Angry Birds Journey MOD HİLE v APK İNDİR
Angry Birds Journey MOD HİLE v APK İNDİR

Angry Birds Journey MOD HİLE v APK İNDİR

Download – İndir Angry Birds Journey Açıklama: Angry Birds mancınığıyla büyülü maceraya katılın ve Yumurtanın harikalarını deneyimleyin!...
Angry Birds Journey

Açıklama:

Angry Birds mancınığıyla büyülü maceraya katılın ve Yumurtanın harikalarını deneyimleyin!

Bu basit ve hafif mancınık oyununda bulmacaları çözmek ve küçük hayvanları kurtarmak için kuşları ve fırtına kulelerini vurun. En komik ve en sezgisel Angry Birds oyununda arkanıza yaslanın ve rahatlayın! Firefly’ı takım arkadaşlarınızla bağlayın ve diğer birçok dinamik bulmacayı çözün.

ışık domuzunu koruyun
Sevimli domuzları fethetme yolculuğu, Angry Birds Journey for Helmet Pig tarafından güzel bir şekilde tasarlandıkları için daha da zorlaşıyor. Bu nedenle, kaskları sepete koymak için doldurulup çıkarıldığında oyun daha zor hale gelir. Bu özel kask sayesinde domuzlar ateş edebilecek, düşebilecek, ancak güvende kalacak, kolayca kaçabilecek ve yakalanmayacak.

BENZERSİZ SFONTAS GUN
Bir Angry Birds turuna çıktığınızda, hedefinize hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için son derece elastik kauçuktan yapılmış mükemmel bir av tüfeğiniz olur. El bombaları da havadan ateş etmek için kullanılır. Amacınız silahı çekip elinizi serbest bırakmak, ardından yönünü gözlemlemek ve sonuçları beklemektir. Bu eşsiz macera için seçtiğiniz kuş, karakterler başka kim?

Şehri hemen şekillendirin
Eşsiz şekillere sahip çeşitli özel kule modellerinin keyfine varacaksınız. Oyunculara stres atma ve mutlu anlar vaat eden kırmızı çatılı bir ev veya siyah tekerlekli bir araba olabilir. Kule modeli karşınıza çıktığında başarılı olursunuz ve bebek etrafına bir şey düştüğünde hızla kaçar.

Yalnızca anlamlı kayıp yumurtaları döndürür
Kuleyi Vurmak için Kendini Feda Etme hikayesi, mucize yumurtaların yanlışlıkla kötü niyetli domuzlar tarafından çalınmasıyla başlar. Tamamen kaybolan sihirli yumurtaları kurtarmak için onları yok etmeli, tüm büyük yumurtaları toplamalı ve sepete koymalısınız. Bu dünyayı keşfetmenize, devasa kulelerle savaşlara girmenize ve tüm domuzları ortadan kaldırmanıza izin verecek yüzlerce seviye olacak.

Basit, erişilebilir ve kullanımı kolay
Angry Birds Journey arayüz sistemi, oyuncuları son dakikaya kadar oyunda kalmaya motive eden güçlü bir nokta. Eşsiz görüntülenen konumları ve kendi kişilikleri olan kulelerin benzersiz modellerine ek olarak, oyuncular ekranın sol üst köşesindeki veriler sayesinde çalışma hakkında çok hızlı ve net bir şekilde bilgi alacaklar. Burada, vurmanız gereken kuşların sayısı ve resimlerinin yanı sıra mevcut seviyeyi ve hangi domuzları yeneceğinizi listeliyoruz.

Bonus puan koşulları
Macera, oyuncuları eşsiz bir doğal cennete götürüyor. Her seviye farklı konumlara erişim sağlar. Ancak yeni ortamı görmek için öldürülen domuz sayısı ve sepetteki civciv sayısı için puan kazanarak mevcut Angry Birds Journey Challenge’ı tamamlamanız gerekir. Toplanan miktar arttıkça, daha fazla domuz öldü ve daha az kuş serbest bırakıldı.

Özellikler:

* Her zaman öğrenmesi ve oynaması kolay!
* Rahatlatıcı ve eğlenceli bulmacaları çözün!
* Yüzlerce heyecan verici seviyeyi oynayın!
* Her seviyede rahat oyun!
* Para toplamak ve harika ödüller kazanmak için seviyeleri tamamlayın!
* Tüm klasik ve genç Angry Birds karakterlerini oynayın!
* Harika bir macerada egzotik yerleri keşfedin!
* Yumurta Harikaları’nın hikayesini ortaya çıkarken takip edin!

 

Angry Birds Journey MOD HİLE v APK İNDİR


Angry Birds Journey MOD HİLE v APK İNDİR


Angry Birds Journey MOD HİLE v APK İNDİR


Angry Birds Journey MOD HİLE v APK İNDİR


    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Angry Birds Journey MOD HİLE v APK İNDİR
 

KURULUMU:
Angry Birds Journey Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *