The Walking Dead Survivors MOD HİLE v APK İNDİR
The Walking Dead Survivors MOD HİLE v APK İNDİR

The Walking Dead Survivors MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir The Walking Dead Survivors Açıklama: The Walking Dead’den kurtulanlar – hastalık ve doğal afetler...
The Walking Dead Survivors

Açıklama:
The Walking Dead’den kurtulanlar – hastalık ve doğal afetler konusu her zaman herkesin ilgisini çekmiştir. Son yıllarda grip, salgın hastalıklar ve virüslerle ilgili filmler her zaman çok sayıda başka sahte film çekmiştir. Dolayısıyla oyun geliştirme alanında, oyunlar her disiplin için oldukça gelişmiştir. Hem en iyi hayatta kalma oyunu hem de zombi salgını son yıllarda popüler bir oyun haline geldi. Bugün The Walking Dead: Survivors’ı sunuyorum – şu anda piyasada bulunan bir oyun.

Giriş
Aslında birçok kişinin ilgisini çeken ateşli bir konu olan zombi filmleri izlemişsinizdir. Belki de filmin getirdiği korku ve gerilim yüzünden. Ve bu konudaki oyun eşit derecede popüler. The Walking Dead: Survivors bunun en iyi örneğidir. Oyun her gün binlerce indirme alıyor.

Oyun Galaxy Play Technology Limited tarafından üretilmiş ve yayınlanmıştır. Zombie Horror Theme hayranıysanız, bu telefonda oyun camiasında çılgınlığa neden olan oyunu kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Oyun, dramatik aksiyonlu bir hayatta kalma oyunu tarzında geliştirildi ve oyuncuları rastgele karakterler ve durumlarla eğlendiriyor. Heyecan verici bir hikaye, heyecan verici oyun ve korkutucu bilgilerle dünyanın en acımasız hayatta kalma oyununa geçmeye hazır mısınız?

Geçmiş
The Walking Dead’e aşinaysanız, oyunun hikayesi size yabancı değil. Şehirde korkunç bir salgın patlak verdi. Virüs, enfekte kişilerin ısırıkları ile yayılır. Virüs bulaşan insanlar insanlıklarını kaybedecek ama virüsü her yere yayan zombiler olacak. Bu zombiler şehrinizi dolaşıyor. Sadece birkaç ay sonra, şehir kaotik ve harap oldu ve insan dünyası yavaş yavaş çöküyor ve yerini çürümüş cesetler alıyor. İnsanlar her an yaşam mücadelesi veriyor. Hükümet ve halk panik ve acı içinde.

Polis şefi Ritz, komadan uyanır ve bir durumla karşı karşıya kalır, ancak önce bir eş ve oğul bulması gerekir. Rick bu korkunç zombi dünyasında nasıl hayatta kalıp savaşacak? Cevabına siz karar veriyorsunuz ve Rick olarak oynuyorsunuz ve arkadaşlarınızla ölülere karşı çıkıyorsunuz. Oyun, içerik oluşturmak için tamamen filmin konusuyla ilgili, bu nedenle durumların tam olarak ne olacağını biliyorsanız endişelenmenize gerek yok. Aslında oyundaki birçok şey her zaman eğlenceli ve heyecanlı olacak.

Harika bir deneyim
The Walking Dead: Hayatta kalanlar, zombiler çok güçlü olduğu için savaşmak yerine hayatta kalmaya odaklanacak. Ayrıca yiyecek ve su kaynakları bulmak da mümkün olmalıdır. Bir hayat kurtarmak için barınaklar ve evler inşa etmek de önemlidir ve barınak haritadaki şeylerden yapılmıştır. Görünüşte işe yaramaz eşyalardan silah toplamak da yaratıcılığınızın bir işaretidir.

Her oyuncu arkadaş canlısı olduğu için oyundaki oyunculara dikkat edin. Ayrıca haritadaki öğeleri toplayabilir, onları umutsuzca ihtiyacınız olan şeyler için satabilir veya istediğinizi elde etmek için başkalarıyla ticaret yapabilirsiniz. Bu hayatta kalma oyunu, oyuncuların hayal gücünü ve yaratıcılığını harekete geçiren harika unsurlar içeriyor. Savaş sahneleri ve zombi sığınakları, oyunculara hayatta kalma heyecanını yaşatıyor. Tarif edilemez muhteşem bir deneyim için oyunu hemen telefonunuza indirin.

Özellikler:

Resmi Oyun – The Walking Dead Survivors, Skybound Entertainment’ın The Walking Dead çizgi roman serisine dayanan resmi lisanslı bir oyundur. The Walking Dead: Survivors dünyasında Rick, Michonne, Negan, Glenn ve daha pek çok ünlü karakteri işe alacaksınız.

Strateji – The Walking Dead: Survivor’da her karar önemlidir ve tereddüt etmeye zaman yok. Savunmanızı güçlendirmeye ve ittifaklar oluşturmaya mı odaklanacaksınız, yoksa ordunuzu genişletip toprakları zorla fethetmeye mi başlayacaksınız?

Kule Savunması – Yerleşiminiz sürekli serseriler tarafından tehdit ediliyor ve onları kovmak sizin işiniz. Savunmanızı güçlendirmek, engeller oluşturmak, binalar inşa etmek, yeni kurtulanlar toplamak ve piyadelerinizi uzak tutmak için özel yeteneklerinizi kullanarak zafere giden yolunuzu planlayın.

Salon oyunu – Koşmak endişelerinizin en küçüğüdür. The Walking Dead: Survivors dünyasında dünyanın her yerinden diğer oyuncularla tanışacaksınız. Müttefikler ve düşmanlar seçmek size kalmış. Kime güvendiğine dikkat et! Bölgenizi genişletmek ve Negan ile savaşa hazırlanmak için kabileler kurun ve bölge genelinde farklı kabile binaları inşa edin!

Keşfet – The Walking Dead: Hayatta kalanlar, bulunacak çok sayıda önemli yer, karakter, nesne ve kaynak içeren geniş bir alan haritasına erişebilir. Çevrenizi bilmek hayatta kalmanızda büyük rol oynayacaktır. Haritadaki önemli binaları keşfedin ve kontrol için diğer ırklarla yarışın.

 

The Walking Dead Survivors MOD HİLE v APK İNDİR


The Walking Dead Survivors MOD HİLE v APK İNDİR


The Walking Dead Survivors MOD HİLE v APK İNDİR


The Walking Dead Survivors MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


The Walking Dead Survivors MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
The Walking Dead Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..