Archer Hunter Offline Action Adventure Game MOD HİLE v APK İNDİR
Archer Hunter Offline Action Adventure Game MOD HİLE v APK İNDİR

Archer Hunter Offline Action Adventure Game MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Archer Hunter Offline Action Adventure Game Açıklama: Archer Hunter Çevrimdışı Aksiyon Macera Oyunu, inanılmaz...
Archer Hunter Offline Action Adventure Game

Açıklama:

Archer Hunter Çevrimdışı Aksiyon Macera Oyunu, inanılmaz beceri ve silah kombinasyonuyla düşman ordularını öldürmeniz gereken bağımlılık yapan bir macera oyunudur. Yeni başlayan bir okçu olarak başlayın, ardından profesyonel olmak için beceri ve yeteneklerinizi geliştirin. Düşmanlar, iskeletler ve golemlerden slime’lara, orklara, hortlaklara veya farklı saldırı düzenlerine sahip kurt adamlara kadar birçok şekil ve boyutta gelir. Sadece hepsini roketler ve taktiklerle öldürün.

Gücünüzü artırmak ve daha güçlü olmak için binlerce zindandan geçin ve değerli hazineler, öğeler ve ekipman için savaşın. Okçunuzu canlı tutmak için benzersiz becerilerin sonsuz kombinasyonlarının keyfini çıkarın.

Oyun
Archer Hunter’ı anlaması kolay ama yenmesi zor. Çoğu durumda, doğru silahı (yay ve ok) seçmeniz ve canavarı öldürene kadar ateş etmeniz yeterlidir. Kulağa basit geliyor, ancak bazı yerlerde zor: tüm düşmanlar bir kerede öldürülmüyor ve kesinlikle aynı anda yalnızca bir düşmanınız yok. Küçük bir alanda çok fazla canavar var, bu da sizi hızlı bir şekilde oklar çizmeye ve canavarın yeteneklerinden kaçmak için nasıl hareket edeceğinizi bulmaya zorluyor. Vur ve koş, ustalaşman gereken bir tekniktir.

Oyunun birkaç seviyesi vardır. Nereye gidersek gidelim, düşmanları yok etmek, ganimet toplamak, deneyim puanları kazanmak, seviye atlamak ve yeni beceriler öğrenmek için benzersiz yay ve ok setimizi kullanacağız. Yeterince güçlü, yeterince akıllı ve kötü patronu yenecek kadar yetenekli olmalı.

Zor zorluklarla birden çok deneyim
Archer Hunter’daki çeşitli biyomlar, farklı seviyeler ve düşmanlar sunduğu için oyuncunun macera deneyimini canlandıracak. Deneyim türüne bağlı olarak, zorluk değişir, hatta tuzaklar veya rastgele ve beklenmedik saldırı yöntemleriyle yeni düşman türleri. Bununla birlikte, oyuncular her biyomda belirli sayıda seviyeyi tamamlarsa, ilk kez birçok harika ödül alacaklar.

Erişim ve yetenekler sistemi
Gerçek zamanlı bir Rogue için en uygun ve doğru şey, her eylem için sezgisel ve esnek kontrol mekanizmasıdır. Oyuncular hareket etmek ve koşmak için yalnızca bir parmağa ihtiyaç duyarken, karakter hareketsizken en yakın veya en zayıf hedeflere otomatik olarak saldırır. Bu, oyuncuların çeşitli durumlarda vur ve kaç öğesini etkili bir şekilde kullanmalarına, baskıdan kaçınmalarına veya çeşitli düşmanların yoğun ve çılgın bir dizi saldırısına karşı kendilerini savunmalarına olanak tanır.

Müthiş rastgele beceri sistemi
Archer Hunter’daki beceriler, oyuncuların seviye atladıkça aldıkları benzersiz öğelerdir, ancak üç rastgele seçenekten yalnızca birini seçebilirler. Eylemleri ve etkileri rastgele olsa da, üç beceri türünün her birinin kendi etkisi vardır ve oyuncular savaş etkinliğini artırmak için yeni becerileri birleştirebilir. Seviye atlamaya ek olarak, oyuncular biyomun türüne bağlı olarak her beş seviyede bir dizi ücretsiz yükseltme veya yükseltme alacaklar.

Karakter becerilerini geliştirin veya iyileştirin
Karakter setleri pahalıdır ve oyuncuların en ufak bir fırsatta yalnızca zindanlarda veya biyomlarda bulabilecekleri uyumlu öğeler gerektirir. Ayrıca oyundaki karakterler, uzun vadeli gelişim için birçok fikrin kapısını açan çeşitli ve benzersiz bir gelişime sahip olacak. Oyun bazen hareket halindeki oyuncuların deneyimini ve oyun tarzını canlandırmayı vaat eden yeni karakterler sunar.

Benzersiz ve üretken mini oyunlar
Archer Hunter eklentisi, yalnızca sınırlı bir süre için günlük olarak görünen ve ek ödüller veya nadir kaynaklar aldıkları özel bir içeriktir. Bununla birlikte, bu seviyeler oyuncuları mevcut kahramanları, saçma etkileri olan rastgele yükseltilmiş silahlarla kullanmaya zorlar. Oyuncular geniş arazide birçok benzersiz mücadele gerçekleştirirken, sistem onlara bireysel performansa dayalı bir dizi sürpriz sağlayacaktır.

Farklı işlem stilleri için teoriyi değiştirin
Araç, çeşitli saldırı veya beceri efektlerini etkinleştirdiği ve hatta bazı silahlar için daha fazla dövüş stili sunduğu için dikkat çekicidir. Silahlar ayrıca hızlı veya bireysel tercihe göre kullanılan bonus hasar, güç ve zorluk ile savaş ve menzile ayrılır. Elbette oyuncular, bir dizi darbe ile düşmanları vurabilmek için daha iyi savaş hünerleri için ekipmanlarını yükseltebilirler.

Özellikler:

* Bağımlılık yapan ve aksiyon dolu oyun
* Dar ve duyarlı tek parmak kontrolleri
* AFK Ödülleri: Boş zamanlarınızda jeton ve eşya kazanın.
* Şaşırtıcı grafikler, güzel dünya ve karakterler.
* Beceri ve ekipmanın sonsuz kombinasyonu.

 

Archer Hunter Offline Action Adventure Game MOD HİLE v APK İNDİR


Archer Hunter Offline Action Adventure Game MOD HİLE v APK İNDİR


Archer Hunter Offline Action Adventure Game MOD HİLE v APK İNDİR


Archer Hunter Offline Action Adventure Game MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Archer Hunter Offline Action Adventure Game MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Archer Hunter Offline Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *