Bio Inc Redemption Plague MOD HİLE v APK İNDİR
Bio Inc Redemption Plague MOD HİLE v APK İNDİR

Bio Inc Redemption Plague MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Bio Inc Redemption Plague Açıklama: Bio Redemption, oyuncunun hastanın hastalığını sonlandırdığı veya kötüleştirdiği bir...
Bio Inc Redemption Plague

Açıklama:

Bio Redemption, oyuncunun hastanın hastalığını sonlandırdığı veya kötüleştirdiği bir yaşam oyunudur. Her iki taraf da aynı mekanizmaya sahiptir, ancak yaşamı ya da ölümü seçtiklerinde işlevleri farklı olacaktır. Ek olarak, karmaşık bir hastalık sistemini teşhis etmek ve kişiliğiniz için doğru tedaviyi seçmek için zaman harcayabilirsiniz. Aslında, birçok zorluk sizi bekliyor.

Yaşam ve ölüm arasında bir yolculuk bulun
Oyuncular Bio Inc.’de bir ölüm kalım mücadelesine tanık olacaklar. Canlı ve gerçek hayatta. Kurtuluş olarak hangi tarafı seçerler. Aynı zamanda, doktor ve ölüm tanrısının tarafları temsil eden iki görüntüsünü göreceksiniz ve tarafları seçmeye ve farklı eğitim seviyelerine liderlik etmeye başlayacaksınız. Tabii ki, iki seviye arasındaki arayüz benzerdir, ki bunu kolayca tanıyacaksınız.

Tedaviler veya en kötü hastalıklar için eksiksiz arama
Pew For the Redemption Life eğitim programında oyuncu doktor rolünü üstlenir ve ilk kez bir hastayla tanışır. Kolay fark edilebilen akciğer, bağışıklık ve kas sorunları var. Aynı zamanda, bazı öğeler belirli noktalarda önemli işaretçileri toplamak için tıklayabileceğiniz virüsler olarak görünür. Biopoints, klinik ve terapötik ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli bileşenlerdir. Tabii ki, Ölüm Sihirbazı web sitesinde bu eşya tam tersi bir işleve sahip olacak.

Oyunda çeşitli görevleri tamamlayın
Bio Inc.’de herhangi bir hastalığın depolanması veya alevlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi alınması üzerine. Kefaret, oyun görevlerini tamamlamak için yolculuğunuza başlayın. Çözmek için günlük görevleri kolayca bulabilir ve hemen ödüller alabilirsiniz. Ayrıca, günlük görev sizden bir ölüm aşaması veya bir yaşam aşaması seçmenizi ve tamamlamanızı isteyeceği için bazen her iki fraksiyonda da oynamanıza neden olan ilginç bir noktadır.

Özellikler:

* Web sitenizi seçin
Pew Inc: Redemption 2 Yepyeni Kampanya İçeriyor!

* Yeni beceri sistemi
Yepyeni bir beceri sistemi, oyuncuların oyunlarına en uygun becerileri geliştirmek için beceri puanları biriktirmesine ve harcamasına olanak tanır. Geliştirilmiş beceri, tüm oyun modlarında korunur.

* Ek ücretler
Kampanya modunu oynarken, oyuncular bir veya daha fazla 41 görevi yan yana tamamlamak için stratejilerini değiştirmeyi seçebilirler. Yan görevleri tamamlamak, oyunculara harika ödüller verir!

* Dünya Kupası
Her hafta, oyunda fethedilecek yeni bir dünya haritası, ölüm kalım meseleleriyle birlikte görünecek. Galibiyet serisini kazanın, becerilerinizi dikkatli kullanın ve en iyi doktor unvanı için yarışın. Sıkı çalışmanız için ödüller ve gurur alacaksınız.

* Derin stratejiler oluşturun
Bioink Mekanizması: Kefaret, anlaşılması kolay ama derinden derindir. Normal oyuncular hızlı ve heyecan verici mücadeleyi takdir edeceklerdir. Gelişmiş oyuncular, zor vakaları çözmek için karmaşık stratejiler geliştirmelidir. Her şey grup ve programla ilgili!

* 18 farklı zor durum
Her benzersiz senaryo, becerilerinizi kademeli olarak geliştiren ve araç setinizi giderek daha karmaşık ve zorlu durumlara genişleten iniş ve çıkışlara sahiptir.

 

Bio Inc Redemption Plague MOD HİLE v APK İNDİR


Bio Inc Redemption Plague MOD HİLE v APK İNDİR


Bio Inc Redemption Plague MOD HİLE v APK İNDİR


Bio Inc Redemption Plague MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Bio Inc Redemption Plague MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Bio Inc Redemption Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *