Bid Wars 2 Auction amp Business MOD HİLE v APK İNDİR
Bid Wars 2 Auction amp Business MOD HİLE v APK İNDİR

Bid Wars 2 Auction amp Business MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Bid Wars 2 Auction amp Business Açıklama: Bid Wars 2, oyuncuları müzayede salonları ve...
Bid Wars 2 Auction amp Business

Açıklama:

Bid Wars 2, oyuncuları müzayede salonları ve rehinci dükkanları gibi bugün dünya çapında popüler olan işletme türleri konusunda eğitecek. Ek olarak, hazine veya çöp kutusuna gizlenmiş rastgele bir mağazaya ulaştıklarında oyuncunun şansını veya deneyimini tetikleyecektir. Bu oyunda, video oyunu müzayedelerine, özellikle büyük ölçekli müzayedelere katılmaya çalışıyorsunuz ve aynı zamanda oyuncuların daha fazla para kazanmaları için iyi bir yol. Bu müzayedelerden elde ettiğiniz kazanç yüksek bir yüzdeye ulaştığında, kendi iş planınızı başlatabilir ve ardından zengin ve lüks bir şehir kurucusu olabilirsiniz.

Bir kitapçı oluşturun
Bid Wars 2’de, bir oyuncu bir rehinci dükkanı açıp normal bir iş gibi işletebilir, sürekli olarak yüksek değerli eşyaları ana lokasyonlarda alıp satabilir. Rehinci, eşyaların bir fiyata satın alındığı ve alıcıların onları kârla satın almak için geri gelebileceği çok amaçlı bir mağazadır. Müşterilerle fiyat pazarlığı yapmaları veya çalınan eşyaları bildirmeleri gerekiyor.

Birkaç hisse senedi müzayedesine katılın
Kapının arkasında ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmadığı halde şansınızı denemek istediğinizde, depo müzayedeleri yoğun ve streslidir. İstekli bir teklif verir, içindeki tüm kalemleri alır ve fiyatın harcanan parayı telafi edip edemeyeceğini görmek için kalitelerini kontrol eder. Ancak oyuncular, kampın içeriğini önceden bilmek için özel eşyaları kullanabilir ve böylece teklif vermeden önce karşılık gelen değeri değerlendirebilir.

Mağazanızı dekore edin
Müzayedelere katılmanın yanı sıra Bidding War 2, oyuncuların mağazalarını genişletmesine veya dekore etmesine de olanak tanır. Bunları yükseltmek, daha fazla ürün satmanıza veya kayıp bir hazine göründüğünde en yüksek güvenlik düzeyine sahip nadir öğeleri görüntülemenize olanak tanır. En iyi yanı, tüm mağazayı yaratıcı ve eğlenceli temalarla dekore edebilmeleri ve tüm mağaza ve müşteriler için yepyeni bir atmosfer yaratabilmeleridir.

Rakibinizi küçük düşürün
Ödüller rastgele olduğu için kamp kapısının açılması da heyecan ve coşku dolu, ancak diğer rakipler kampı açma sürecini takip edecek. Bu oyundaki müzayedelerin çoğu gerçek oyuncular tarafından oynanır, bu nedenle değerli bir fırsat bazen oyunculara bir jackpot açarak rakiplerini küçük düşürme veya bunun tersini yapma fırsatı verir. Bu arada, bazı özel öğeler diğer oyuncuların görüşünü engelleyecek ve itibarlarını korumaya yardımcı olacaktır.

Özellikler:

* İş genişletme
Çok para ve değerli eşyaya sahip olmaya başladığınızda, şehirde daha fazla mağaza ve işletme açmaktan korkmayın. Bu, diğer yatırımcıları mağazanızdan satın almaya çekecektir. İtibarınız artacak ve büyük miktarda para kazanacaksınız.

* Grafikler
Bu tür oyunlarda grafikler o kadar önemli olmayabilir. Ancak Tapas Games’in yayıncısı buna inanmıyor. 3D grafikler her şeyi güzel bir şekilde simüle eder. Karakter tasarımları dönemlere, işlere ve bileşenlere göre değişir. Uyumlu arayüz, çeşitli işlevleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca yayıncı, grafikleri sürekli olarak günceller ve yeni özellikler ekler.

* Zenginliğe giden yol
Bid Wars 2: Pawn Shop’ta gerçek bir girişimci gibi hissedeceksiniz. Bu oyunun kuralları nispeten basittir. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, açık artırmalarda teklif veriyorsunuz. Diğer oyuncularla rekabet etmeniz gerekiyor. Kazanan, öğeye en düşük fiyata sahip olan kişidir. Teklif verebileceğiniz ürünler ya pahalı ürünler ya da antikalardır. Daha sonra kazanmak için daha yüksek fiyatlarla satabilirsiniz.

 

Bid Wars 2 Auction amp Business MOD HİLE v APK İNDİR


Bid Wars 2 Auction amp Business MOD HİLE v APK İNDİR


Bid Wars 2 Auction amp Business MOD HİLE v APK İNDİR


Bid Wars 2 Auction amp Business MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Bid Wars 2 Auction amp Business MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Bid Wars 2 Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *