Car Parking Multiplayer MOD HİLE v APK İNDİR
Car Parking Multiplayer MOD HİLE v APK İNDİR

Car Parking Multiplayer MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Car Parking Multiplayer Açıklama: Car Parking Multiplayer (CPM), yayıncı olzhass’ın yeni bir oyunudur. Tabii,...
Car Parking Multiplayer

Açıklama:

Car Parking Multiplayer (CPM), yayıncı olzhass’ın yeni bir oyunudur. Tabii, içeriği okumadıysanız bunun bir yarış oyunu olduğunu düşüneceksiniz. Ama öyle düşünüyorsanız, o zaman tamamen yanılıyorsunuz, o zaman bu bir park simülatörü oyunudur. Oyun nadiren bu tür şeylerle uğraştığı için kulağa garip gelebilir, değil mi? Ancak otoparktaki çok oyunculu oyun her gün ortaya çıkan gerçek bir soruna işaret ediyor. Oyuncular, oyunun zorlukları sırasında kademeli olarak daha iyi ve daha iyi park etme becerileri geliştirecekler. Yolda araba kullanmak zorunda değilsiniz ama burada arabanızı düzgün bir şekilde park etmeniz gerekiyor. Bu kadar, ama yapabileceğini düşünüyor musun?

Geçmiş

Bir sürüş simülasyon oyunu olarak, ancak Car Simulator 2 veya Dr. Driving’de Car Parking Multiplayer’ın yepyeni bir teması var. Göreviniz, oyun için seçilen yere arabanızı park etmektir. Kulağa kolay geliyor, ama gerçekten değil.

Favori Eğlence Parkı Sınırsız Simülatörü
Car Parking Multiplayer’daki ana oyun içeriği ve oyuncu geliştirme, temel olarak çeşitli park etme zorluklarını tamamlamaktır. Ancak, oyun farklı araçları sürerken oyunculara yeni bir deneyim yaratmak için gerçekçi kontroller ve canlı 3D ortamlar kullandığında işler o kadar basit değil. Ayrıca, zorluklar otomatik olarak daha çeşitli hale gelir ve tüm sürücüler için yeni kariyer fırsatları açar.

Çarpıcı görsellere sahip çarpıcı grafikler
Oyunun grafik kalitesi, her şeyi hayata geçirmek için tüm aydınlatma öğesinin kullanıldığı neredeyse tüm 3D oyunların yeni neslinin zirvesidir. Şehrin birçok yerindeki insanlara en canlı sürüş deneyimini getirmek için tam grafik motoru optimizasyonu içerir. Ayrıca, her araç, çeşitli yeni araçları sürerken oyuncuları memnun etmek için en üst düzeyde yetenekle üretilmiştir.

Dünyayı farklı şekillerde keşfedin
Car Parking Multiplayer, şehrin sürekli genişlemesi de dahil olmak üzere oyun yetenekleri nedeniyle en iyi simülasyon oyunlarından birini sunuyor. Bu, oyuncunun, tıpkı gerçek bir RPG’de olduğu gibi, araca girip çıkmak da dahil olmak üzere, çevre ile etkileşime girmek için dik yürümesini sağlar. Oyuncuları çevrelerini keşfederken sonsuz eğlenceye kaptırmak için birçok yeni aktivite veya hizmetin kilidi düzenli olarak açılacaktır.

Dokunmatik ekranlı araçlar için özelleştirmeler ve iyileştirmeler
Araba yükseltme sistemi de harika bir eklenti ve oyuncuların keşfedebileceği ayrıntıları ve derinliği gözden kaçırmak zor. Bundan önce, oyuncuların kilidini açabileceği veya deneyebileceği, aile arabalarından lüks arabalara kadar uzanan geniş bir araç listesi vardı. Her otomobilin görünüm olarak pek çok farklı tasarımı var ama özellikle lüks otomobiller daha ayırt edici olacak.

EGZOTİK POLİS OYUN MODU
En iyi çevrimiçi eğlence, insanların yüksek hızda polise veya suçluya dönüştüğü bir polis oyunudur. Oyuncunun atandığı takıma bağlı olarak, kendisini sonsuz ve heyecan verici eğlenceye kaptırırken daha fazla ödül kazanmak için tüm hedefleri tamamlaması gerekir. Bu özellik aynı zamanda en dinamik 7/24 oyun topluluğunu oluşturmak için bazı yeni değişiklikler ve güncellemeler ekler.

Özellikler:

* Diğer sürücülerle etkileşim kurun
Hiç havalanabileceğiniz bir sürüş simülatörü oynadınız mı? Bu özellik yalnızca GTA serisinde görünür, ancak olzhass bunu akıllıca simülasyon oyununa entegre etmiştir. Bazen arabadan inebilir ve sürmeden önce tüm yolu görebilirsiniz. Özellikle zıplama, hareket etme, alkışlama gibi eğlenceli hareketleri gerçekleştirmek için karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Diğer oyuncularla etkileşim kurmak için çevrimiçi oyunda kullanın.

* Karakterlerin ve arabaların kilidini aç
Car Parking Multiplayer’da BMW, Ferrari, Mercedes gibi ünlü otomobil markalarının birçok modeli bulunur. Pahalı arabalar daha iyi performans sağlar ve kontrol edilmesi kolaydır. Ancak, muhtemelen ilk başta hıza alışamayacaksınız.

* Diğer oyuncular için araç takası yapın
Başkasının arabasını istiyorsanız, değiştirmeyi teklif edebilirsiniz. Bu, oyuncular için kullanışlı ve eğlenceli bir özelliktir. Bir satın alma işlemine para harcamak yerine, paranızı boşa harcamamak için gerçekten uygun olup olmadığını görmek için ödünç alabilirsiniz. Bir araba kiraladıktan sonra beğendiyseniz benzer bir araba almak için asla geç değildir değil mi?

* Araç sistemi, farklı oyun modları
90’dan fazla araba ile 16 oyuncu modu, Hack Car Parking’i hiç olmadığı kadar çok oyunculu hale getiriyor. Artık çok gerçek zorluklarla yüzleşmeye başlayabilirsiniz. Araçların sınıflandırılması da çeşitlidir, örneğin: B pikap, treyler, spor araba, kamyon ve klasik araba. Oyuncular bir model seçer ve ardından ilk seviyelerine başlarlar. Sadece oyunu bitirmenize değil, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak uğraştığınız durumları daha iyi anlamanıza izin veren 82 gerçek fikir mücadelesi.

* Kontrol edin
Genel olarak, çok oyunculu bir otoparkın kontrolleri çok farklı değil. Yön tuşları, direksiyon simidi ve eğim dahil olmak üzere üç kontrol arasından seçim yapabilirsiniz. Genelde direksiyonu seçerim çünkü bana gerçek bir araba sürüyormuşum hissini verir. Ekran, dönüş sinyali, farlar, geri vites, fren ve gaz pedalları gibi tüm araç fonksiyonlarını gösterir. Tek yapmanız gereken uygun düğmeleri seçmek.

 

Car Parking Multiplayer MOD HİLE v APK İNDİR


Car Parking Multiplayer MOD HİLE v APK İNDİR


Car Parking Multiplayer MOD HİLE v APK İNDİR


Car Parking Multiplayer MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Car Parking Multiplayer MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Car Parking Multiplayer Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..