun grafikleri güzel ve ilgi çekicidir ve oyunculara harika eğlence anları sağlayacaktır.

 

Clockmaker Match 3 Games MOD HİLE v APK İNDİR


Clockmaker Match 3 Games MOD HİLE v APK İNDİR


Clockmaker Match 3 Games MOD HİLE v APK İNDİR


Clockmaker Match 3 Games MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Clockmaker Match 3 Games MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Clockmaker Match 3 Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *