Alien Shooter MOD HİLE v 5.1.6 APK İNDİR
Alien Shooter MOD HİLE v 5.1.6 APK İNDİR

Alien Shooter MOD HİLE v 5.1.6 APK İNDİR

Download – İndir Alien Shooter Açıklama: Galaxy Attack Alien Shooter (sınırsız para) İnsanlığın kurtarıcısı olarak oynadığınız uzay...




Alien Shooter

Açıklama:

Galaxy Attack Alien Shooter (sınırsız para) İnsanlığın kurtarıcısı olarak oynadığınız uzay temalı klasik dikey nişancı. Şemaya göre, hayatta kalan son savaş gemisini kontrol etmeli ve her seviyede daha fazla olacak olan mümkün olduğunca çok sayıda yabancı işgalciyi yok etmeye çalışmalısınız. Galaxy Attack Mod APK’da, ana hedefe ulaşmayı kolaylaştırmak için otobüsünüzü yükseltmek için farklı birimler kullanacağınız 120’den fazla farklı karmaşıklık seviyesinden geçmeniz gerekiyor. Slot makinesi tarzındaki grafiklere ve çok oyunculu modun varlığına da dikkat etmeye değer.

Yanlış hedefi alın

Düşman

Gökyüzünde görünen çok sayıda uzay gemisiyle, hareket etmek ve düşmanınızı kovalamak için esnek kontrol teknikleri kullanacaksınız. Oyuncuların savaş gemilerini kontrol etmek ve düşman gemilerinden ve geri dönen ateşlerinden kaçınmak için cihazlarının rengine dokunmaları yeterlidir. Bombalama hedeflerini işaretleyin ve size ulaşmalarını önlemek için onları yok edin. Haydutların planlarını durdurmak için mücadeleye başlayın.

, uzay aracı her zaman sizi yok edecek bombaları düşürmenin veya düşürmenin yollarını ararken sorunsuz hareket edecektir. Oyuncular bombalardan kaçınır ve düşmanlarını yok etmeye çalışır. Ek olarak, uzay geminizi yükseltilebilir öğeler veya çekici silahlarla bir alana da götürebilirsiniz. Oynanış basit olsa da, kazanmak kolay değil. Haksız yere öldürülmemek için akıllı taktikler geliştirmeniz ve düşman füzelerinden ve gemilerinden başarılı bir şekilde kaçınmanız gerekir.

ne kadar güçlü, o kadar zengin, o kadar çok savaşırız

Oyuncu her seviyeden sonra daha fazla uzay gemisiyle yüzleşmek zorundadır ve düşmanlarınız daha güçlü ve daha tehlikeli hale gelir. Uzaylı uzay gemilerinin sayısı artıyor ve oyuncuların hareketlerine dikkat etmelerini gerektiriyor. Bu uzay savaşı ortamında, bir düşmanı yok ederseniz, her zaman beklenmedik düşmanlar ve onlarla birlikte yağma olacaktır.

Bu hediyeler oyuncuya varil, kalkan sayısını artırma ve iyileştirme gibi beceriler kazandırır. Yani değerli şeyler elde etmek için bir sürü kötü insanı öldürmelisin. Bosslar bir seviyenin sonunda belirir ve savaş gücü ve uzun yaşama yeteneği ile en korkunç rakiplerdir. Birçok insanı öldürdüğü için patronunuzu gözetlemekten kaçınmak için çok fazla beceri kullanmalısınız.

Kazanan için farklı zorluklar ve birden fazla ödül

Oyuncular için tasarlanan Galaxy Attack: Alien Shooter, kazanılacak çeşitli görevler sunuyor. Çok heyecan verici ve vahşi bir oyun ile 160’ın üzerinde seviye var. En tehlikelisi, oyuncuların yeni savaş alanlarının kilidini açmak için yok etmesi gereken son patrondur. Bölüm sonunda boss’u yenmek çok zor ve yorucu olsa da, kazanırsanız bir çok eşya da alacaksınız.

Oyun, son patronla savaşmanın yanı sıra, oyuncuların ilgi duyabileceği birçok başka zorluk da sunuyor. Seviyeleri geçmek için geriye doğru düşerken el becerilerinizi göstereceksiniz. Comet Rain mücadelelerinde onları hızla yok etmek için silahlarınızı düşmanlardan kaçının ve onlara doğrultun. Her görevi tamamladıktan sonra insanlar altın paralar, savaş silahları, toplar ve zırhlar gibi ödüller alacaklar.

Bir dizi yeni uzay kitabı

Kötü adamları daha hızlı öldürmek için uzay geminizin ateş gücünü artırmak için gereken güçlü savaş becerileriyle kendinizi donatmayın. Silahınız her yükseltme ile rakibinizi yıldırım hızıyla ezecektir. Bir silahı yükseltmek belirli bir miktar para gerektirir. Silahlarınızın verdiği hasarı artırmak için toplanan parayı kullanın. Ayrıca, en yeni ve en gelişmiş uzay gemileri bile yükseltilebilir. Her tür uzay gemisi kendi dövüş stiline sahip olacak, savaşı daha da zorlaştırmak için birçok yeni uzay gemisi satın alacak. Ancak, savaşı bitirmek istiyorsanız düşman gemilerine çarpmamaya veya onlar tarafından vurulmamaya dikkat etmelisiniz. Galaxy Attack: Alien Shooter ayrıca 1v1 ve 1v3 gibi oyuncular için çevrimiçi bir savaş modu sağlar.Dünyanın dört bir yanından diğer birçok oyuncuya karşı rekabet etmek için savaşabilir ve skor tablosunda yüksek yerler kazanabilirsiniz.

Galaxy Attack: Alien Shooter, oyunculara kesintisiz bir mücadele ile sürükleyici bir uzay nişancı sunuyor. Yüksek kaliteli görseller, oyuncuları çok yoğun patron dövüşleriyle tanıştırır. Epik keskin nişancı sahneleri izlenimlerinizi bekliyor

 

Alien Shooter MOD HİLE v
5.1.6 APK İNDİR


Alien Shooter MOD HİLE v
5.1.6 APK İNDİR




    HİLELER VE VİDEO: 

  • Sınırsız Enerji Hilesi
  • Sınırsız  Can Hilesi 
  • Sınırsız  Altın Hilesi


Alien Shooter MOD HİLE v
5.1.6 APK İNDİR




 

KURULUMU:
Alien Shooter Para Hileli MODLU APK dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını aç deyip yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında oyuna giriş yapalım..



Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *